KODEINA 4 lata nalogu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

KODEINA 4 lata nalogu

przez Relatywista 17 sie 2012, 20:22
*Wiola* napisał(a):Owszem świata nie zbawię i nie mam takich ambicji, ale regulaminu mam zamiar pilnować ;)

"Niech żyje wolność słowa ! Niech żyje rewolucja !" :D
Relatywista

KODEINA 4 lata nalogu

przez *Wiola* 17 sie 2012, 20:30
Relatywista, Chyba nie chcesz mi podpaść :P
Moderator

KODEINA 4 lata nalogu

przez Relatywista 17 sie 2012, 20:43
*Wiola*, A mnie tam mogą nawet i łamać kołem :D Ja się swoich rewolucyjnych aspiracji i tak nie wyprę ;)
Relatywista

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KODEINA 4 lata nalogu

przez Zoltan 14 gru 2013, 01:15
mizofonia napisał(a):
Nikt1 napisał(a):No ładnie , nie zdawałem sobie sprawy jak dużo osób ma z tym problem. Ehhh uzależniłem się , jak nie wezmę 1 dzień to jest masakra , nie do przeżycia - w nocy nie mogę spać , wszystko mnie boli no i psychicznie jestem ... nikim i naprawdę w takie dni jak w żadne chcę po prostu umrzeć. Nic nie ma sensu i wydaję się tylko zbędnym elementem otoczenia... kompletnie nie wiem co dalej , przecież wydaję na to kupę kasy ! Z drugiej strony jak nie przestanę brać to nie wyobrażam sobie takiego życia w takim smutku. Też macie tak jak nie jesteście ujebani kodą?

Wiesz, że istnieją leki, które pomogą Ci przetrwać zespół abstynencyjny? Żebyś mogła spać, żeby tak nie bolało, i żeby podbudować nastrój? Kiedy minie zespół odstawienny łatwiej będzie pomyśleć, co dalej... Tylko potrzebny dobry lekarz, taki który Cię nie zgnoi, a zrozumie, są tacy.

Buprenorphina, bejb.

KODEINA 4 lata nalogu

przez Kalebx3 14 gru 2013, 14:16
Buprenorphina, bejb.

komentarz na miarę mistrza zen . Ani to drugie po polsku , ani nie wiadomo o co chodzi autorowi . Że niby bupra lepsza od kody , czy jak ?
W kodeinę ( dzieki Bogu !) nie wjeba+łem się , gdyz po kilku próbach tylko mnie swędziało , a nastrój ani lepszy ani gorszy . Syf ! , zreszta jak każda opoidowa opowieść .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

KODEINA 4 lata nalogu

przez siostrawiatru 26 gru 2013, 20:35
Kalebx3 napisał(a):W kodeinę ( dzieki Bogu !) nie wjeba+łem się , gdyz po kilku próbach tylko mnie swędziało , a nastrój ani lepszy ani gorszy . Syf ! , zreszta jak każda opoidowa opowieść .

No ja nie miałam takiego szczęścia.
Pierwszy dzień na czysto po kodeinowym ciągu. Gdyby nie benzo to chybabym zdechła.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

KODEINA 4 lata nalogu

przez Zupapomidorowa 26 gru 2013, 20:37
Przepraszam za niewiedzę - ale co daje kodeina?
Dawniej Luktar

KODEINA 4 lata nalogu

przez coma 26 gru 2013, 20:38
siostrawiatru, jak długi był ten ciąg? jakie dawki brałaś?

-- 26 gru 2013, 19:39 --

Luktar, błogostan, euforię i uspokojenie
PEACE & LOVE

KODEINA 4 lata nalogu

przez Zupapomidorowa 26 gru 2013, 20:42
coma, dziękuję. To niezły drug.
Dawniej Luktar

KODEINA 4 lata nalogu

przez coma 26 gru 2013, 20:44
Luktar, bez przesady, są lepsze ;)
PEACE & LOVE

KODEINA 4 lata nalogu

przez siostrawiatru 26 gru 2013, 20:47
coma, jak długi to tak naprawdę nie pamiętam. Wczoraj coś ok. 1200mg. Może to wygląda na ściemnianie, ale ja naprawdę żrę na potęgę kodę, klony i rolki. Majkę też "próbowałam". No i tramal.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

KODEINA 4 lata nalogu

przez coma 26 gru 2013, 20:53
siostrawiatru, no to rzeczywiście sporo, aczkolwiek ja podczas ciągu brałam ponad 2000mg bo po morfinie i fentanylu strasznie wzrosła mi tolerancja, więc mozna jak widac brac jeszcze więcej, to jest okropny nałóg, mam nadzieję ze udasz sie na terapię, nie odwlekaj tego :? TRZYMAM KCIUKI ;)
PEACE & LOVE

KODEINA 4 lata nalogu

przez siostrawiatru 26 gru 2013, 21:01
coma, DZIĘKI!!
Nikt tak naprawdę nie rozumie jak to jest żyć jak się spróbuje.. Jak ciężko jest przetrwać na "trzeźwo" wszystkie niepowodzenia i porażki. Jak wszystko boli i jak psycha siada jak się nie weźmie.

KODEINA 4 lata nalogu

przez Relatywista10 26 gru 2013, 21:05
Mnie zawsze zastanawiało, skąd brałyście tyle kasy, coby walić czasem nawet i po tych 10-15 "Antidoli 15" ( koszt ponad 100 zł) dziennie :P Z bogatych rodzin pochodzicie , czy jak ? :D Bo raczej tych przysłowiowych kutachów na dworcu za paczkę "Antka" opierdalać, nie opierdalałyście ? :D Nie żebym miał "ból dupy", że akurat mnie by nie było stać, czy coś ;) Heh, na Waszym miejscu już dawno przerzuciłbym się na przepłuczki z maku (PST), albo wjebał się w morfinę i.v. z przerabianych tabletek, czy tam nawet i acetylowaną z nich heroinę :P A po opium wczesnym, czy dajmy na to po tą legendarną słomę makową z Czech późnym latem, to już na bank bym się wybrał ;)
Ostatnio edytowano 26 gru 2013, 21:09 przez Relatywista10, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg