Dopalacze

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Dopalacze

przez huśtawka 10 mar 2015, 14:50
groza napisał(a):

Just_Think napisał(a):W sumie teraz pomyślałem, że to dobra opa dla mnie, bo przy obecnym moim stanie i braku chęci pomocy ze strony lekarzy/instytucji/rodziny to już mi bliżej w tą stronę :papa:
Sory.

Acha, postanowiłeś gasić pożar wrzucając napalm. Faktycznie dobra opcja. Gratuluję rozsądku.

I nie wiem po co sory - to twoje życie i sobie będziesz je marnował, a nie lekarzom/instytucjom/rodzinie.

Easy, ,easy,nie dołuj towarzysza jeszcze bardziej.Co do lekarzy,to chyba są po to by szukać u nich pomocy(marnować im czas) ;)
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Dopalacze

przez Psychoanalepsja_SS 11 mar 2015, 15:24
Monar napisał(a):huśtawka, https://www.youtube.com/watch?v=P-8a1roBc8g chociażby to... Choć na pewno krążą jeszcze "lepsze" filmiki w sieci.

Z tym znaczkiem policyjnym, można go co najwyżej w szkole specjalnej puszczać. Policja nie jest instytucją przez uczniów poważaną (nic dziwnego).

Przy okazji dzięki szukany filmikom... Natrafiłam na filmy z udziałem mojego braciszka... Wiedziałam, że gdzieś krążą, ale nie spodziewałam się, że je znajdę. Super... Można jakoś je usunąć z yt na moje życzenie?? Może wiecie...?

Dlaczego mieliby je usunąć na Twoje, a nie brata, czyli samego zainteresowanego życzenie?

Dopalacze

przez Monar 17 mar 2015, 00:06
Mój brat rzeczywiście przestraszył się tego działania dopów. Niepokoi mnie fakt, że nie chodzi na terapię ani nic, ale póki co daje radę - jednak system wartości tak jak wspomniała groza ma naprawdę mocno zaburzony. Brak racjonalnego, logicznego myślenia, nawet sam stwierdził, że on ma swoją prawdę i tyle. Nieważne jak jest naprawdę, on ma swoje racje i nie obchodzi go nic poza własnym czubkiem nosa - stał się strasznym egocentrykiem, ale to nic nowego - on pierwszy raz zażył coś jak miał ok 11-12 lat, więc jeszcze był małym dzieckiem... więc ta spaczona osobowość jest nie od dziś. Już nie wiem co ma z natury, a co po prostu przez narkotyki.
Ja nie naciskam na leczenie, po prostu powiedziałam co gdzie i jak, nie truję. Sam brat powiedział, że przez ostatnie miesiące naprawdę coś złego się z nim działo i już nie dopuści do tego, żeby coś się działo. A jak coś się stanie, to wie dobrze, że będzie to niosło za sobą pewne konsekwencje. On ma silną wolę życia, nie chce umierać i jak zobaczył, że mógł umrzeć, to się ogarnął. Mam nadzieję, że na zawsze... Od tego momentu nawet trawki nie bierze, jest czysty, ale nie chcę go nadmiernie chwalić. A mimo wszystko i tak jeszcze jak na niego patrzę, to mam przed sobą to, co robił po dopalaczach, jeszcze ma to coś w oczach, te szaleństwo... :? Mimo to - jak mówi, staram się słuchać, bo wiem, że w głębi duszy on jest bardzo wrażliwym facetem i chce skupiać na sobie uwagę, której nie miał w dzieciństwie, a jak miał - to tylko był poniżany, bity itp itd.

-- 17 mar 2015, 00:09 --

Psychoanalepsja_SS, no niestety sama mam ograniczone zaufanie do Policji, więc rozumiem młodzież negatywnie nastawioną do nich... Niestety na lepsze filmy się nie natknęłam, ale jestem pewna, że coś lepszego krąży w sieci - bo film wyreżyserowany to nie to samo, co prawdziwe historie prawdziwych ludzi...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dopalacze

przez groza 17 mar 2015, 16:55
Monar napisał(a): Niepokoi mnie fakt, że nie chodzi na terapię ani nic, ale póki co daje radę - jednak system wartości tak jak wspomniała groza ma naprawdę mocno zaburzony. Brak racjonalnego, logicznego myślenia, nawet sam stwierdził, że on ma swoją prawdę i tyle. Nieważne jak jest naprawdę, on ma swoje racje i nie obchodzi go nic poza własnym czubkiem nosa - stał się strasznym egocentrykiem, ale to nic nowego

Pocieszę cię: jeśli przestanie brać, to mu to będzie się cofało. Widzę po swoim bracie, że to się cofa (DZIĘKI BOGU!!!)
Ale nie cofa się od razu, trzeba paru miesięcy niebrania: mój brat zaczął przypominać siebie po kwartale (bycia na odwyku). Wcześniej to nie trzeba było długiej rozmowy, żeby dało się zauważyć, że nadal ma mózg dziurawy. Wyskakiwał z jakimiś ćpuńskimi mądrościami. Narkomani mają swoją logikę i jest to logika idioty dla normalnej jednostki.
Tacy jak my, którzy znaliśmy jakąś osobę dobrze zanim zaczęła brać, a potem zobaczyliśmy zmiany po braniu - to my możemy zobaczyć w pełni, co robią narkotyki z człowieka. Po prostu widzisz jak na dłoni, co się robi. Jakby kto zostawił ciało, ale zmienił osobowość. Podmienił człowieka na innego.
Mój brat też niby był przed braniem egocentryczny po części - ale to się miało NIJAK do egocentryzmu, który miał po braniu. On po prostu miał na wszystkich, którzy mu stawali na drodze, wywalone centralnie i po chamsku.
Nałóg narkomański nie znosi konkurencji. Kto staje na drodze brania - staje się wrogiem. Przeszkodą do wyeliminowania.

Z filmów to polecam ci ten, co pisałam. Masz tutaj link:
część 1: https://www.youtube.com/watch?v=x8x9HFm6J_4
część 2: https://www.youtube.com/watch?v=n-GW4FZPjCE

Film jest niskobudżetowy (jak zobaczysz w samym filmie: on jest zrobiony przez ludzi, którzy filmy już robili, tylko że o czym innym, a tym razem zrobili film o braniu - tak jakby oni zrobili film o samych sobie), ale zrobiony sprawnie, oraz pokazuje prawdę.

Dopalacze

przez sperminator1 17 mar 2015, 20:06
trzymaj się daleko od tych trutek Arasha :nono:

Dopalacze

przez groza 17 mar 2015, 21:18
huśtawka napisał(a):Easy, ,easy,nie dołuj towarzysza jeszcze bardziej.Co do lekarzy,to chyba są po to by szukać u nich pomocy(marnować im czas) ;)

Masz rację.
Ja nie miałam na celu dobijać go - tylko chciałam powiedzieć, że wszelkie drogi są lepsze, niż branie dragów. Nie dość, że nie uleczą z niczego, to jeszcze rozpirzą w drobny mak życie.

Just_think jeśli nie znalazłeś dobrej terapii, to polecam ci jeszcze inną rzecz. Być może w twoim miejscu zamieszkania jest Ośrodek Pomocy (np. pomocy przy przemocy w rodzinie, albo pomocy samotnym matkom, no różne to może być), w takich ośrodkach można znaleźć też psychologów i psychiatrów. Oni nie są tylko od przemocy w rodzinie - oni są dla takich jak my też.
Tam się za wizyty nie płaci. Ponadto można właśnie tam umawiać się częściej, niż to jest przy lekarzach na nfz.
Ja w ten sposób trafiłam i na świetną panią psycholog i psychiatrę.

W takich miejscach ludzie nie szukają, a szkoda, bo tam nie dość, że się nie płaci, to i można świetnie trafić.

Dopalacze

przez wiejskifilozof 26 kwi 2015, 18:11
Chłopak lat 33 na moim osiedlu.Brał dopalacze,narkotyki,zapijał alkoholem.Wczoraj zmarł.

Dopalacze

przez hobbyturysta 26 kwi 2015, 18:14
detektywmonk, mam nadzieje ze ty dragi od innego dilera bierzesz mordo
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Dopalacze

przez wiejskifilozof 27 kwi 2015, 09:05
He, he. No tak :mrgreen: ale wiemy wszyscy,że ja żyję bez narkotyków i dopalaczy.

Dopalacze

przez Kalebx3 27 kwi 2015, 11:46
od 1 czerwa 2015 większośc tego pierdoooooooooooooooooooooolonego góóóóóówna będzie zdelegalizowana .
W KOŃCU !!!
Minął rok od trzydniowego "tańca" z tym pierdoleeeństwem, pierdutetem szatana , a ja jeszcze miewam ataki lęków po tym ściwerwie . Ale i z tego się wygrzebię ,,,,
Handlarze śmierci wypie---rdalać z POLSKI !!! RC KUT---ASY!!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dopalacze

przez huśtawka 27 kwi 2015, 12:10
Kalebx3,
W Polsce obowiązuje ustawowy zakaz wytwarzania i wprowadzania do obrotu (sprzedaży) środków zastępczych(dopalacze).Większość tego świństwa już jest objęta kontrolą prawną tylko co z tego kiedy i tak można to bez trudu kupić pod tytułem "Amulet życia" czy "Podpałka do pieca o kolorze niebieskim"?
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Dopalacze

przez wiejskifilozof 27 kwi 2015, 12:14
Kalebx Ty i ja jesteśmy ludźmi, którzy mogą się dobrze czuć i bez dopalaczy.Ale są ludzie,często bardzo młodzi.Którzy nie mogą bawić się bez dopalaczy. I to jest tragiczne.

Dopalacze

przez Kalebx3 27 kwi 2015, 13:29
Ale są ludzie,często bardzo młodzi.Którzy nie mogą bawić się bez dopalaczy. I to jest tragiczne.

Mam to w dupie ,że nie mogą sie bawić inaczej niż bez gówna .
Od tego jest Państwo ,żeby chronić tych debili przed złymi wyborami , ,, a w przyszłości dozgonnym wypłacaniu renty inwalidzkiej .
Tysiące lat nie było na świecie duposraczy i ludzie sie bawili ( wystarczył alkohol ) .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dopalacze

przez wiejskifilozof 27 kwi 2015, 13:32
Ja się bawię i bez alkoholu :mrgreen: wystarczy mi coś do czytania.I już jestem szczęśliwy.

Sortuj wg