Mama zdradza tatę. pobiłem człowieka.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez neon 18 paź 2015, 11:48
Nie wiem od jakiego wieku w Polsce sądownie uważa się człowieka za dorosłego, ale wydaje mi sie ze 16-latek według sądu jest już w pełnej mocy swoich umiejętności umysłowych, wiec ma swiadomosc swoich czynów i ich konsekwencji. Jezeli nie jest to recydywa dostaniesz zawiasy (pewnie rok na 3 lata) kuratora i grzywne albo prace społeczne. Chyba ze mu coś zabrałes, wtedy mozesz isc siedzieć, a napewno dostaniesz 3 miesieczne sankcje.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

przez khaleesi 18 paź 2015, 12:46
neon napisał(a):Chyba ze mu coś zabrałes, wtedy mozesz isc siedzieć, a napewno dostaniesz 3 miesieczne sankcje.
Chyba ten dziad jemu zabrał spokój psychiczny i stabilność emocjonalną. :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez neon 18 paź 2015, 12:51
To nie ten dziad mu zabrał, to zycie takie jest ;)
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 18 paź 2015, 13:03
Możesz mieć kłopoty.Facet może być mściwy.Z drugiej strony,dziwne.Że Twoja Mama zaprasza kochanka,kiedy Ty w domu jesteś.

przez agusiaww 18 paź 2015, 13:16
Facet przychodzi bzyknac Twoja matke a Ty go lejesz? Chyba to matka ma problem. Majac 16 lat mozesz byc normalnie sadzony bo wg prawa 16 lat jest traktowane zwyczajnie, tyle,ze to jezeli Twoj pierwszy taki wyskok, to moze sie skoncyc kuratorem, zakladem, albo wiezieniem. Skoro w rodzinie sa problemy to porozmawiaj z ojcem, z matka niech sie udadza na terapie, jak nie pomoze, to im zycia nie ułozysz bijac ludzi bo to nie jest wyjscie. To sa dorosli ludzie i moga ukladac zycie jak chca, chociaz Ty masz prawo matce powiedziec ze nie akceptujesz zeby w domu przyjmowała swoich kochanków i tyle z Twojej strony. Poza tym jeszcze za to ze ktos bzyka czyjas zone nie karaja, ale za pobicie i owszem, takze Twoje nagranie, to do niczego sie nie przyda, chyba ze chcesz ojcu pokazac.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez khaleesi 18 paź 2015, 13:29
neon napisał(a):To nie ten dziad mu zabrał, to zycie takie jest ;)
dziwisz się, ze go zlał? Życie takie jest? nie! życie jest piekne tylko niektórzy ludzie to *** :lol: ja się nie dziwie dziad powinien mieć dwa lima pod okiem matce też mógłby dołozyć :evil: detektywmonk, to jest najdziwniejsze :lol: i ma jeszcze nagrania z ich poczynań :shock:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez bonsai 18 paź 2015, 13:42
Może na kanwie tych fascynujących wydarzeń powstanie serial "Ballada o Mariuszku". :roll: Nagrywanie matki spółkującej z mężczyzną już samo w sobie jest ciekawym zagadnieniem.

Mama nie broniła swojego chłopaka? No i gdzie tata był akurat, w delegacji może? 60-latek, który jest na tyle wydolny fizycznie, by uprawiać seks namiętny, powinien sobie poradzić z 16-latkiem. Chyba że Mariuszek siedzi na siłowni od rana do wieczora, wciąga koks i jeszcze nagrywa swoje postępy, bo życie bez kamerki go nie kręci.

Jakoś tak nieładnie mi to "pachnie".
bonsai

przez TruchłoBoga 18 paź 2015, 13:43
Ogólnie patola co nie
TruchłoBoga

przez khaleesi 18 paź 2015, 14:07
bonsai napisał(a):Może na kanwie tych fascynujących wydarzeń powstanie serial "Ballada o Mariuszku". :roll: Nagrywanie matki spółkującej z mężczyzną już samo w sobie jest ciekawym zagadnieniem.

Mama nie broniła swojego chłopaka? No i gdzie tata był akurat, w delegacji może? 60-latek, który jest na tyle wydolny fizycznie, by uprawiać seks namiętny, powinien sobie poradzić z 16-latkiem. Chyba że Mariuszek siedzi na siłowni od rana do wieczora, wciąga koks i jeszcze nagrywa swoje postępy, bo życie bez kamerki go nie kręci.

Jakoś tak nieładnie mi to "pachnie".
to czy namiętny seks to nie wiemy :D pozostała reszta komentarza padłam haha :mrgreen: Obrazek
Mistrz Avatara

przez anka szklanka 18 paź 2015, 14:27
Kurde chciałam się wypowiedzieć albo boję się, że nakarmię trolla. Takie obawy :shock:

przez bittersweet 18 paź 2015, 14:38
anka szklanka, spoko, wszyscy wiedza, ze to troll. Od siebie dodam, że Mariuszek powinien nas uraczyć nagraniem. Wtedy obiektywnie ocenimy sprawę.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez anka szklanka 18 paź 2015, 14:44
spoko, wszyscy wiedza, ze to troll

Uff, bo ja nigdy nie jestem pewna :D Świat jest tak pokurwiony, że wszystko jest możliwe ;)

przez zima 18 paź 2015, 15:25
daj spokoj..jakby co wyrok w zawieszeniu. przeciez gosciu Cie zaatakował...był agresywny...ewentualnie pogadaj z Mamą zeby go przekonala by nie zglaszal pobicia.
a tak na przyszlosc-wiem ze cięzko Ci to zrozumiec w wieku lat 16stu,ale szczescie Twojej Mamy jest wazniejsze od Twoich emocji.z czasem zrozumiesz ze EMOCJE NIE SĄ PRZEWODNIKIEM NA DRODZE DO PRAWDY...bo jesli tego nie zrozumiesz i pozwolisz by Toba kierowały to skonczysz w więzieniu albo szpitalu albo w osrodku dla bezdomnych...zycie to jest Twoj priorytet, nie jestes niezniszczalny, musisz pracowac nad soba, znajdz pasję , wyjdz do ludzi , rozmawiaj, duzo rozmawiaj...
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Mariuszek 13 lis 2015, 13:40
Ziomek nie poszedł na policję , jak na razie jest spokój i nie przychodzi , dziękuję za wszystkie posty wiele mi pomogliście :))))

Sortuj wg