Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Rambo123 12 paź 2010, 12:27
Dwa konta to przesada. Bardzo dobrze SN.
Ja też miałem ochotę skasować posty pisane w depresji.
Teraz jestem zdrowy i mogę sprawdzić sobie co pisałem będąc w dołku.
Ech życie.

przez MOCca 12 paź 2010, 12:29
coma, rozmawiamy tu o niejednorazowych usunięć kont ale kont uzytkowników, którzy są bardzo aktywni, później bez powodu usuwają konto, po czym zakładają nowe i znów są aktywni, jeśli chcą się odciąć od tego świata wystarczy nie logować się na forum na pewien czas, to przejaw braku dojrzałości, ale każdy ma szansę na poprawę. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Krwiopij 12 paź 2010, 12:38
Byloby mi bardzo milo,gdyby w koncu ktos zrozumial,że psychotyczna impulsywność i gwaltowność,to taki sam objaw chorobowy jak lęk czy mysli samobójcze.
Przykladem byl mój ostatni postępek-skasowalam konto ze smutku,i już po pięciu minutach gorzko pożalowalam i tęsknilam z powrotem.Zaburzenia są różne,i chyba każdy kto jest tu dlużej zdązyl to zauważyc.Niektórzy mają nn,albo nl i są bardzo dumni,że mają to samo konto przez 5 lat.Ja również jestem dumna za nich i zazdroszczę.Wracając na forum nigdy nie ukrywalam swojej tożsamości i tego,że mi wstyd,że zachowalam się tak szczeniacko jak sie zachowalam.Jedyną rzeczą,ktorej mi naprawdę żal,bo narobila balaganu bylo skasowanie poprzednich postów.
Szczęsliwie opcja jest już nieaktywna,a mi za każdym razem udaje się wytrwac coraz dłużej z nowym kontem.Dopóki moje zachowanie nie jest chamskie,wulgarne i offtopowe,nie uważam by należalo mnie karać banem.Ale to decyzja Funkcyjnych.
Krwiopij

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 12 paź 2010, 12:40
Regulamin mówi jasno, że prowadzenie równocześnie dwóch kont nie jest dozwolone.
Po skasowaniu jednego, można utworzyć następne.
W danej chwili 1 Użytkownik == 1 konto.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Nodame 12 paź 2010, 12:43
Ja mam 2 konta i są one dla mnie bardzo ważne i nie chciałabym dostać za to bana :(
Pierwsze konto to moja historia choroby a drugie konto (czyli to) to nowa ja ... nie chcę kasować starej mnie, bo to jakby zabrać moją historię :(
Ostatnio edytowano 12 paź 2010, 12:46 przez Nodame, łącznie edytowano 2 razy
Nodame

przez coma 12 paź 2010, 12:43
MOCca, Ale ja doskonale wiem o czym rozmawiamy :)
Uwierz, że „nie logowanie się” często nie wystarcza kiedy chcesz uciec od problemu. Ja akurat to rozumiem. Jest to działanie impulsywne, często pod wpływem skrajnych emocji. Za kasowaniem postów nie jestem. Kilka razy skasowałam konto ale zostawiałam posty bo miałam nadzieję, że w jakiś sposób pomogą one innym ludziom. Jest to w jakimś stopniu niedojrzałe, ale czego się można spodziewać np. od ludzi z zaburzeniami osobowości?

Haja napisał(a):Byloby mi bardzo milo,gdyby w koncu ktos zrozumial,że psychotyczna impulsywność i gwaltowność,to taki sam objaw chorobowy jak lęk czy mysli samobójcze.

Myślę i czuję dokładnie tak samo :roll:
coma

przez MOCca 12 paź 2010, 12:51
Haja, takie sposoby postępowania userów, wprowadzają pewną dysharmonię, trzeba to przyznać, w realu nie ma opcji ignoruj, lub usuń, warto wziąć na przetrzymanie czasami, i kontrolować własne impulsy. ;)

Kończąc dyskusję, liczę, że oko szefa będzie mniej pobłaźliwe. :lol:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Krwiopij 12 paź 2010, 12:54
Nie jestesmy w realu Madziu.
W realu sie nikogo nie banuje i zmienia mu nicka na niebiesko czy czerwono.
To nie jest real,tylko forum internetowe,ktore rzadzi się swoimi "adminimi" prawami.
Ostatnio edytowano 12 paź 2010, 12:59 przez Krwiopij, łącznie edytowano 1 raz
Krwiopij

przez Nodame 12 paź 2010, 13:02
Haja masz rację, durna ja ;D szczególnie dzisiaj.

Ok sama się skasuje ze starym kontem
Ostatnio edytowano 12 paź 2010, 13:07 przez Nodame, łącznie edytowano 2 razy
Nodame

przez Krwiopij 12 paź 2010, 13:04
Nodame, nie musialaś się ujawniac,wystarczylo,żebys weszla na drugie konto i je skasowala. :smile:
Krwiopij

przez Nodame 12 paź 2010, 13:09
Dokonało się ... ale i tak bez sensu. Dzięki Haniu, ja naprawdę mam dzisiaj problemy z logicznym myśleniem :)
Nodame

przez paradoksy 12 paź 2010, 14:47
za 2 konta był ban na jedno + ost na drugie.
regulamin zabrania posiadania wielku kont, a nie kasowania i zakladania nowych
już nie wymyślajcie :roll:
paradoksy

przez Milutki 14 paź 2010, 15:15
Do kogo można się zwrócić w sprawie przeniesienia wątku do innego działu ?
Moja NN >>> post230132.html#p230132

Co było, to było
Co może być - jest
A będzie to, co będzie...
:bezradny:

przez Krwiopij 14 paź 2010, 15:16
Milutki, do każdego Zielonego Moderatora,ewentualnie Czerwonego Admina :mrgreen:
Krwiopij

Sortuj wg