Skocz do zawartości
Nerwica.com

KODEINA 4 lata nalogu


Zoltan

Rekomendowane odpowiedzi

lunacy, to weźże sobie chociaż ekstrakcje z antidolu rób, która jest banalna, a jak Ci się nie chce, to jest jeszcze neoazarina - wychodzi trochę drożej, ale przynajmniej żołądka sobie nie rozwalisz. W thiocodinie masz sulfgwajkol który to właśnie jedzie tak po bebechu.

 

PS sama kodeina przy tak sporadycznym stosowaniu, to właściwie żadnych skutków ubocznych nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, tylko z antidolu na mnie zawsze gorzej działa niż thiocodin, a neoazariny trzeba by dużo zjeść, bo to ma 10mg no i tyle tymianku hmm.. nie ma skutków ubocznych oprócz spłycania odczuwanych emocji nacodzień przy tak długim braniu, mniej się czerpie radości ze zwykłych rzeczy niż by się czerpało nie biorąc kody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem uzależniona od Codeiny, zaczęło się całkiem niewinnie. Staram się walczyć z uzależnieniem, ale nie jest łatwo. Chodzę na terapię do Ośrodka Leczenia Uzależnień w Gdyni na ul. Chrzanowskiego. Zmniejszyłam sobie dawkę, bo biorę pół tabletki - co z tego, że tych pół tabletki jest 8 a czasami jeszcze więcej. Moje max. wzięcia codeiny to 12 tabletek plus ibuprom max 36 - na dobę. Walczę z uzależnieniem, ale nie jest łatwo. Może ktoś coś doradzi jak mam dalej funkcjonować - nie daję sobie rady z Codeiną. Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×