Różnica wieku i wzrostu między partnerami.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Reiben 16 paź 2013, 19:05
deader napisał(a):
anna.anakaia napisał(a):Do tej pory miałam starszych partnerów (wcześniej dychę starszy, obecny jest "podczterdzieche" a ja mam ćwierć wieku :)) i taki stan rzeczy mi odpowiada.

Uff dajesz mi nadzieję że jeszcze uda mi się przygarnąć jakąś młodą dupcię kiedyś :P

deader, ale nie zapominaj, że musisz do tego czasu zrobić też fortunę aby wypełnić tą misję :lol:
Reiben

przez Hans 16 paź 2013, 19:06
korpus84 napisał(a):
Hans napisał(a): Podsumowując - jeśli dwoje ludzi się cieszy z bycia razem, to kim ja jestem, żeby im różnicę wieku wytykać?

Piszesz jak Papież Franciszek :smile:

Lepiej, czuję się nim. ;)

-- 16 Oct 2013, 19:08 --

Reiben napisał(a):
deader napisał(a):
anna.anakaia napisał(a):Do tej pory miałam starszych partnerów (wcześniej dychę starszy, obecny jest "podczterdzieche" a ja mam ćwierć wieku :)) i taki stan rzeczy mi odpowiada.

Uff dajesz mi nadzieję że jeszcze uda mi się przygarnąć jakąś młodą dupcię kiedyś :P

deader, ale nie zapominaj, że musisz do tego czasu zrobić też fortunę aby wypełnić tą misję :lol:

Piniondze to nie wszystko, liczą się jeszcze nieruchomości, złoto, samochody...
Feed your head
Feed your head

przez anna.anakaia 16 paź 2013, 19:19
Problem zaczyna sie okolo 40stki. Kobieta zaczyna miec szczyt mozliwosci seksualnych a facet 10-15 lat starszy juz od dawna ma spadek

E tam :D

Piniondze to nie wszystko, liczą się jeszcze nieruchomości, złoto, samochody...

Złoto szczególnie. Zawsze chciałam żeby mi facet zafundował złoty ząb. Choć jeden. Na przedzie :mrgreen:
anna.anakaia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zima 16 paź 2013, 21:02
miłość pomiedzy partnerami gdzie jest duża rozbieżność wieku moze zaistnieć. dla osoby młodej wiekowo starszy partner/partnerka bywa fascynujacy.
i przede wszystkim inaczej patrzy na zycie, ma gest (nie chodzi o kase), umie sie przypodobac mezczyźnie/ kobiecie. inaczej myśli o życiu.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez ladywind 17 paź 2013, 11:04
Candy14 napisał(a):
Facet w zwiążku powinien być starszy od kobiety conajmiej koło 10-15 (

Problem zaczyna sie okolo 40stki. Kobieta zaczyna miec szczyt mozliwosci seksualnych a facet 10-15 lat starszy juz od dawna ma spadek

Z tym to prawda. Z kolei partner 10 lat starszy wzyż wydaje mi się już nieco za stary pod wzgledem wyglądu jak i światopoglądu.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 17 paź 2013, 11:08
Jeśli chodzi o szczyt możliwości seksualnych to faceci mają chyba między 16-25 a kobiety 35-45 także w takim wieku powinni się dobierać i nie dziwota że gimnazjaliści, licealiści, studenci mażą o seksie z nauczycielkami w tym wieku i odwrotnie. ;)
Ja już lata wysokiego popędu mam dawno za sobą, zresztą u mnie był mocno tłumiony i w ogóle nierealizowany. :twisted: teraz jestem w jesieni życia niczym pogoda za oknem.
Największy Forumowy Maruda

przez Ramanujan 17 paź 2013, 11:12
carlosbueno, cholera to już się nie zaliczam do tej męskiej grupy, niedobrze. :roll:
Ramanujan

przez carlosbueno 17 paź 2013, 11:16
Ramanujan, Czyli skoro ja i Ty nie zaliczamy się do tej grupy wysokiego popędu to musimy młódki 20- letnie rwać a nie te w przedziale 35-45 bo ich nie zaspokoimy ;)

przez Ramanujan 17 paź 2013, 11:28
carlosbueno, jak jest ta młódka 20-letnia rozgarnięta, to można by spróbować. ;) Chociaż tak wolałbym z przedziału 23-26.
Ramanujan

przez Arhol 17 paź 2013, 11:29
A teraz wracamy do rzeczywistości :mrgreen: .

Z tą dojrzałością nie wiem jak to jest,czy to ma znaczenie,nie licząc momentów kiedy sypie durnymi żartami,nie wściekam sie o byle co i pomijając fakt że jestem antytezą faceta.
Uważam sie że jak na swój wiek jestem całkiem dojrzały,ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez ladywind 17 paź 2013, 11:34
carlosbueno, pamiętaj że jak wkroczyłeś w ten zacny wiek jesieni życia trzeba zadbać o serce jak i o stawy :mrgreen:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 17 paź 2013, 11:36
ladywind napisał(a):carlosbueno, pamiętaj że jak wkroczyłeś w ten zacny wiek jesieni życia trzeba zadbać o serce jak i o stawy :mrgreen:

Serca nie mam a stawów się jeszcze nie dorobiłem, zresztą nie jestem wędkarzem, ryb nie lubię to mi nie potrzebne. :mrgreen:

przez ladywind 17 paź 2013, 11:45
carlosbueno napisał(a):
ladywind napisał(a):carlosbueno, pamiętaj że jak wkroczyłeś w ten zacny wiek jesieni życia trzeba zadbać o serce jak i o stawy :mrgreen:

Serca nie mam a stawów się jeszcze nie dorobiłem, zresztą nie jestem wędkarzem, ryb nie lubię to mi nie potrzebne. :mrgreen:

Dobra dobra :lol: nie odwracaj kota ogonem, bo wiesz że chodziło mi o Twoje zdrowie :P ale jak serca nie masz to już Ci żadne leki nie pomogą :-|

przez Arhol 17 paź 2013, 11:51
ladywind napisał(a):
carlosbueno napisał(a):

Dobra dobra :lol: nie odwracaj kota ogonem, bo wiesz że chodziło mi o Twoje zdrowie :P ale jak serca nie masz to już Ci żadne leki nie pomogą :-|

Krew pompuje trójka miniaturowych murzynów z plantacji bawełny :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg