Nasze hobby i pasje! :)

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez deader 03 cze 2014, 18:38
Pustką wieje w tym temacie :?

OK, dzisiaj jazda bardziej filmowa niż gierkowa. Może niektórzy pamiętają że mam odpał na punkcie "Obcego" - jedyny film (czy generalnie cały franchise) który kolekcjonuję.

aliensss.JPG

Dzisiejsza podjara jest związana z najnowszym nabytkiem

aliens.JPG

czyli winylkiem, nie jest to niestety OST z którejkolwiek części :( ale za samą okładkę płytka zasłużyła sobie na miejsce w alienowym "ołtarzyku". OK, ale co w takim razie jest na płytce, skoro nie jest to nic z filmów czy gier czy czegokolwiek oficjalnie "obcego"..? Lepiej odstawcie kawy, herbaty, monitory wysoce zagrożone:

...i wiecie co..? To i tak jest zajebiste! :D Lata 80te rządzą! :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Reiben 03 cze 2014, 18:44
Ten winyl...wat da faq?! :shock: Chociaż pani na clipie ładna, można by polecieć z nią nawet tym Nostromo z Obcym na pokładzie.
deader, to jeszcze napisz, że przeszedłeś to żenujące Alien Colonial Marines i uznam, że jesteś absolutnie nawiedzony tą serią :)

-- 03 cze 2014, 18:44 --

a teraz dopiero widzę, że masz ją na półce na PS3
Reiben

przez deader 03 cze 2014, 19:01
Reiben napisał(a):deader, to jeszcze napisz, że przeszedłeś to żenujące Alien Colonial Marines i uznam, że jesteś absolutnie nawiedzony tą serią :)

-- 03 cze 2014, 18:44 --

a teraz dopiero widzę, że masz ją na półce na PS3

Mam to na półce głównie dlatego że na allegro chodzi po 15-20 zeta, więc... :D W życiu bym nie dał pełnej ceny za tą grę... - ale! Jak po premierze grałem na Xboxie to doszedłem chyba do połowy - a teraz zawziałem się że kiedyś przejdę całość :P Tak samo pozostałe kampanie z AvP bo jak dotąd tylko Marines ukończyłem :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 03 cze 2014, 23:37
Nie wiedziałem, że gry na konsole mogą w ogóle zejść do takiej ceny ;p
Ja przeszedłem kampanię Alienem w tej Rebellionu Aliens vs Predator, wcześniej grając sporo w betę multi tego myślałem, że szykuje się solidna zabawa, naiwny heh.
Ciekawi mnie jak oceniasz deader Prometeusza...bo już 2 lata zleciały a ja wciąż nie mogę uwierzyć w tą kupę gówna, jako osobny jakiś tam sobie film może dałbym temu 4/10 ale jako coś z uniwersum to 0/10 :?
Reiben

przez buka 04 cze 2014, 00:32
taki se filmik jak to się dzisiaj robi,można obejrzeć do popcornu,a jak chcesz coś z uniwersum to obejrzyj spajdermena 1500100900

apropo hobby to znalazłem w piwnicy albumy ze znaczkami,ciekawe czy coś są warte :mrgreen:

przez deader 04 cze 2014, 08:29
Reiben napisał(a):Ciekawi mnie jak oceniasz deader Prometeusza...bo już 2 lata zleciały a ja wciąż nie mogę uwierzyć w tą kupę gówna, jako osobny jakiś tam sobie film może dałbym temu 4/10 ale jako coś z uniwersum to 0/10 :?

Arrrgh, 2 lata zapominania o traumie i nagle ktoś o tym przypomina, arrrrgh! - oto moja ocena "Prometeusza" :P -1/10 Toć już chyba filmowe AvP które jest gniotem jak cholera - jest lepsiejsze...

buka napisał(a):znalazłem w piwnicy albumy ze znaczkami,ciekawe czy coś są warte :mrgreen:

Na pewno, a jak poczekasz z 50 lat to uohoho, panie, mamona!

przez Siddhi 04 cze 2014, 09:24
deader napisał(a):
Reiben napisał(a):Ciekawi mnie jak oceniasz deader Prometeusza...bo już 2 lata zleciały a ja wciąż nie mogę uwierzyć w tą kupę gówna, jako osobny jakiś tam sobie film może dałbym temu 4/10 ale jako coś z uniwersum to 0/10 :?

Arrrgh, 2 lata zapominania o traumie i nagle ktoś o tym przypomina, arrrrgh! - oto moja ocena "Prometeusza" :P -1/10 Toć już chyba filmowe AvP które jest gniotem jak cholera - jest lepsiejsze...
Czyli jednak. To nie moje skrzywione spojrzenie? To był gniot pierwszej klasy. Nie powiem, trailer dawał radę, mogli na tym poprzestać.
Siddhi

przez deader 04 cze 2014, 09:54
Siddhi napisał(a):Nie powiem, trailer dawał radę, mogli na tym poprzestać.

Najlepsza recenzja tego filmu jaką czytałem :D

przez Artemizja 20 cze 2015, 21:22
Kowalix z całą pewnością stwierdziłby, że moim hobby jest pranie :P Choć ja za bardzo nie wiem, dlaczego tak uważa :bezradny: 8)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez jacek.p159 20 sie 2015, 15:20
Witam, taka sfera pracy dla mnie jest zupełnie nowa. Mam pytanie do tych, którzy zajmują się opcjami binarnymi. Niedawno znalazłem opis jednej strategii, gdzie można korzystać ze średni kroczących i jakiś tak sygnałów. Myślę spróbować, ale wolę posłuchać bardziej doświadczonych osób.

przez jacek.p159 20 sie 2015, 15:23
Tu jest opis tej strategii: www.pracawdomu.org/trzy-kolory.html
Czy ktoś z was korzysta z sygnałów Tadeusza?

przez elo 20 lis 2015, 00:30
lubie spac
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Kontrast 20 lis 2015, 01:09
Dj, music, art, movie.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez galopująca na oślep 28 lis 2015, 16:52
Jazda konna, skoki:) Szaleństwa na enduro po lesie:)
galopująca na oślep

Sortuj wg