Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Hans 04 mar 2009, 19:44
Odnośnie tego o czym rozmawiacie - ludzie na siłę chcą z siebie wszelakimi sposobami zrobić przynajmniej z wyglądu Herrenvolk, kosmetyki upiększające, zabiegi chirurgii plastycznej i długo by wymieniać, coraz częściej łapię się na tym, że większość panienek, które widzę różnią się jedynie długością nosa, cała reszta jest taka sama :)
Feed your head
Feed your head

przez chloe 04 mar 2009, 20:36
Hans, eee, chyba trochę przesadzasz. W jakim sensie taka sama? Co do nosa to prędzej właśnie nosy mogłyby być takie same - wiele dziewcząt ma kompleks nie na punkcie swojej wagi ani nic, tylko nosa właśnie, i to z tego powodu kładą się chirurgowi pod nóż. A muszę Ci powiedzieć, że ci chirurdzy zbyt wiele fantazji nie mają^^ widziałam parę "zreperowanych" nosów i one NAPRAWDĘ są takie same.
To tak a propos chirurgii plastycznej.
Wiadomo, ludzie wyglądają podobnie jeśli chodzi o ubiór, ale trudno wyglądać jak z filmu z lat 60. (ah, pięknie się wtedy dziewczęta z wyższych sfer ubierały, widzieliście 'do widzenia, do jutra' z cybulskim?) kiedy na wieszakach wszystkie ubrania to wiek XXI. Taki głupawy przykład, ale przypomniały mi się stroje Francuzki z tamtego filmu, coś cudownego. Cholera, jednak ze mnie trochę pusta baba :D

[*EDIT*]

no tak, znów nie wiem co chciałam przekazać powyższym postem^^ wiem, że dosyć dosłownie potraktowałam Twoje słowa o nosie, ale nasunęła mi się właśnie refleksja o tym, jak zatraca się oryginalność przez wypychanie sobie pośladków silikonem (sic!) i zmniejszanie nosa, i inne takie tam.
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez Korba 04 mar 2009, 20:54
Korba napisał(a):ok, widzę, że się nie dogadamy..... jesteś anty-wszystko ;)

no bo piszesz tylko o tym, co Ci się nie podoba, a nie np co Ty uważasz za ok. ja mówię, że trzeba o siebie dbać, to to podważasz. jeśli podważasz, to daj jakiś kontrargument, nie wiem, powiedz, że nie-dbanie o siebie jest znacznie bardziej ok, bo.... konkrety...... :smile:
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 04 mar 2009, 21:07
Sofizmat rozszerzenia - nigdy nie napisałem, że jestem za nie dbaniem o siebie.

przez namiestnik 04 mar 2009, 22:54
A ja myślę, że trzeba odróżnić kłamanie o sobie od dbania o siebie. To miłe gdy dziewczyna dba o siebie. Dla jej chłopaka również. I nikt tu nikogo nie oszukuje.

Tak - granica jest dość płynna. Stosowanie mydła i dezodorantu też nie jest konieczne do życia. Jest to oszukiwanie innych, że my nie wydzielamy żadnych niemiłych zapachów.

Podobnie czesanie się, czy ogólnie dbanie o fryzurę. Ubieranie się. Zakładanie fajnych ciuchów.

Bo dbanie o zdrowie choć i miłe dla oka dla innych to warto też i mocno tylko dla siebie.

[*EDIT*]

Sorrow, chyba nie chodziło o Twoją wypowiedź.

Swoją drogą nieźle się tu rozwinęliście w rozmowie :)

przez Sorrow 04 mar 2009, 23:46
namiestnik napisał(a):Tak - granica jest dość płynna. Stosowanie mydła i dezodorantu też nie jest konieczne do życia. Jest to oszukiwanie innych, że my nie wydzielamy żadnych niemiłych zapachów.

Nie nazwałbym tego "oszukiwaniem". Raczej nazwałbym to uwalnianiem innych od konieczności wąchania smrodu niemytego ciała na którym rozkłada się pot :P .
Nawet zwierzęta czyszczą swoje ciała.

Co do samych dezodorantów, to niezbyt je lubię - chciałbym by znowu zaczęli robić bezzapachowe dezodoranty - większości męskich nie trawię - mają tak ostry zapach, że śmierdzą gorzej niż niektóre zapachy potu no i część dezodorantów ma zapach różnego rodzaju zielska, które niezbyt lubię (nie lubię "pachnących" kwiatów.
Już wolę siedzieć obok kogoś bez dezodorantu (o ile nie po WFie) niż koło kogoś po Old Spice albo Gilette. Sam używam takich, które najmniej czuć i tak szczerze mówiąc, to podejrzewam, że niektóre z nich są damskie XD .

Z drugiej strony np. przemalowanie włosów tak, że z niezdrowej ruiny nagle się "zamieniają" w super-atrakcyjne "zdrowe" włosy o rzadko spotykanym kolorze to już oszustwo :P .

namiestnik napisał(a):Podobnie czesanie się, czy ogólnie dbanie o fryzurę.

Zwierzęta też dbają o swoje futro/pióra. Zresztą, jak człowiek tego nie robi, to włosy zaczynają się plątać, swędzieć, wypadać, itd. To się raczej zalicza o dbanie o zdrowie, tak samo dbanie o zęby.

przez Korba 05 mar 2009, 00:02
Ale jazda.....
Hmmmm, mycie, używanie mydła, dezodorantu czy nawet czesanie się to oszukiwanie innych?! Haloooo!!!! Litości, estem skłonna wierzyć, że większość ludzi kogoś oszukuje, ale nie popadajmy w schizy....!
Chyba se muszę przypalić i jeszcze raz poczytać, to co piszecie. :mrgreen:
Korba

przez warzywo 05 mar 2009, 00:19
nikt25 napisał(a):hehe a ja zaraz będę mial 26 lat i nigdy się nawet nie całowałem z dziewczyną-potraficie sobie wyobrazić taki koszmar-nic tylko skoczyć z wieżowca-eh

Nie dramatyzuj. Mam to samo, i to jeszcze kilka lat dłużej. I nie przyszło by mi do głowy nazwać tego koszmarem. Bardzo przykra sprawa, ale akurat samo tak jakoś wyszło. Trzeba to jakoś przeboleć.

Tydzień temu wracając z pracy wstąpiłem na piwo, siadłem przy barze. Po wejściu kolejnej grupy osób zorientowałem się, że na sali siedzą wyłącznie panie. To znak od Boga. Czas w końcu zadziałać.

P.S. W sprawie mydła i golenia: Jestem za.

przez namiestnik 05 mar 2009, 00:57
Korba, i jak po przypaleniu? ;))))

Dobrze mówisz - nie popadajmy w paranoję.

Heh.. nie no ja tam lubię zadbać o siebie - nawet jak się nikomu nie pokazuję. Czyżbym sam siebie oszukiwał?

Sorrow, powołujesz się ciągle na zwierzęta. Czy ubrania zakładasz tylko zimą - dla ochrony przed chłodem? A może rośnie Ci futro na zimę? Jesteśmy ludźmi (nie wiem czy to dobrze czy źle) - i mamy swoje sposoby. A jeśli już patrzeć na zwierzęta to mój kot jak zobaczy ssaka którego nie lubi to się jeży - udaje, że jest większy. Podobnie mycie się - głównie by się przypodobać i aby nie wydzielać zapachów - udawać, że mnie tu nie ma.

Co do dezodorantów to jak najbardziej można kupić takie o znikomym zapachu. Te najbardziej ostre są chyba dla tych co stosują dezodorant zamiast a nie po myciu się. :)

przez Korba 05 mar 2009, 01:25
namiestnik napisał(a):Korba, i jak po przypaleniu? ;))))

Dobrze mówisz - nie popadajmy w paranoję.

Heh.. nie no ja tam lubię zadbać o siebie - nawet jak się nikomu nie pokazuję. Czyżbym sam siebie oszukiwał?

Nie przypaliłam, wzięłam Xanax i nijak nie mogę wejść w ten filozoficzny nastrój i rozmowy o mydle. Tak, oszukujesz siebie i innych. Nie róbmy nic z sobą po prostu. W końcu liczy się tylko wnętrze, nie? :mrgreen: hahahaa
Korba

przez depresyjny86 05 mar 2009, 01:30
Aj a sobie myśle teraz że gdybym miał kobiete to bym miał same problemy teraz......Najprawdopodobniej nie sprostał bym Jej oczekiwaniom<bo co może dać beznadziejny facet z beznadziejnym życiiorysem i z beznadziejnym charakterem?,z beznadziejnym wyglądem-bo nie oszukujmy się to też jest ważne,bez pracy>
:)

przez laguna 05 mar 2009, 12:58
psycho-logic, i to jest taka wypowiedz ze i mnie przy okazji postawila do pionu przy swoim postepowaniu, chodz onosnie zupelnie innych kwesti nie wygladu.... masz sile przebicia! to prawda czas wziac sie za siebie i nie narzekac jakim sie jest brzydkim i jaka sie jest pokraka.

przez depresyjny86 05 mar 2009, 14:03
Psychologic-łatwo daje sie rady prawda? :twisted:
Skoro jesteś taki mądry to może mi powiedz co mam konkretnie zrobic,jak mam konkretnie pozbyć się lęku,jak mam zmienić swoje życie?
nie właczaj kompa i tv przez kilka dni i zastanów się nad swoim życiem dobrze Ci radze

Świetna rada :D :lol:
"Kurva no nie jest dobrze, ale życie leci to może jednak spróbuje coś z tym zrobić no bo co mi szkodzi"

Człowieku,już dawno doszłem do tego punktu,tylko kur.a co z tego skoro nadal nie umiem ruszyć z miejsca z powodu lęku?.

[*EDIT*]

Skoro jesteś taki mądry to może mi powiedz co mam konkretnie zrobic,jak mam konkretnie pozbyć się lęku,jak mam zmienić swoje życie?
nie właczaj kompa i tv przez kilka dni i zastanów się nad swoim życiem dobrze Ci radze

"Kurva no nie jest dobrze, ale życie leci to może jednak spróbuje coś z tym zrobić no bo co mi szkodzi"

Człowieku,już dawno doszłem do tego punktu,tylko kur.a co z tego skoro nadal nie umiem ruszyć z miejsca z powodu lęku?.

[*EDIT*]

[*EDIT*]

:)

przez laguna 05 mar 2009, 14:19
wiesz to co on powiedzial moze niektorych wkurzyc, ale czasem taka terapia wsztrzasowa dziala.

Sortuj wg