Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Pytanie do Admina

przez Kapsch 18 sie 2011, 21:31
człowiek nerwica, Masz rację ale zapominasz o jednej istotnej rzeczy. Pewnym ludziom nie przystoi takie zachowanie.
Mnie regularnie puszczają nerwy i mam prawo się wkurzyć i powiedzieć 2 słowa za dużo. Ale czy tak samo może zachować się np. osoba publiczna ?
Jak byś odebrał słowa np. Tuska, że "Jak się komuś nie podoba w naszej Polsce to wypierdalać do Anglii" ? Zapewne byś był pierwszym który trzymał by transparent pod Belwederem :) A przypuszczam, że codziennie narzekasz na rząd i wyzywasz ich od debili i złodziei.
No może za mocno pojechany przykład ale mniej więcej o to chodzi.

Dlaczego uważasz, że im_back zachowywał się chamsko ? Dlatego, że chciał udowodnić swoją rację ? Dla mnie to słabe.
Mam zamiar wypić frugo z wódką żeby połączyć słodki smak dzieciństwa z gorzkim smakiem źycia

Pytanie do Admina

przez depresyjny86 18 sie 2011, 21:31
A no i z tego co mi się wydaje,to nie byl pierwszy raz tego użytkownika na forum..?
:)

Pytanie do Admina

przez Kapsch 18 sie 2011, 21:39
człowiek nerwica, Napiszę ci jak ja traktuję to forum.

Mam prawo :
1. Uzurpuję sobie prawo do swobodnych wypowiedzi i wyrażania mojego zdania bez względu na opinię innych
2. Mam prawo oceniać innych a inni mają prawo oceniać mnie
3. Mam prawo bronić swojego zdania i honoru czasami nie przebierając w środkach.
4. Z uwagi na charakter forum liczę, że pewne zachowania są traktowane ze zrozumieniem tu zarządzających a wszelki ich działania podparte są odpowiednimi argumentami.

Nie mam prawa :
1. Obrażać innych użytkowników publicznie.
2. Szerzyć treści niezgodne z polskim prawem i regulaminem forum.

Jeśli jest inaczej to poproszę o usunięcie mojego konta gdyż chyba źle trafiłem
Mam zamiar wypić frugo z wódką żeby połączyć słodki smak dzieciństwa z gorzkim smakiem źycia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do Admina

przez depresyjny86 18 sie 2011, 21:42
Kapsch gdyby Tusk tak powiedział,to był bym pierwszym który by mu przyklasnął...Ale bynajmniej nie jestem wyborcą platformy,po prostu nie lubie jak ludzie marudzą i obrażają się o wszystko.A po drugie ktokolwiek by teraz nie rządził i tak będzie żle...bo i tendencje finansowe na świecie jak wszyscy wiemy są teraz fatalne,każde państwo w mniejszy czy większy sposób zadłużone...Aż strach pomyśleć jak ten świat będzie funkcjonował za 5-10 lat...jak ludzie będą żyć?.....A po 3 to dla mnie w tym kraju nie ma odpowiedniej partii dla mnie,na którą mogłbym zagłosować....eee no ale dosyć tego politycznego offa :mrgreen:
Czyli ten....no każdy z nas jest człowiekiem i ma prawo do błędów<tak ja też je popełniam>
A przypuszczam, że codziennie narzekasz na rząd i wyzywasz ich od debili i złodziei.

Uhh na szczęście nie marudzę jak większość Polaków.Ale też ich rozumiem,bo jestem w podobnej sytuacji :cry:
Kapsch no ale można,wiesz ee udowadniać swoją rację w inny sposób,bez obrażania.I przyznaje to,chociaż jestem chamem.

Pytanie do Admina

przez Michuj 18 sie 2011, 21:47
człowiek nerwica, Chamem może i tak. Ale żeby być wrednym, trzeba być inteligentnym :twisted:
Michuj

Pytanie do Admina

przez *Wiola* 18 sie 2011, 21:48
Panowie , jeszcze jeden post niezwiązany z tematem i polecą osty, przeginacie, jak do Was trzeba pisać. po chińsku?
Moderator

Pytanie do Admina

przez Kapsch 18 sie 2011, 21:49
I dlaczego tu jest tylko 37 zidentyfikowanych, 3 ukryci i 237 !!! gości (dane z ostatnich 15 minut) Dla mnie to zdeczka dziwne

W celu dalszej dyskusji na ten temat zapraszam tutaj niesprawiedliwe-ostrze-enia-i-bany-t30324.html

Niesprawiedliwe ostrzeżenia i bany

przez Kapsch 18 sie 2011, 21:53
Ten temat jest kontynuacją zdarzenia w tym temacie pytanie-do-admina-t2116-2240.html
Problemy z częstymi ostrzeżeniami oraz banami są coraz częstsze na tym forum. Myślę, że będzie to dobre miejsce do dyskusji na ten temat.
Ostatnio edytowano 18 sie 2011, 22:04 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono na prośbę autora

Pytanie do Admina

przez depresyjny86 18 sie 2011, 21:56
Jestem wredny tez i inteligentny:),w ogóle dziękuje Michuj,że mi przypomniałeś o tym.To naprawdę miłe z Twojej strony ;) .
Back to temat...
Myslę,że najlepiej będzie po prostu jak Amon wyjaśni wszystkim swoją decyzję dlaczego ją podjął i czy napisał backowi powód bana w PW.I sprawa będzie czysta i wyjaśniona dla wszystkich stron...Nic złego nie mam do Ciebie Amon,czy do kogokolwiek z modów,po prostu niech te kłótnie się skończą w jakiś sposób.

Pytanie do Admina

przez linka 18 sie 2011, 22:35
Zenonek napisał(a):linka, Linka szpanuje bo Prozac zadzialal...hmm co mamy powiedziec MY na ktorych antydepresanty nie dzialaja ? :roll:

:lol: Ty sobie kpisz? Bo jeśli nie znasz mojej sytuacji to proszę nie komentuj jej z łaski swojej ....... a co to ? Zawiść? Złość? Że ktoś czuje się lepiej ? :roll:
Najlepszy wrzut - czujesz się dobrze to się nie odzywaj, bo inni mają gorzej ? :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez linka 18 sie 2011, 22:36
Jaki twoim zdaniem jest ewentualny cel tej dyskusji?
Mamy robić ankiety w sprawie przyznawania ostrzeżeń i konsultować się z użytkownikami?

-- Cz sie 18, 2011 9:37 pm --

Wysuń propozycje? Bo samo narzekanie niewiele jest w stanie zmienić.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Kapsch 18 sie 2011, 22:50
Nie nie - cel jest taki aby nie zaśmiecać innego tematu i dać możliwość wypowiedzieć się właśnie TU gdy ktoś się nie zgadza z ostrzeżeniem lub banem lub też skomentowania przez innych użytkowników decyzji podejmowanych przez "zielonych" tak jak w przypadku im_back. Myślę, że wyraziłem się jasno :).

przez Lord Kapucyn 18 sie 2011, 22:51
Obrazek
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Kapsch 18 sie 2011, 22:52
Mad_Scientist, :great:

Sortuj wg