Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez shinobi 29 wrz 2012, 19:26
niestety właśnie facet zwykle najpierw patrzy czy kobieta jest ładna... ba najlepiej piękna... dopiero potem orientuje się że nie koniecznie ma odpowiadającą mu osobowość. ale grunt że można się przeparadować ze swoją zdobyczą po mieście :pirate:

O to to!
Z brzydką to obciach się pokazać na dzielni, więc trafiasz w sedno.

przez Candy14 29 wrz 2012, 22:03
O to to!
Z brzydką to obciach się pokazać na dzielni, więc trafiasz w sedno.

no na dzielni to trzeba biale kozaczki i tipsy wiec nie kazda sie lapie 8)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Sorrow 29 wrz 2012, 22:38
Agasaya napisał(a):ja to nawet lubię jak facet nie jest zbyt urodziwy... przynajmniej nie ma we łbie poprzewracane tak jak L.- główna przyczyna założenia tego wątku :roll:

niestety właśnie facet zwykle najpierw patrzy czy kobieta jest ładna... ba najlepiej piękna... dopiero potem orientuje się że nie koniecznie ma odpowiadającą mu osobowość. ale grunt że można się przeparadować ze swoją zdobyczą po mieście :pirate:

Dla mnie najważniejsza jest osobowość. Pewnie dlatego jeszcze nie miałem dziewczyny :P .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agasaya 29 wrz 2012, 22:45
Powietrzny Kowal, cycki opadają :hide: :mrgreen:

Dla mnie najważniejsza jest osobowość. Pewnie dlatego jeszcze nie miałem dziewczyny :P .

może szukasz jakiejś wyjątkowo unikatowej osobowości :twisted:
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

przez Sorrow 29 wrz 2012, 22:48
Agasaya napisał(a):

może szukasz jakiejś wyjątkowo unikatowej osobowości :twisted:

No, podobnej do mojej.

przez agonista 30 wrz 2012, 10:15
Agasaya ideał wg ciebie popierdólka wg mnie .Tak trudno to zrozumieć zamiast podniecać się niezdrowo wlasnym ograniczeniem. I jeszcze jedno masz w du.... to co tu napiszemy następny spamerski temat .Dla zinteresowanych patrzą na du... bo są facetami proste , od dostrzegania innych osobowościowych cech są koledzy ,przyjaciele itp.
obserwowany

przez Agasaya 30 wrz 2012, 11:58
agonista, mam w du... tylko to co Ty napiszesz :mrgreen: bo to jakieś płytkie próby podniesienia poczucia własnej wartości. cenię sobie konstruktywną krytykę ale na jakimś chociaż minimalnym poziomie kultury osobistej. tak trudno to zrozumieć? :roll: jak to kolejny spamerski temat to się w nim nie udzielaj. proste :papa:

Strasznie mnie to zaciekawiło! Ale to tak naprzemiennie ze wznoszeniem?! (o rytmikę mi idzie)
(paczy z emocją i zagryzioną dolną wargą w monitor co będzie dalej!...)

tak dokładnie
opadają przy całkowitym wydechu, wraz z opadnięciem ramion i głowy ;)
wznoszą się po dłuższym czasie ale jedynie z konieczności nabrania powietrza do płuc

przez agonista 30 wrz 2012, 13:14
Ja wcale nie chcę kłócic sie z tobą a swoją wartość znam tylko ty czujesz się atakowana gdy ktoś wspomni coś o twojej winie.Faceci nie patrzą przez pryzmat dupy gdy im o nią nie chodzi .Np koledzy ,przyjaciele ,znajomi.Przecież masz ich zapewne.Kandydat na męża czy partnera życiowego patrzy i na to chociaż nie tylko .Prostym jest że gdy odpowiada mu twoja osobowość i twoje ciało to bedzie z tobą .Gdy mu pasuje tylko ciało to pyknie i ucieka.Gdy tylko osobowość zostaje znajomym,kolegą itp.Czemu winisz takich ludzi robią to co chcą i mają do tego prawo .Tobie to się nie podoba i szukasz winnych a bardziej nawet oczekujesz potwierdzenia że faceci to chu...świnie bo zawiodłaś się na kimś.Prawdą jest że patrzą przez pryzmat tyłka i wszystko.Czemu wyjaśniłem. Tak żle oceniasz facetów a jednak brakuje ci faceta ale takiego według twoich kryteriów .No cóż ze świeczką szukac takich.
obserwowany

przez Candy14 30 wrz 2012, 13:17
Kandydat na męża czy partnera życiowego patrzy i na to chociaż nie tylko .Prostym jest że gdy odpowiada mu twoja osobowość i twoje ciało to bedzie z tobą .Gdy mu pasuje tylko ciało to pyknie i ucieka.Gdy tylko osobowość zostaje znajomym,kolegą

hmm..przeczytalam to ze 3 razy i cos w tym jest
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Pieprz 30 wrz 2012, 13:21
agonista, fajnie to napisałeś aż się super czyta. Zgadzam się w 100% z tą analizą.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Agasaya 30 wrz 2012, 13:54
agonista, Ameryki nie odkryłeś i ja również się zgadzam. Mnie tylko nurtuje fakt że jak facet chce tylko pyknąć jak to nazwałeś, zwykle nie powie tego wprost tylko mami kobietę słodkimi słówkami i wizjami "żyli długo i szczęśliwie". Rozumiesz? Czy ja naprawdę mówię po chińsku? :roll:
Bo widzisz jak ja mam ochotę jakiegoś faceta tylko pyknąć to mu to mówię i się pykamy albo nie... ale przynajmniej nikt na tym nie cierpi robiąc sobie nadzieje...
niestety ja trafiam na facetów którzy dla pyknięcia mnie są w stanie obiecać mi złote góry a potem zwinąć dupę w troki, z wielkim oburzeniem że nie tylko nie dałam się pyknąć ale w dodatku że ich przejrzałam

przez agonista 30 wrz 2012, 14:03
Agasaya nie to jacy ludzie są jest problemem, ale to że oczekujesz czegoś innego po ludziach sprawia że odczuwasz zawód.JEST TAKA KSIĄŻKA ,,PRZEBUDZENIE '' anthony de mello przeczytaj a jak nie chcesz to streszcze ci .Oddaj ostatnią szatę niczego nie oczekuj niczego nie miej wówczas dopiero staniesz się wolna bo nikt nie będzie miał wplywu na ciebie odetniesz wszystkie sznurki za jakie pociągają ludzie aby toba manipulowac .Gdy nic nie masz niczego ci nie zabiorą , gdy przestaną miec na ciebie wpływ przestaną próbowac manipulacji na tobie. To oczywiście skrajność ale w tym sensie trzeba postępować aby ograniczyć wplyw ludzi na nas.Tobie chyba ktoś dokuczył jak pamiętam poprzez zawód co do pokładanych w nim nadzieji.Może po prostu żyj chwilą a nie planuj .Jeden planował że sobie pierdnie a stało się co innego .Przeżył zawód z wszystkimi tego konsekwencjami.
obserwowany

przez inbvo 30 wrz 2012, 14:06
Bo widzisz jak ja mam ochotę jakiegoś faceta tylko pyknąć to mu to mówię i się pykamy albo nie... ale przynajmniej nikt na tym nie cierpi robiąc sobie nadzieje...
jakkolwiek to zabrzmi: chyba dlatego że jesteś kobietą. To nie facet decyduje, tylko Ty.Facet musi się przypodobać, Ty jesteś atrakcyjna i sobie wybierasz.

Jak widać ma to też złe strony.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 30 wrz 2012, 14:07
agonista, czytalam Przebudzenie i rzeczywiscie trafia.... pomimo, ze napisal to ksiadz chociaz juz wystapil z kosciola

Sortuj wg