Seksoholizm - spotkania SA

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez SmutnaTęcza 30 gru 2013, 02:10
O tak... uzależnienie... ale w myślach. :? I nie można się od tego w żaden sposób uwolnić. :?

przez Anna39 31 gru 2013, 22:33
Witajcie.
Jestem tu nowa,w zasadzie od 2 dni. Weszłam na ten wątek i czegoś tu nie rozumiem.Miało być chyba o seksoholiźmie,czytam i czytam,i w zasadzie o czym Wy piszecie????Ktoś nawet napisał,że seksoholik nie może uprawiać seksu.Słucham?Może,ale ze swoją żoną,partnerką-a nie z każdą kobietą zawsze i wszędzie.Rozczarowałam się.Bo weszłam tu z nadzieją,że będzie tu poruszany temat seksoholizmu. Szkoda,że np.żaden psycholog,terapeuta-jakaś jedna kompetentna osoba nie uczestniczy w dyskusjach takich jak na tym topiku.Wtedy pewnie podniósłby się poziom dyskusji i byłoby to bardziej wartościowe dla tych którzy na serio szukają tu pomocy,wsparcia.
To nie ja jestem Anną...

przez kasz 01 sty 2014, 16:43
popieram Anie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna39 01 sty 2014, 22:02
Dzięki -to mam juz grupę wsparcia której poszukuję ;)
A tak serio,to szkoda-bo forum fajny pomysł,topik ten jeszcze lepsza szansa aby komuś pomagać.W każdej chwili ktoś w swojej życiowej tragedii może tutaj zaglądając szukając pomocy,wsparcia-i co tutaj zastanie??Nie czuje się osobą kompetentną aby udzielać tutaj fachowych porad,i uważam że bardzo szkoda-iż nie zagląda tutaj fachowiec....Skoro nas zainteresował temat tego topiku-tzn.że potrzebujemy rzeczowych informacji,wsparcia,pomocy
To nie ja jestem Anną...

przez Candy14 02 sty 2014, 00:10
Anna39, autorka nie zalozyla tego tematu w dziale pytan do psychologa wiec byc moze chciala o tym pogadac z nami, laikami. Nie bardzo rozumiem co Ci nie pasuje?
Nie czuje się osobą kompetentną aby udzielać tutaj fachowych porad,

My rowniez.. dlatego rozmawiamy a nie udzielamy porad. Chyba ze cos mnie ominelo bo ze 3 ostatnich stron nie czytalam
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Conessa 17 lut 2014, 22:36
Kalebx3 napisał(a):A nie myślałas o terapii Paroksetyną , u mnie zlikwidowala wszelkie ( lub prawie wszelkie ) symptomu pociągu seksualnego , libido.

Na mnie też miała tak podziałać :roll: nic z tego.

Jak możecie oceniać kogoś, że zdradzał, skoro to też jest ciężkie zaburzenie i zazwyczaj osoby nie panują nad tym. Zapewne, jeśli mają ukochaną osobę przy sobie, starają się walczyć, raz, drugi, trzeci... za którymś się jednak nie uda. Dlatego związki się rozpadają, jeśli któryś z partnerów na to cierpi...
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez pan26xyz 15 mar 2014, 22:12
Jestem uzależniony i co... Dla mnie to gorsze niż alkoholizm.
pan26xyz

przez Conessa 16 mar 2014, 12:08
pan26xyz, próbujesz terapii?
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez pan26xyz 16 mar 2014, 13:42
Właśnie nie, bo tak naprawdę nie wiem gdzie iść z tym. Na razie powstrzymuje się sam, nie wychodzi to najlepiej, ale staram się jak tylko potrafię.
pan26xyz

przez Conessa 16 mar 2014, 14:50
Nie orientowałeś się w Twoim mieście ? najprościej udać się do seksuologa, a on podpowie Ci, gdzie możesz znaleźć grupy jeśli chcesz grupę, a jeśli nie to rozmowy indywidualne. Po co się męczyć jak można wspomóc się spotkaniami, no chyba, że faktycznie dajesz sobie sam radę.

przez siostrawiatru 16 mar 2014, 15:00
Conessa, znalazłaś jakiegoś terapeutę w końcu? Jak się czujesz Kochana?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez pan26xyz 16 mar 2014, 17:29
W mojej okolicy liczy się jedynie kasa. Nie stać mnie żeby płacić za wizytę, z dojazdem też mam problem. Ale co ja wam będę tłumaczył. Wszystkim wydaje się że zarabiam takie kokosy że na wszystko mnie stać. Każdy dziwi się że nie mam pieniędzy. Nie mam bo jestem beznadziejnym człowiekiem. Więc proszę bez morałów. NIE STAĆ MNIE.
pan26xyz

przez yarekok48 17 mar 2014, 00:13
Witam.
Właśnie zajrzałem na ten temat i szczęka mi opadła !!! Toż ja całe życie szukam nimfomanki, a trafiam na kryptoimpotentki !! ;-) .
Któraś z pań napisała, że wszyscy faceci się przechwalają jakie, to z nich ogiery, a potem się okazuje, że wystarczy im raz dziennie. A co panie powiecie o kobietach, które gdy polują na ofiarę ( faceta), to potrafią codziennie ale jak już go złowią to raz na miesiąc ?? Ja własnie takiego mam pecha !

przez Conessa 17 mar 2014, 00:58
siostrawiatru, Cześć Kochana, zapisałam się, ale czy znalazłam to się dopiero okaże za miesiąc, bo tyle muszę na niego czekać, oby było warto! Nie najlepiej ostatnio działałam i owe działania zmotywowały mnie do zapisania się. A Ty ??? masz ode mnie wpier.dol, wiesz za co? :D

pan26xyz, ale przez NFZ a nie prywatnie. Jeśli mieszkasz w większym mieście to chyba masz przychodnie i poradnie psychologiczne?

yarekok48, to chyba nie piszesz o seksoholizmie.

Sortuj wg