Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Tatka 15 lis 2010, 19:11
Tak Shadow ja to wszystko rozumiem. I w tym co napisałeś jest prawda. I nie w moim celu jest polemika z tym czy z efektami waszej pracy jako funkcyjni.
Swoje słowa odnoszę do tych, którzy w rozmowie z ta osoba chorą nie potrafia wykazać tego, ze natura jak na razie nie odebrała im logicznego myślenia. Bo jedynym rozsadnym wyjściem jest nie nakręcanie tematu kiedy widzimy, ze to nie ma sensu, ze nasz rozmówca to osoba potrzebująca ostrej opieki psychiatrycznej.
A wiele osób jakby czerpało w tym przyjemność, ze mogą pokazać się z lepszej strony niż ten chory.
Jeden cytat zapadł mi w pamięć i nie wiem kto go napisał a nie chce mi się szukać. Ale w dyskusji padło zdanie coś w stylu
"mnie się wydaje, że to choroba na literę s...." Z tym znaczącym wielokropkiem zupełnie jakby ta choroba na tą literę była trądem :)
Takie rzeczy jako funkcyjni równeż powinniście karać i wiem, ze w głębi duszy zgadzacie się ze mną.

Wcale nie mam na celu żadnej wojny, nie w tym rzecz. Po prostu jak widze pewne rzeczy, które mnie poruszają pisze o tym.
Bo oprocz regulaminu i klauzuli mam odrobinę serca, i nie lubię jak prawdziwie leżącego kopie się i pokazuje kto jest silniejszy :)

Możliwe, ze to zły temat i niepotrzebnie administracja i modzi odnoszą to tylko do siebie ale po prostu tutaj ten temat był jakby kontynuowany i tutaj napisałam. Ale słowa kieruje do tych co zwyczajnie zachowac się nie potrafią w rozmowie z osoba chora psychicznie.
Tak! Własnie chorą na literę S...:)

To wszystko ode mnie.
Nie chce żeby to co napisałam było początkiem obrzucania się błotem. Nie w tym rzecz.

przez shadow_no 15 lis 2010, 19:28
Tatka, ja się cieszę, że piszesz co leży Ci na sercu. Każda opinia się liczy i jest brana pod uwagę. Forum jest dla wszystkich a my staramy się, aby było ono jak najlepsze, dlatego każda uwaga na temat jego prowadzenia jest mile widziana.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Shadowmere 15 lis 2010, 21:19
Zgadzam się z Tatką.....
Już w wątkach zakladanych przez tego biedaka zwracalam uwagę.
To jest przesada,takie dąsanie się czy odgrażanie komus kto nie kuma co sie dzieje.
Dowody?
Przecież wyraznie chlopak napisal,że wie,bo ktos mu "naslal" jakies myśli...

A niektorzy niestety reagują jak niespelna rozumu i wiklają się z nim w jakies przepychanki.

To ewidentnie nie jest miejsce dla osob z psychozami,o ktorych wiekszosc ma nikle pojecie....

Chlopak pisze,że 10 lat z chaty nie wychodzi,że kumpel "pederasta" mu podtruwa jedzenie,a Wy chcecie dowodów? :-|
Żal i w sumie zdumienie.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 15 lis 2010, 21:31
dlaczego na lapku mam godzine 20.11 a na forum jest 20.29?? 8)
wovacuum

przez shadow_no 15 lis 2010, 21:33
wovacuum, nie wiem, posty wysłałaś o 20:31 :mrgreen:
Zegar forum się minimalnie śpieszy, zaraz go przestawię.

przez Wujek_Dobra_Rada 15 lis 2010, 21:33
wovacuum, To znaczy, że Twój lapek jest lepszy, bo masz więcej czasu :P
Wujek_Dobra_Rada

przez Rambo123 15 lis 2010, 21:36
Zegar na forum nie jest przestawiony do czasu zimowego!!! Wskazuje godzinę do przodu. :time:
Ech życie.

przez shadow_no 15 lis 2010, 21:41
Rambo123,
post409656.html#p409656

Co do różnicy kilku minut - przestawię zegar w nocy, teraz co chwilę pojawiają się nowe posty przez co część wiadomości uciekła by i porozbijała wątki.

przez wovacuum 15 lis 2010, 21:41
Rambo123, muisz sam przestawic w panelu uzytkownika. :smile:
wovacuum

przez Rambo123 15 lis 2010, 21:49
Dziękuję bardzo za podpowiedż. Na innych forach ta czynność jest wykonywana automatycznie bez udziału użytkownika. Jeszcze raz dziękuję. :great:
Ech życie.

przez El Chupacabra 15 lis 2010, 22:12
Tatka napisał(a):Możliwe, ze to zły temat i niepotrzebnie administracja i modzi odnoszą to tylko do siebie ale po prostu tutaj ten temat był jakby kontynuowany i tutaj napisałam. Ale słowa kieruje do tych co zwyczajnie zachowac się nie potrafią w rozmowie z osoba chora psychicznie.
Tak! Własnie chorą na literę S...:)

Slyszales kiedys o terapii prowokatywnej ? Jest bardzo skuteczna. Jak ktos jest zatracony w chorobie (nie wychodzi z domu od X lat i nie pojdzie do szpitala) to taki kop w dupe moze mu zwyczajnie pomoc.

Co jest bardziej humanitarne:

1/ Glaskanie kogos takiego po glowie i mowienie "tak, masz prz......e i nic juz dobrego nie bedziesz mial w zyciu, masz 100 % racji"

czy

2/ Dosadny kop w dupe, zeby kogos takiego obudzic.

?

Dowalalem mu nie dla wlasnej satysfakcji, ze zlosliwosci, tylko zeby czlowieka ocucic. Dla mnie gosc zupelnie odjechal, zatracajac sie w chorobie.

Dodam, ze mam doswiadczenie ze schizofrenia - mieszkalem z chora babcia. Najgorsze co mozna zrobic to dac sie takim ludziom nakrecac.

wovacuum napisał(a):dlaczego na lapku mam godzine 20.11 a na forum jest 20.29?? 8)

a nakrecilas zegar ?
Ostatnio edytowano 15 lis 2010, 22:15 przez El Chupacabra, łącznie edytowano 1 raz

wola człowieka jest jego niebem

przez Shadowmere 15 lis 2010, 22:15
Hahahaha.
To wspaniale byc takim domoroslym terapeutą,prawda?
Dobrze sie znasz na terapii prowokatywnej?
Bez urazy,ale wielu rzeczy nie rozumiesz,nawet banalnego samookaleczania,a co dopiero schizofrenii ;)
Shadowmere

przez El Chupacabra 15 lis 2010, 22:16
Shadowmere,

a Ty co wiesz o Schizofrenii i co masz lepszego do zaproponowania ?

Wspieranie jego swiata urojen - pozwalanie zeby bylo mu w nim wygodnie - nie jest pomoca. Kop w dupe, zeby poszedl do szpitala jest.

O samookaleczeniu nie wiem nic - nie mialem z nim do czynienia. Nigdy. Odwolywanie sie do tego w tej dyskusji jest troche ponizej pasa.
Natomiast wychowywalem sie obok osoby chorej na schizofrenie - pewnie nie wiesz jak to jest, dlatego masz naiwny poglad na ta
chorobe - wiec moge cos w temacie powiedziec.

Poza tym Hania, nie podoba mi sie publiczne odwolywanie sie do prywatnych rozmow...
Ostatnio edytowano 15 lis 2010, 22:28 przez El Chupacabra, łącznie edytowano 3 razy

wola człowieka jest jego niebem

przez shadow_no 15 lis 2010, 22:17
Chwilowo mamy problem z zegarem forum.

Sortuj wg