Dziewczyna w ciazy

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 25 cze 2013, 20:41
Nie wiem on chce ze mna rozmawiac. Moze bedzie chcial mnie bic ;]

Dziewczyna w ciazy

przez Candy14 25 cze 2013, 21:06
powiedziala, ze jest w stanie sie sadzic z ojcem dziecka o prawa rodzicielskie, bo nie mogla by sobie tak po prostu wyjechac bez jego zgody.

pierwsze slysze, zeby kobieta w ciazy musiala kogos prosic o zgode zeby wyjechac...co za bzdura

Uderzyl ja nawet, przez co miala komplikacje i wyladowala na 2 dni w szpitalu.

ale jakie komplikacje? to dopiero 3 miesiac
Niedawno znowu nawiazalismy kontakt i milosc powrocila. Pisalismy ze soba codziennie. Umawialismy sie na konkretne godziny jak konczylem prace.

chyba bardzo niedawno skoro trzy miesiace wczesniej spala ze swoim bylym. Troche za szybko na wielka milosc tym bardziej ze przez net
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 25 cze 2013, 21:32

Twardnienie macicy bodajze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dziewczyna w ciazy

przez Monar 25 cze 2013, 21:46
Uderzyl ja nawet, przez co miala komplikacje i wyladowala na 2 dni w szpitalu.

taaa, ale jak kobieta jest w ciąży i zostanie uderzona, to występują komplikacje nawet w 3 miesiącu przecież? w sumie niewiele wiem o ciąży, ale to mi się wydaje oczywiste. nawet w PM Sabina straciła dziecko, a nawet nie wiedziała, że jest w ciąży. :mrgreen:
śmiejcie się :P

Dziewczyna w ciazy

przez Candy14 25 cze 2013, 22:48
taaa, ale jak kobieta jest w ciąży i zostanie uderzona, to występują komplikacje nawet w 3 miesiącu przecież?

Nigdzie nie napisal ze skopal ja po brzuchu dlatego sie zdziwilam

Twardnienie macicy bodajze

Damiann91, z tego co wiem w 12 tygodniu ciazy twardnienie raczej nie wystepuje. ale nie jestem ginekologiem wiec gdybam
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Dziewczyna w ciazy

przez MadGregor 26 cze 2013, 00:19
Candy chyba prawidłowo wykazała absurd całej sytuacji. W mojej ocenie dziewczyna jest niereformowalna i jeśli opis relacji rodzinnych oddaje stan faktyczny, można podejrzewać, że to z domu wyniosła niewiele dobrego. Jej to już się udziela i nie prognozowałbym zmiany. Cały ten pośpiech jest w jej położeniu zrozumiały szkoda tylko, że nieudolnie próbuje uzasadnić go argumentami z kosmosu. Ale jeśli już Ciebie rajcuje dziewczyna z secondhandu , w ciąży w dodatku objętej komplikacjami i mimo obowiązków związanych z nauką oraz pracą wiesz, że znajdziesz czas i siłę by utrzymać darmozjady, żadne PRZECIW Ciebie przekonają.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Dziewczyna w ciazy

przez vifi 26 cze 2013, 00:44
Piszesz że ma bogatych rodziców. Czy nie stać ją na wynajęcie własnego mieszkania w Polsce, albo i za granicą. Stalibyście na własnych nogach i mogli lepiej zdecydować co i jak.
Ona powinna iść do psychologa, bo chyba jest uzależniona od partnera który ją rani i sama do końca nie rozumie swoich uczuć. Pomóc oczywiście możesz, ale mądrze.

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 26 cze 2013, 13:40
Damian , jak na moje oko Twojej Pani za bardzo się spieszy. Taki pośpiech nie wróży nic najlepszego.
Wiesz , myślałem nad Twoją sytuacją , co ja bym zrobił i jakbym miał 22 lata i takie coś jak Ty . Osobiście bym w to nie wchodził. Bawić czyjeś dziecko ? A co nie stac Cię na swoje w przyszłości , jak już się troche ustawisz . Co bezpłodny jesteś ? Co kobiet brakuje na tym padole , albo jesteś brzydszy od rzadkiej kupy. Sorry za dosadność ,ale tak to widzę i tak tylko potrafię Ci to przedstawić. ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dziewczyna w ciazy

przez Candy14 26 cze 2013, 14:49
Kalebx3, no co Ty? Przeciez to takie romantyczne. Krzywdzona dziewczyna i on..ksiaze na bialym koniu , ktory ratuje ja z rak smoka. W tym wieku chyba tak to dziala?

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 26 cze 2013, 20:22
Macie racje. Czekalem na powod, zeby zerwac z nia kontakt i dlugo sie nie naczekalem. Podobno uciekla z domu i nie miala gdzie pojsc. Poszla do niego i jej pomogl. Bedzie u niego nocowac.
Mam nauczke. Teraz wiem o sobie tyle, ze jestem bardzo samotny.

Dzieki za rady, nie mialem do kogo sie z tym zwrocic. Kumple podpowiadali mi zebym ja jak najszybciej do siebie sciagal.

Candy..Nie jestem romantykiem.

Dziewczyna w ciazy

przez agusiaww 26 cze 2013, 20:33
Damiann91, ja tam sie nie dziwie, ze czekales na powod, chyba nie dorosles do tej sytuacji, zreszta powiem uczciwie, skoro potrafila sobie dzieciaka zmajstrowac jej problem. Przy dzisiejszych metodach anty to naprawde trzeba potrafic to zrobic i zazwyczaj zaciazaja panny ktore mysla, ze jak dziecko zrobia, to facet je pokocha. A to ze probowala Toba manipulowac, tez jest normalne, tyle, ze nastepnym razem to spotykaj sie z babka bez zobowiazan i nie chodzi tu o dziecko, tylko o to, zeby nie byla z kims zwiazana.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 26 cze 2013, 20:51
Chyba to wszystko mnie przerasta. Jak bede mial z trzydziestke, to dopiero zaczne szukac dziewczyny. Kilka razy sie sparzylem, az po jakims czasie wlaczylem tryb wyjebka na wszystko i od razu zaczelo mi sie ladnie ukladac. Tylko ona mnie zlamala, twardo sie trzymalem na poczatku. Szkoda gadac, znow czuje ta pustke i brak sensu. Ale trzeba sie pozbierac do kupy. I wlaczyc tryb spowrotem ;]

Jeszcze raz dzieki. Gdyby nie wasze rady, niedlugo obudzil bym sie z reka w nocniku.

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 26 cze 2013, 20:58
Damian , jeszcze się dziewczyna odezwie , jak ja były amant pobije ,,,wróci do Ciebie sie pożalić ,żebyś ja na Zachód zabrał. ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 26 cze 2013, 21:15
Ona z nim zamieszka. Jest od niego uzalezniona. Zauwazylem to juz dawno. Zdradzil ja, bil a ona dalej do niego. Moze chciala go zrobic na dziecko i przejechala sie na tym. Moze ja bylem jej kolem ratunkowym. Duzo mi dala, naprawde. Cala siebie, nawet jej rodzice o mnie wiedza i jej chlopak. Ale nie bede juz tego rozkminial. Teraz to juz przeszlosc..

Sortuj wg