Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 22:31
doktorze nie obraz sie ale ci nie wierze :D ze paliles tylko trawe i po miesiacu masz nadal depre . to juz chyba wina dopalow tak zwanej syntetycznej marihuany i jestem przekonany ze cos jeszcze a nawet to miesiac po juz sie nie ma takich stanow. wiec witaj w gronie chorych psychicznie nie tylko uzaleznionych nie zwalaj wszystkiego na trawe bo gdybys byl tak na sto procent cpunem to bys bral i co z tego ze zerwales kontakty ze nie masz kasy i tak bys znalazl sposob zaczol bys krasc handlowac albo sprzedawac rzeczy z domu wiele jest opcji nie obwiniaj sie bo dajesz rade ale tu nie tylko o trawe chodzi uwierz mi zmien moze leki albo zacznij je brac regularnie sa za mocne moze zle dzialaja jak bierzesz regularnie to odstaw na pare dni zrob cos wkoncu a nie narzekaj zacznij dzialac. ja narzekam owszem ale mi sie nie da pomoc juz nie skoncze normalnego liceum i nie rozwine sie az tak zeby mnie kazdy lubil ani nie bede pisal pieknie poetycko tylko jak patafian ale kiedys przestane palic narazie mam kase to szaleje i nie patrze na konsekwencje ale wtarczy ze wroce do starej albo znajde cos w tym typie i bede mial zakaz jarania tylko bedzie kino restauracje i takie pierdoly ehh yebane zycie swoja droga to ja taki emocjonalny sie robie moze dlatego kazdy znajomy podchodzi do mnie z dystansem
Jak mowi stare chinskie przyslowie jesli nie wiesz co powiedziec , powiedz stare chinskie przyslowie

solian 400mg

Marihuana

przez plusio34 28 lut 2016, 22:38
te, tak w nawiasie to komponuje tez muzyke. obczajcie dzial tworczosc. jest to progressive house, prosze o komentarze. Dziekuje od razu
NEW BEGIN jest stworzony na trawie. Super sie tworzy muzyke po spaleniu, tego sie nie da opisac. Tak samo slucha sie i slyszy inaczej. Wtedy wszystko ma jakis sens

a tu dam linka do konta
https://soundcloud.com/jakub-stoklosa

wszystko mojego autorstwa, takze remiksy, kazda nuta, milisekunda...

Marihuana

przez plusio34 28 lut 2016, 22:39

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez plusio34 28 lut 2016, 22:42
w New Begin jest typowa trawkowa, melancholijna linia melodyczna

Marihuana

przez plusio34 28 lut 2016, 22:44
New Begin ma recenzje w czasopismie Estrada i Studio

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 23:02
plusiu masz fajna zajawke tez kiedys mialem ale na reege hip hop jakies 9lat temu nagralem jeden utwor z kolegami tu link http://w715.wrzuta.pl/audio/849i2dmsTrW ... ga_hip-hop
i tez wszyscy zjarani bylismy . mam pytanie robisz kolego bity pod hip hop nagral bym cos ale nie mam majka ani podkladow
Jak mowi stare chinskie przyslowie jesli nie wiesz co powiedziec , powiedz stare chinskie przyslowie

solian 400mg

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 23:05
tez malowalem swego czasu grafiti najczesciej panele na pociagach dopoki soki mnie nie zlapaly

solian 400mg

Marihuana

przez plusio34 28 lut 2016, 23:10
wiesz, moge zrobic, ale generalnie nie robie. Ja w tym siedze z 15 lat. O muzie wiem wszystko

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 23:18
tylko ja bym chcial pare profesjonalnych bicikow nagranych od serca jak mi takie wyczarujesz to poczestuje cie czym holenderskim :D

solian 400mg

Marihuana

przez plusio34 28 lut 2016, 23:30
Jakie tempo i co to ma byc za bit? z melodia? czy moze masz na mysli cala arnazacje muzyczna?

Marihuana

przez plusio34 28 lut 2016, 23:32
Najlepiej jakbym mial wokal z tonacja, a najlepiej z nutami, zeby akordy zrobic pasujace do wokalu

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 23:36
https://m.youtube.com/watch?v=2sig-qnuyEI wsluchaj sie w ten bit.
jednak nie wiem ja to wyglada dokladnie bo ja nagrywalem kiedys na programie na kompie a pozniej ktos dodal do tego bit .

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 28 lut 2016, 23:40
adam syn ahmeda napisał(a):https://m.youtube.com/watch?v=2sig-qnuyEI wsluchaj sie w ten bit.
jednak nie wiem ja to wyglada dokladnie bo ja nagrywalem kiedys na programie na kompie a pozniej ktos dodal do tego bit .

Jesteś bardzo zdolny, gratulacje, świetnie nawijasz, masz fajny głos :)
Rób to dalej, rozwijaj się w tym kierunku, serio, bo masz na prawdę zalążki talentu.
Sam bym tak nie potrafił, zazdroszczę :)
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez adam syn ahmeda 28 lut 2016, 23:48
dr psycho trapens a skad wiesz ktory to ja ten teledysk to nie ja!!!
chodzilo mi o bit z tego teledysku ze chce podobny. ten wyrzej to ja z wrzuty link ja pierwszy nawijam

solian 400mg

Sortuj wg