Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 02 sty 2013, 01:47
luk_dig, Co może jednak zabrzmieć tutaj zbyt dramatycznie i zostać odczytanym jakoby zamiar strzelenia samobója.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Snejana 02 sty 2013, 01:47
Tomcio Nerwica, no ja też tam chodze, albo do mcdonalda :D, czasem w dziale z telewizorami jakis film puszczą :D ale brat to pewnie chodzi pralki oglądać :lol:
ale ja to mówię z troski o brata :P żeby brat wyrósł na coś :P jeżeli mi nie przywidziało to brat zdaje w tym roku maturę to chociaż by się do lekcji wziął :P a nie z siostry przyklad brać i nic nie robić :P

-- 02 sty 2013, 00:49 --

luk_dig, no właśnie, nie strasz nas :P
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Arhol 02 sty 2013, 01:49
Snejana, edukacja i matura tyle warta w tym kraju co papier na ten test przeznaczony...
Na dodatek zmarnowany,bo jakby srajtaśme z tego zrobili byłoby pożyteczniej.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Snejana 02 sty 2013, 01:54
Saiga, :lol: ale wiesz, jak nic nie można na to poradzić to trzeba się dostosować ;) a wiesz jaka to radocha jak sie zda :D
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Śmiercionauta 02 sty 2013, 01:58
polska produkcja o :D

http://vimeo.com/51230259
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Adam Smith 02 sty 2013, 02:00
Snejana, pamiętam jak kiedyś byłem z młodszym bratem (9 lat) koleżanki w mcdonaldzie i pytam się co chce do jedzenia , a on mi tam wymienia co by chciał i mija 15 sekund a on do mnie " jeszcze loda bym ojeb*ł " usłyszałem śmiech tylko w kolejce za mną i jak wychodziliśmy to wzrok w podłogę i byle szybko do wyjścia :P
jeżeli mi nie przywidziało to brat zdaje w tym roku maturę to chociaż by się do lekcji wziął a nie z siostry przyklad brać i nic nie robić

no właśnie , jaki siostra daje mi przykład ? :D niech siostra posprząta i obiad ugotuje , to wezmę przykład i zaraz się wezmę za naukę :P
Adam Smith

przez Arhol 02 sty 2013, 02:00
Snejana, No niestety...
z 2 strony,maturę może każdy zdać,bo gdy widzę tych łomów z mojej klasy (np. gość nie umie odczytać 1 zdania bez przekręcenia któregoś ze słów,zmiany znaczenia,albo "zacięcia się" przy czytaniu),to się odechciewa...
Jaki kraj,taka matura :lol: :roll:
Moderator

przez Snejana 02 sty 2013, 02:09
luk_dig, co ja właśnie zobaczyłam :shock:
Tomcio Nerwica,
jeszcze loda bym ojeb*ł

kocham dzieci :lol: :lol: :lol:
ależ najlepszy przykład bratu daję, tylko brat ciągle szuka powodu, by się nie uczyć i na mnie zwala :roll: ale tak serio to ja sie prawie w ogóle nie uczyłam do matury, w 3 klasie prawie, że przestalam do szkoly chodzić, no ale jakoś tak zawsze mialam wiecej szczęscia niż rozumu :yeah: ale nie wiadomo czy brat tę cechę po mnie odziedziczył, to lepiej się uczy :P

-- 02 sty 2013, 01:11 --

Saiga,
gość nie umie odczytać 1 zdania bez przekręcenia któregoś ze słów,zmiany znaczenia,albo "zacięcia się" przy czytaniu

ale akurat problemy z głośnym czytaniem mogą wynikać ze stresu :P
ale ogolnie się zgadzam, że byle łom może mieć mature skoro ja ją mam :P

przez Arhol 02 sty 2013, 02:16
Snejana, Czym ten człowiek ma być zestresowany ? klasą gdzie siedzi 7 osób na krzyż :mrgreen: ?
Moderator

przez Śmiercionauta 02 sty 2013, 02:17
Snejana, to jeszcze nic, zobacz sobie to
http://www.youtube.com/watch?v=s-S862p69B0

Teraz pożegnam się normalnie. Dobranoc
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Adam Smith 02 sty 2013, 02:19
Snejana,
ale nie wiadomo czy brat tę cechę po mnie odziedziczył, to lepiej się uczy

jedyne co po siostrze odziedziczyłem , to pazerność , lenistwo i ogólnie wszystkie moje złe cechy mam po siostrze :D
ależ najlepszy przykład bratu daję, tylko brat ciągle szuka powodu, by się nie uczyć i na mnie zwala

bo siostra się leni cały dzień , to i ja tak robię :D jakby siostra wzięła się do roboty , to miałbym przykład ,a tak to od kogo mam brać przykład ? :D od siostry co w jednej ręce trzyma piwo , a w drugiej papierosa i leży cały dzień ? :P
zawsze mialam wiecej szczęscia niż rozumu

to prawda :D ale to jak każda kobieta :D
Adam Smith

przez Snejana 02 sty 2013, 02:23
Saiga, może tymi 7 osobami i tym, ze ma czytać, nigdy nie wiadomo :P
luk_dig, obejrzałbyś coś sympatycznego, a nie takie dziwactwa :P
Tomcio Nerwica,
wszystkie moje złe cechy mam po siostrze

więc, ogolnie wszystkie cechy ma brat po mnie, bo dobrych to brat chyba nie ma :roll:
jednej ręce trzyma piwo , a w drugiej papierosa i leży cały dzień

ale to brat o sobie mówi :P ja jako poprawna gospodyni domowa w jednej ręce mam nóż a drugiej wałek i tak cały dzień robie z nich użytek :P :D

-- 02 sty 2013, 01:24 --

to prawda ale to jak każda kobieta

dzięki za pocieszenie :-| ;)

przez Arhol 02 sty 2013, 02:29
nóż

...
Rodzaj stali?
Materiał rękojeści?
długość głowni?
Rodzaj szlifu?

Snejana, Wg mnie gość jest po prostu łomem,ale już co kto tam woli :P
Moderator

przez dogomaniaczka 02 sty 2013, 02:30
hej

Sortuj wg