Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Ridllic 25 lis 2009, 12:28
Paranoja, no właśnie tak i jeszcze żeby to piwo było zimne bo nie to kur..będzie wojna :!: ;)
Ridllic

przez polakita 25 lis 2009, 12:46
Paranoja, jaki ty masz dosadny sposób mówienia ;)
polakita

przez Reptile 25 lis 2009, 15:05
Paranoja napisał(a):buahahaha ales mnie rozbawil 23latku, a wlasciwie gowniarzu bo gowno w zyciu widziales a pier.do.lisz ze sie czytac tego nie da.

wg ciebie kobieta powinna cie zdobyc, prac, gotowac, sprztac, dzieci rodzic, wychowywac, gosci przyjmowac a ty co? bedziesz na fotelu piwo pil?

powodzenia i lepiej juz nic nie pisz bo sie tylko pograzasz

Nie, to facet ma za nią latać, błagać i ją zdobywać. Za dużo telenoweli się naoglądałaś :lol:
Która z was chce uległego faceta? No która? Piwa nie piję, więc nie wiem po co o tym wspominasz.
Kazimiera Suka robi wam wodę z mózgu :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 25 lis 2009, 15:16
Reptile napisał(a):
Paranoja napisał(a):buahahaha ales mnie rozbawil 23latku, a wlasciwie gowniarzu bo gowno w zyciu widziales a pier.do.lisz ze sie czytac tego nie da.

wg ciebie kobieta powinna cie zdobyc, prac, gotowac, sprztac, dzieci rodzic, wychowywac, gosci przyjmowac a ty co? bedziesz na fotelu piwo pil?

powodzenia i lepiej juz nic nie pisz bo sie tylko pograzasz

Nie, to facet ma za nią latać, błagać i ją zdobywać. Za dużo telenoweli się naoglądałaś :lol:
Która z was chce uległego faceta? No która? Piwa nie piję, więc nie wiem po co o tym wspominasz.
Kazimiera Suka robi wam wodę z mózgu :P
to moze sie napij zamiast pier.do.li.c

pewnie cie jakas zranila i teraz kazda szufladkujesz jaka ta zla i wredna.

byles taki "ulegly" jak to sam napisales a ta cie w chu,ja zrobila. moze zdradzila...
Paranoja

przez polakita 25 lis 2009, 15:19
Reptile napisał(a):To dziewczyna ma o mnie walczyć, a nie ja o nią.

Może jakaś dziewczyna cię kiedyś rzuciła ale to co piszesz to jest ABSURD chyba że jesteś Jamesem Bondem, Supermanem i George Clooney w jednej osobie, może wtedy będą się o ciebie zabijać... Jak komuś zależy na związku to to okazuje a z takim podejściem raczej każdą dziewczynę zniechęcisz.
polakita

przez EDEK 6 25 lis 2009, 18:01
polakita napisał(a):
Reptile napisał(a):To dziewczyna ma o mnie walczyć, a nie ja o nią.

Może jakaś dziewczyna cię kiedyś rzuciła ale to co piszesz to jest ABSURD chyba że jesteś Jamesem Bondem, Supermanem i George Clooney w jednej osobie, może wtedy będą się o ciebie zabijać... Jak komuś zależy na związku to to okazuje a z takim podejściem raczej każdą dziewczynę zniechęcisz.

A moze to one zniechęciły jego

przez muriel 25 lis 2009, 18:31
kolego Reptile, poglądy masz jak ze średniowiecza i faktycznie pier.... jakbyś był półbogiem (nie chodzi tu o wygląd, ale raczej podejście do tego co ci się "należy").
w ogóle nie ma czegoś takiego, że zdobywać ma on czy ona, uważam, że każdy może. ale co zaobserwowałam ostatnio - faceci wcale nie lubią, jak dziewczyna o nich walczy, może przez to n ie czują się męsko :mrgreen:
z drugiej strony to ogólnie się bardzo wielu w główkach poprzewracało ostatnimi czasy (przykład powyżej :lol: ). delikwenci wyobrażają sobie nie wiadomo co, że jak raczyli zadzwonić, to już w ogóle, dziewczyno, powinnaś u ich stóp leżeć z wdzięczności ;) albo "strzelanie fochów" - facet potrafi się obrazić (dodam, że obcy, po 1 "randce"), bo dziewczyna mówi, że nie może się akurat, powiedzmy, w najbliższy weekend spotkać, bo ma już inne plany. czy to jest normalne zachowanie??
ale, mimo wszystko, nie generalizuję, że wszyscy faceci są pojeb....
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez EDEK 6 25 lis 2009, 20:11
muriel napisał(a):kolego Reptile, poglądy masz jak ze średniowiecza i faktycznie pier.... jakbyś był półbogiem (nie chodzi tu o wygląd, ale raczej podejście do tego co ci się "należy").
w ogóle nie ma czegoś takiego, że zdobywać ma on czy ona, uważam, że każdy może. ale co zaobserwowałam ostatnio - faceci wcale nie lubią, jak dziewczyna o nich walczy, może przez to n ie czują się męsko :mrgreen:
z drugiej strony to ogólnie się bardzo wielu w główkach poprzewracało ostatnimi czasy (przykład powyżej :lol: ). delikwenci wyobrażają sobie nie wiadomo co, że jak raczyli zadzwonić, to już w ogóle, dziewczyno, powinnaś u ich stóp leżeć z wdzięczności ;) albo "strzelanie fochów" - facet potrafi się obrazić (dodam, że obcy, po 1 "randce"), bo dziewczyna mówi, że nie może się akurat, powiedzmy, w najbliższy weekend spotkać, bo ma już inne plany. czy to jest normalne zachowanie??
ale, mimo wszystko, nie generalizuję, że wszyscy faceci są pojeb....

pantofel przykład powyżej

przez atb89 27 lis 2009, 01:35
mi sie wydaje, ze kolega reptile sie naczytal stron o pick-up artist i troche nienajlepiej zrozumial ta cala filozofie, ktora notabene jest bardzo hedonistyczna. fakt, faktem to funkcjonuje w zyciu, ze czasme kobiete trzeba olac, zeby ona sobie zdala sprawe, ze jej zalezy - bo mysla bardzo emocjonalnie. ale to ciezko sie wyjasnia w dwoch zdaniach. oczywiscie tutaj kobiety beda mowic co innego, ale gdy przyjdzie codo czego to postapia wbrew nawet swojej logice, bo milosc to totalne szalenstwo
atb89

przez córeczka 27 lis 2009, 03:22
Przepraszam, wiekszosc z was bedzie miala ochote mnie udusic ale co tam. Dziewczyny ja rozumiem,ze czasem prawda boli ale trzeba sie tez do wielu rzeczy przyznac!
Jest wiele dziewczyn/kobiet, ktore "łapią" faceta na dziecko.
Chcą ślub tu i teraz - ale tylko po to, by sie "ustawic" u boku kolesia z "dobrej rodziny".
Łapią fochy bez powodu.
Uważają,ze skoro są kobietami to każdy facet powinen leżeć u ich stóp.
Prykłady można mnożyć!
Gdy już dostaniemy po tyłku robimy się normalne. Gdy stracimy coś, często uświadamiamy dopiero sobie,ze właściwie to teraz stracilysmy cos ważnego.
Życie z facetem to kompromis a nie życie pt" Misiu będzie za mną latał"!
Przez wiele dziewczyn/kobiet szurniętych - te normalne są traktowane jak kretynki! Ale w każdej z nas drogie Panie znajdzie się coś do poprawy! Albo sie dostosujemy, albo to mienimy, albo facet się przyzwyczai albo nie! Ale bycie z kimś to nie stanie przy garach, czy trzymanie palca prosto w .... To ciągłe kompromisy i walka o to by bylo dobrze
córeczka

przez Paranoja 27 lis 2009, 09:44
czemu piszesz o mniejszoscich i uogolniasz reszte cala.

wiadomo ze sa takie kobiety, tak samo jak sa faceci debile ktorzy licza ze to lasaka za nimi bedzie latac.

w ogole to nudna ta dyskusja, nara
Paranoja

przez tet 27 lis 2009, 11:14
bo kobiety to ZŁO, widać słychać i czuć
phe
tet

przez bliksa 27 lis 2009, 11:26
tet, ależ co ty Tetuś mi tu insynuujesz ? :shock:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez tet 27 lis 2009, 11:30
bliksa wyznaję filozofię zua :P
takich historyji się nasłuchałam wczoraj na naszym czacie, że myślę o zmianie płci :twisted:
tet

Sortuj wg