Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Azotox

Użytkownik
 • Zawartość

  301
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Azotox

  Skojarzenia

  prawdopodobieństwo zawalu w niedalekiej przyszłości - szpital
 2. Azotox

  Żegnam

  powodzenia :)
 3. Ja mam niestety tak samo, straszne! Musiałabym wziąć się w garść. Pozałatwiać kilka spraw, a nie mam siły. Odkładam wszystko na później, chyba z nadzieją, że nie dożyje jutra.
 4. co racja to racja. Ale ja nie jestem przekonana co do tego, że unikanie ludzi, którzy w przeszłości nie szczędzili nam słów krytyki cokolwiek może zmienić. W końcu to wszystko i tak tkwi gdzieś głęboko w naszej podświadomości, i co jakiś czas będzie wyłazić na wierzch i w określonych sytuacjach sprawiać, że będziemy czuli się w czymś gorsi.
 5. Azotox

  Skojarzenia

  silna wola - wytrwałość
 6. A czy twoja ciocia zdaje sobie sprawę z tego, że jest chora? Mi to wygląda na schizofrenię. Znałam kiedyś taką osobę, uważała, że każdy chce jej zrobić krzywdę. Codziennie chodziła do spowiedzi, i niby wyglądała na normalną, ale jak wpadała w szał to strach się bać. Do niej w ogóle nie docierało, że jest chora, wręcz przeciwnie. Wiem, że leczyła się w psychiatryku i że zainicjował to jej lekarz, podobno powiedział jej, że musi zrobić jakieś badania, podpisała papiery i już tam została.
 7. Azotox

  Czy lubicie siebie?

  Nie lubię w sobie tego, że niczego nie lubię, serio! wszystko w koło mnie wkurza i jest zupełnie bezsensu. I wydaje mi się, że nie pasuję do takiego świata, jestem jakaś inna, ludzie zwykle mówią, że dziwna
 8. No to widzę, że oboje jesteśmy bardzo szczęśliwi. O mnie się nie martw. A ty jak się uczujesz? Mam nadzieję, że już jest wszystko okey.
 9. Nie jestem odważna, raczej zdesperowana. Bo widzisz, czasem trudno jest wierzyć, że może być lepiej..
 10. Ja to bym mogła zdechnąć i dzisiaj, najlepiej teraz. I chyba się nie boję.
 11. Azotox

  problemy z depresją

  To może podpowiedz nam jak to zrobić. Sama chętnie skorzystam..
 12. Azotox

  problemy z depresją

  Piszesz, że masz dobre stosunki z siostrą, a później, że cię olewa. Nie rozumiem. Po za tym myślę, że twoje kompleksy mogą wynikać właśnie z braku akceptacji i odrzucenia. Po co wpędzasz się w poczucie winy i szukasz w sobie jakiś defektów? Ludzie są różni i to jak postępują nie zawsze jest naszą winą. A te dziewczyny z którymi się umawiałeś, dla mnie to dość płytkie wiesz, przyjść na spotkanie a później szukać wymówek. To chyba nie jest aż taki wysiłek, żeby poświęcić komuś kilka minut. Dla mnie nie ważne jest tutaj jak człowieku wyglądasz i ile masz kompleksów, nikt nie zasłużył na takie traktowanie. Jeśli ktoś zrobił coś złego to na pewno nie ty, więc już się tym nie zadręczaj. Apropo twojej rodziny to mam podobną.
 13. Też lubię. Palenie to jedna z przyjemniejszych czynności jakie wykonuję w ciągu dnia.
 14. Azotox

  Skojarzenia

  tęsknota - smutek
×