nie lubię świąt!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: nie lubię świąt!

przez Domininika M. 25 gru 2008, 17:45
Święta, święta...z rodziną. Jestem z nimi wszystkimi, ale jakbym była sama. Oni śmieją się, dowcipkują. Mnie ich żarty nie bawią, słowa ranią. Siedzę wśród nich pogrążona w myślach swych. Dobrze, że mam dokąd się uciec w takich chwilach. Zaufałam potędze swojej wyobraźni:)

Pozdrawiam
Dominika M.
Domininika M.

przez depresyjny86 28 gru 2008, 01:48
Hurraaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Święta się skończyły!:)
:)

przez muriel 28 gru 2008, 21:15
przybij piątkę, człowiek nerwica, wreszcie koniec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 28 gru 2008, 22:49
sweita fajnei ze minely

ehh przez nie tylko sie obzeralam z nudow i se stresu:( i znow odchudzac sie bede od nowa

przez anatom 28 gru 2008, 22:58
jaaa napisał(a):sweita fajnei ze minely

ehh przez nie tylko sie obzeralam z nudow i se stresu:( i znow odchudzac sie bede od nowa

Przynajmniej masz jakiś cel...

przez jaaa 28 gru 2008, 23:09
wlasnie o to chodzi ze mam cel i nawet duzo i marzen ale zadnego realizowac mi sie nie chce
zero motywacji:( nie chce mi sie starac dla samej siebie

przez anatom 28 gru 2008, 23:41
jaaa napisał(a):wlasnie o to chodzi ze mam cel i nawet duzo i marzen ale zadnego realizowac mi sie nie chce
zero motywacji:( nie chce mi sie starac dla samej siebie

Wychodzi na to, że mamy współny problem - ja uważam, że dla siebie to nie warto się starać.

No, przyznaj się, ile Ci po świętach przybyło? Raczej nie ma tragedii, co?

przez jaaa 28 gru 2008, 23:51
tu nie chodzi o sweta
tylko po lekach na sen ktore bralam przybylo mi 7 kg! to najwiecej ile w zyciu przytylam
i sie naparwde wystarszylam niezle bo u mnie najwiecej ile przytylam w zyciu to 2 kg

wiec jak wrocilam z wakacji wzielam sie za siebie mimo ze ciezko bylo ,aerobick zero slodyczy ,dieta duzo wody i odstawilam lek na 3 tygodnie potem bralam inny ,ubylo mi 3 -3,kg
mam jeszcze do zrzucenia 4 kg
waga stoi w miejscu a mi przez swieta przybylo 0,5 wychodzi na to
stad dol bo jeszcze nie wrocilam do dawnej wagi a tu znow slydycze jem bo sa w domu...

przez anatom 29 gru 2008, 00:34
Tak już jest, że łatwiej jest przybrać na wadze niż później zrzucić. Może to kwestia czasu i wytrwałości. Trzymaj się i pamiętaj, że podobno kochanego (z autopsji wiem, że z tym "kochanym" to różnie bywa) ciałka nigdy za wiele.

przez jaaa 29 gru 2008, 01:56
dzieki;)

przez MOCca 29 gru 2008, 18:43
Święta za pasem, można się wyluzować, ogólna ludzka radość już tak nie przeszkadza heh ale pomyście, sylweter niedługo i czuję już strach chodzący po moim ciele :roll:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez linka 29 gru 2008, 19:04
MOCca, nie noświęta jak święta - wypada iść do rodziny i bla bla bla ale sylwester?
Czym tu się stresować, jak chcesz kładziesz lachę na wszystkim i idziesz spać :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez muriel 29 gru 2008, 22:29
a ja zostałam zmuszona do pójścia na sylwestra :mrgreen: chętnie bym się wycofała, bo tak jestem nastawiona pozytywnie, że szkoda słów :cry: :cry:
żartuję, nikt mnie siłą za łeb nie wyciągnie, ale nie chcę drzeć kotów z najlepszą przyjaciółką, to by było max chamskie z mojej strony. w końcu we dwie się umówiłyśmy do klubu, mamy bilety... jak jej tydzień przed świętami rozryczana, w napadzie depresji i furii, napisałam, ze nie idę, to powiedziała, że mi nie przepuści, nie ma opcji itd. ja ją w zasadzie rozumiem, bo jak się coś obiecuje to się potem nie odwołuje. nie ma to jak przyjaciele, nie dający w spokoju zdechnąć z rozpaczy :twisted: :twisted:
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez jaaa 29 gru 2008, 23:27
muriel mam podobnie
ide z przyjaciolka na sylwka ona zerwala z factem na dniach
ide na jakas domowke pod moim miastem pewnie bedzie nieciekawe towarzystwo i juz mam strach a choruje na nerwice odmowic nie moge bo mi glupio
w dodatku mam dosyc ze ona znow zrywa i znow zapewne wroci do niego:/

i bedzie ciagle miec ten sam dylemat zerwac czy nie...

Sortuj wg