Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez *Monika* 26 mar 2015, 19:13
Panie Reiben, Reaguję na skargi Osób, które skarżą się z uwagi na to, jak się do nich odzywasz. Są to konkretne Osoby. Nie wnikam w to, czy większość rozumie Twoje żarty czy nie bo nie śledzę Twoich wypowiedzi na forum. Tak się składa, że na Forum nie spędzam większości mojego czasu.
Nie interesuje mnie też to, jakie masz relacje z pozostałymi Userami. Są ludzie, którzy mogą nie rozumieć Twojego sarkazmu, weź to proszę pod uwagę.
Na dziecinną grę jestem troszeczkę za duża.
Co do mojej pracy... nie organizuj mi proszę czasu i nie mów co mam robić.
Obrazek
Główny Moderator

przez Reiben 26 mar 2015, 19:55
Obawiam się, że straciłaś moderatorską wiarygodność ewidentnie dając upust swoim prywatnym pobudkom, widać to było wyraźnie w wątku Ahmy gdzie przyczepiłaś się wyłącznie do mnie kiedy to nie ja zboczyłem z tematu, a jeśli nie potrafisz zrozumieć treści zanim zakwalifikujesz coś do obrażania/żartów z kogoś to czytaj aż zrozumiesz albo daj sobie spokój, krótkie przebywanie na forum nie usprawiedliwia pochopnego wyciągania wniosków. A już na totalnie kiepski żart zakrawa wycięcie z wątku Zupypomidorowej postów pod wymyślonym przez Ciebie pretekstem, skoro nie interesują Cię relacje między userami i nie znasz ich to po co się wcinasz wypowiadając się za kogoś, dostałaś skargę od Zupypomidorowej na mnie i prośbę wyczyszczenia jej własnego wątku?! Jak są rzeczywiste skargi to masz pw do mnie i narzędzia w postaci przyznania ostrzeżenia, wypadałoby też pokazać te zgłoszenia skoro sami urażeni nic nie piszą, a nie adresujesz do mnie w postach te durne pouczenia i spodziewasz się, że będę tolerował jakieś machanie mi paluszkiem, sprawa zamknięta, pisz se coś chcesz, a potem też ewentualne kółko adoracji.
Reiben

przez blah! 26 mar 2015, 20:13
Reiben, nie ma co dramatyzować ;). Nie jednemu się na forum oberwało bo spośród innych zachowujących się nieodpowiednio akurat na tą osobe padło. Mnie również, chociaż nie twierdzę, że nie wyrażałam się nieodpowiednio w jakimś temacie ale zwrócono uwagę tylko mojej osobie. A Twój komentarz jednak był nie na miejscu i temu zaprzeczyc nie można ;). A w kwesti obiektywizmu i innych to cóż, zawsze tak było jest i będzie czy to w społeczności forumowej czy każdej innej w życiu realnym, że jeden "pałą" dostanie a inny nie ;). I nie ma się o to rzucać bo tego typu dyskusji było już pełno.
Także wrzućmy na luz a wszystkim będzie się żyło przyjemniej ;).
blah!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 26 mar 2015, 20:19
blah! napisał(a):Reiben, Nie jednemu się na forum oberwało bo spośród innych zachowujących się nieodpowiednio akurat na tą osobe padło.

dokładnie... Za mną też ciągnie się negatywna opinia, mimo, że nie zrobiłam nikomu nic złego :roll:
magnolia84

przez blah! 26 mar 2015, 20:25
Żeby nie było - mojego powyższego postu nie napisałam, żeby zaraz zlecieli się "wszyscy" w ten sposób pokrzywdzeni i zeby zrobić w tego jakąś walną dyskusję. Chodzi o to, że nie "jesteśmy" pierwszymi ani ostatnimi więc nie ma co robić z tego afery. Jak się zrobiło źle to należy się do tego przyznać a to, że komuś innemu się nie oberwało to cóż - olać to a nie podnosić tego jako argumentu anty-moderacji/administracji.
blah!

przez Reiben 26 mar 2015, 20:26
A nie dramatyzuje, spływa to po mnie i w ogóle praktycznie nie neguje swojego częstego wylewu głupoty, i cynizmu, tylko taki sposób i tanie zagrywki moderatorom nie przystają, niby nie bawimy się w złośliwości i piaskownicę a w rzeczywistości jest inaczej.
Reiben

przez magnolia84 26 mar 2015, 20:29
och przepraszam, że się odezwałam w tym temacie
magnolia84

przez Zebrec 26 mar 2015, 20:34
Nie do końca jestem w temacie, ale wydaje mi się, że niektórzy są przewrażliwieni na swoim punkcie. Przecież nikt nie ma tu na celu kogokolwiek atakować, a tym bardziej obrażać. "Loża szyderców" znajdzie się w każdym miejscu i to jest normalne. :mrgreen: Trzeba mieć trochę dystansu, a nie wszystko brać do siebie. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez blah! 26 mar 2015, 20:42
magnolia84, nie to miałam na mysli - nie wypowiadałam się do nikogo personalnie. Raczej uprzedzałam ewentualne podejrzenia, że staram się wywołać jakąs aferę ;).
blah!

przez *Monika* 26 mar 2015, 20:46
Jak widać poziom Twojej dyskusji ogranicza się do bezczelnej pseudo polemiki, jak w innych wątkach. Jak sobie chcesz pożartować to odwiedź fora o takiej właśnie specyfice, albo zaśmiecaj wątki off top. I mnie nie pouczaj. A to czy straciłam wiarygodność, nie Tobie to oceniać. Fakt jest jeden... obrażasz Userów. I nie jest to wyłącznie moja opinia.
Co do relacji z innymi Userami... czytaj ze zrozumieniem, jak widać nie można Tobie zwrócić uwagi, nie ten poziom... Nie mam też obowiązku pisać do Ciebie PW i kopiować Tobie zgłoszeń, po drugie, zbyt dużo ich jest.
Szkoda mi paluszka, żeby Tobie nim machać...
Sprawę zostawiam otwartą, następnym razem zastosuję wobec Twoich słownych zachowań Regulamin Forum, nie będę z Tobą w ogóle polemizowała.
Obrazek
Główny Moderator

przez Reiben 26 mar 2015, 21:12
Bezczelna to jest Twoja postawa bezmyślnego zomowca i zagrywki w postaci wrzucania do zamknięte kosza wątku ze swoim ostatnim postem z czapy, moje wg Ciebie bezczelne posty to w 99% posty do osób, które mają wystarczająco dystansu do siebie i inteligencji żeby zrozumieli i jak chcesz za nich decydować to przejawiasz też brak szacunku do nich, to są fakty, w dodatku post zwrotny do mnie jest najczęściej równie bezczelny wg Twojej skali i jedynym logicznym rozw. jest prośba o złagodzenie języka a nie wchodzenie w nie swoje sprawy, i weź już zastosuj ten regulamin forum skoro masz podstawy, dobrze wiem, że ogromnie wyolbrzymiłaś liczbę 'moich ofiar', a nie miej sobie obowiązków żadnych jako moderator względem zwykłych userów, powodzenia z takim podejściem.
Reiben

przez hobbyturysta 26 mar 2015, 21:16
chciałbym również złożyć skarge na Reiben, !
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez elo 26 mar 2015, 21:28
ja chcialabym zglosic skarge na wszystkich z syndromem kija w dupce
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Wolfx 26 mar 2015, 21:33
magnolia84 napisał(a):
blah! napisał(a):Reiben, Nie jednemu się na forum oberwało bo spośród innych zachowujących się nieodpowiednio akurat na tą osobe padło.

dokładnie... Za mną też ciągnie się negatywna opinia, mimo, że nie zrobiłam nikomu nic złego :roll:

Czasem przez skandale można zyskać sławę na forum ;)
Wolfx

Sortuj wg