Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Sorrow 16 lis 2007, 02:03
anand22 napisał(a):Sorrow nie zrozumiałeś tego co chciałem powiedzieć. Chodzi mi o to, że żadna kobieta nie chce faceta zakompleksionego, użalającego się nad sobą. Nawet gadanie w stylu "ale mnie boli to i to" albo "ale się nie wyspałem" już może obniżyć nasze notowania.

No, bo facet ma być niewolnikiem nie do zdarcia, no nie?

przez jaaa 16 lis 2007, 11:59
ale to chyba nie tylko u faceta spada( chociaz uwazam to za calkowity nonsens tlumic w sobie to co nas boli i ni emowic o tym) ,moje notowania tez chyba spadly u kogos przez moje uzalanie sie nad losem :roll: albo tylko mi sie tak zdaje ze to przez to

przez BEHEMOT 16 lis 2007, 13:29
śmieszne rzeczy piszecie:)Widocznie u wszystkich takie notowania spadają(u mnie też) bo każdy ma czasem doły i marudzi,użala się nad sobą itp.Mało tego całkiem zdrowi na umyśle ludzie(chociaż czy takowi istnieją?:))też czasami narzekają.Ot i cała filozofia.
Poza tym po tym co piszecie to czuję się tak jakbyście już z góry zaszuflatkowali pozycje kobiety i mężczyzny.Wydajecie diagnozę-kobiety są takie,siakie,owakie i w to tak święcie wierzycie że nie próbujecie sprawdzić że w wielu przypadkach jest inaczej.
,,Myte dusze pragną snu..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slitzikin 16 lis 2007, 16:24
anand22 napisał(a):slitzikin jak to się odkochała? Dla mnie takie słowo nie istnieje, jak się kocha to na zawsze, choć ludzie różnie interpretują miłość. Niektórzy po tygodniu znajomości mówią kocham a w drugim tygodniu rzucają :roll: . Tak to jest jak się nie potrafi odróżnić zauroczenia od miłości. Miłość może istnieć w małżeństwie z wieloletnim stażem, które ma jakieś dziecko, a takie luźne związki opierają się na pociągu fizycznym, wspólnych zainteresowaniach i tyle.

Tak, oczywiście miałem na myśli zauroczenie. Wiesz o co chodzi i się czepiasz.. :).

przez Amon 16 lis 2007, 22:29
Zarówno kobieta jak i mężczyzna mogą się użalać do pewnego stopnia, gdy chcą wziąć kogoś na litość lub zwrócić uwagę. U mężczyzn takie działanie będzie bardziej zamierzone. Kobiety robią to raczej z natury. Muszą być pocieszane, dowartościowywane i chwalone. Wręcz wymagają tego od partnera - i nie tylko.
To jedna z cech jakie mnie u nich drażną. Mam więc ubaw, gdy taka kobiet oczekując czegoś pozytywnego usłyszy coś odwrotnego. Po pierwsze dlatego, że i tak nie mam nic do stracenia a po drugie, one zwykle też lubią dobijać - albo żeby siebie postawić w lepszej sytuacji, albo dlatego, żeby zmotywować mężczyznę do działania.

przez jaaa 16 lis 2007, 22:41
Mam więc ubaw, gdy taka kobiet oczekując czegoś pozytywnego usłyszy coś odwrotnego

jak malo widac facetom do szczescia potrzeba :roll: :lol: :lol: :lol:

przez Sorrow 16 lis 2007, 22:52
Amon napisał(a):To jedna z cech jakie mnie u nich drażną. Mam więc ubaw, gdy taka kobiet oczekując czegoś pozytywnego usłyszy coś odwrotnego. Po pierwsze dlatego, że i tak nie mam nic do stracenia a po drugie, one zwykle też lubią dobijać - albo żeby siebie postawić w lepszej sytuacji, albo dlatego, żeby zmotywować mężczyznę do działania.

Zastanawia mnie, czy to kwestia wychowania, czy też genetyczna?
Jeżeli tak, to problem można by rozwiązać za pomocą inżynierii genetycznej i wreszcie utworzyć Nowego Człowieka.
Tak w zasadzie, to moim zdaniem jest jedyny sposób na zapewnienie ludzkości przetrwania zanim się sama wykończy.

re

przez pawel_kroll 19 lis 2007, 18:01
oj tak se czytam te wasze wypowiedzi i zal mi dupe sciska
co z tego ze ktos nie ma chopa albo dziolchy
jak ma byc tak bedzie
ja tez nie mom i co?
a prawda jest taka ze jak ktos jest naturalny i robi po swojemu to znajdzie swoja druga polowke a jak nie w tym miescie gdzie mieszka to w innnym
po prostu problemem wiekszosci z was (nas sorki) jest to ze mieszkamy w jakich dziurach typu (nic mi do glowy nie przychodzi, Lublin ?.....) i co tu dziwnego ze nie ma w takich dziurach fajnych ludzi? Jakby nie byla dziura to i fajni ludzie by byli
wiec trza po prostu spieprzac z takiego miejsca do swoich i bedzie git a sie nie meczyc
i wszystko jasne

przez fiufiu 19 lis 2007, 18:15
pawel_kroll napisał(a):wiec trza po prostu spieprzac z takiego miejsca do swoich

Jakby to bylo takie proste to nie byloby samotncyh.
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

re

przez pawel_kroll 19 lis 2007, 19:52
nie jest i daltego jest problem
ale mozna to rozpierpryc kontestujac system
miec w dupie tradycjke i wszystko co wiaze sie z przeszloscia i wtedy da rade cos z tym zrobic
nic nie ma z a darmo
rewolucja musi poniesc swoja cene

przez makanti 20 lis 2007, 00:06
Samotni byli są i zawsze będą. Bez względu na wszystko co się wydarzy.
...

hej

przez romanian 21 lis 2007, 01:01
A ja mam 26 lat i tez nie mam dziewczyny i wcale mnie to jakos nie przeraza chociaz na pewno wolalbym z kims byc.
Niemniej jednak jak patrze dookola to b duzo zwiazkow sie rozpada, na pewno wiecej jak polowa, wiec moze lepiej byc ostroznym i dluzej poczekac anizeli pakowac sie w cos co nie ma przyszlosci.

Pozdro
R.

Sortuj wg