Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli i rozważania o naszej POLSCE


montechristo

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy puścimy w niepamięć te wszystkie akcje to wkońcu kraje które nas atakowały tak zafałszują historję że wyjdzie że to my żesmy rozpoczeli 2 wojne światową.

Tak jak niedawno w dzienniku jedna Niemiecka szmata powiedziała że niemcy zostali sprowokowani przez polaków do drógiej wojny światowej. Albo jakiś niemiecki Historyk twierdzi że polacy sobie zasłurzyli na obozy koncentracyjne.

Nie jestem narodowcem i młodzieżą wszechpolską ale jak słysze takie rzeczy w tv to scyzoryk sie otwiera:/

Niemcy korzystają na Holokauście jeszcze bardziej niż Żydzi. Dzięki Holokaustowi mogą nie dawać, że druga wojna światową nie była zbrodnią i że wszyscy żołnierze Wehrmachtu, Luftwaffe i Kriegsmarine byli bohaterami.

Rzecz w tym, że głównymi zbrodniami za które zostali skazani Nazistowcy przywódcy w Nurembergii były:

1. Uczestniczenie w powszechnym planie lub spiskowi w celu dokonania zbrodni przeciwko pokojowi.

2. Planowanie, rozpoczęcie i toczenie wojen agresji i innych zbrodni przeciwko pokojowi.

 

Nie tylko zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości. Cała druga wojna światowa była Niemiecką zbrodnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej jest patetyczne hasło o patriotyzmie ...co za obłuda .

ja mam pytanie ; Jak mam kochać ten kraj ? Skoro lekarz ortopeda na komisji zus decyduje ze nie mam depresji ????( tak ,mi sie zdarzyło kilka lat temu)

Jak mam kochać ten kraj ? Skoro prosty urzędnik w poczuciu bezkarności ,manipuluje przepisami i przedłuża załatwienie sprawy ( dla mnie bardzo ważnej ) o kilka lat .

Jak kochać kraj ? W ktorym rodziny polityków za symboliczną złotowke odkupują od skarbu państwa ; gorzelnie ,elewatory zbożowe,czasem całe PGRy .

 

Jak mam być potryiotą w kraju w którym prawo istnieje tylko jako bat na Kowalskiego ....????W kraju w którym gnębi się inicjatywę ? Gdzie afera goni aferę i nigdy nikt nie ponosi ich konsekwencji ?

Widze Polskę jako kraj mający spore szanse na cud gospodarczy ...jeszcze kilka lat ,kolejnych kilkaset tysięcy biedoty ,zmuszonej do picia z powodu rozpaczy wyzionie ducha ...pewnie kilka set tysięcy innych ludzi nie dożyje emerytury i będzie good !!!

 

Co to jest ten patriotyzm i jak się ma do takiej dziczy jak nasz kraj ????

 

czy patriotyzm to grzeczne czekanie na zasiłek z opieki społecznej Cirka 80-90 zł ,kiedy nie ma w domu nic do jedzenia . Bo znam takich ludzi . Za przeproszeniem ,nie ma mowy o patriotyzmie w tak podłym miejscu jak Polska ...szybciej się go doszukam w jakiejś bananowej republice w Afryce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×