Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Ferdynand k 24 lip 2012, 16:39
L.E. napisał(a):wykończony, powiało grozą...
Zabrzmiało to w stylu "bądź twardym maczo, a baba niech wie, gdzie jej miejsce".

Kobiety są przecież różne. Dawanie całego świata na tacy jedne odbiorą jako wadę inne jako zaletę. Baaa wręcz tego oczekują.

Moim zdaniem to jest normalne, że mężczyzna w związku daje TROCHĘ więcej, jest tym silniejszym i tym, który się bardziej stara, ale bez przesady.
Chociaż mnie osobiście to strasznie bulwersują babki, które kończą związki, bo facet "był dla nich za dobry". A jaki, cholera, ma być? :evil:

Piszę tylko o tym, jacy mogą być ludzie egoistyczni bez względu na płeć.
Naczelny Użyszkodnik

przez Pitu 24 lip 2012, 16:41
Candy14 napisał(a): Nie... na wspolnym dawaniu i braniu...

grasz ze Mną , zwykła intryga

-- 24 lip 2012, 16:47 --

Candy14 napisał(a):W kazdym razie jezeli dajesz to nie miej pretensji , ze ktos bierze. Jak chcesz dostac cos w zamian to wymagaj

Teraz to Ty postawiłaś w złym świetle kobiety , Twierdziesz ,że mam coś dawać i w zamian wymagać. Nie odważył bym się na taki krok , ponieważ to pachnie zwykłą manipulacją. A kobiety lubią być niezależne.
Pitu

przez Bonus 24 lip 2012, 17:30
A niby co ja sobie zaprzeczam, Droga Pani? Widzę, że niektórzy tutaj tak świetnie mnie znają, że wiedzą o mnie wszystko? Może nawet już widzieli mnie w rzeczywistośći? Kompletna bzdura!
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 24 lip 2012, 17:34

masz paranoje? :shock:

Twierdziesz ,że mam coś dawać i w zamian wymagać. Nie odważył bym się na taki krok , ponieważ to pachnie zwykłą manipulacją.

Jaka manipulacja? Normalny zwiazek opiera sie na dawaniu i braniu a nie TYLKO na dawaniu albo TYLKO na braniu. Jezeli nie masz odwagi miec wymagan w zwiazku to nie narzekaj , ze partnerki przestaja Cie szanowac i odchodza

A kobiety lubią być niezależne.

otoz to..wiec po co im wszystko podajesz na tacy? Zabijasz ich niezaleznosc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bonus 24 lip 2012, 17:37
Coś inaczej przekręcają, rozumieją coś inaczej i wmawają mi, że ja może źle postępuje? Bo niektórzy tutaj mają inne życie, może jakieś wsparcie od kogoś, może miłość, bliskość, to łatwo jest oceniać i krytykować? Tylko najpierw należy kogoś realnie poznać, zobaczyć starania tej osoby, chęci do wielu spraw i wtedy zacząć oceniać. Co można stwierdzić na podstawie samego pisania, jak w pisaniu często źle coś się odbiera? Trochę logicznego myślenia trzeba...

przez Ferdynand k 24 lip 2012, 17:38
Candy14 napisał(a):

masz paranoje? :shock:

Twierdziesz ,że mam coś dawać i w zamian wymagać. Nie odważył bym się na taki krok , ponieważ to pachnie zwykłą manipulacją.

Jaka manipulacja? Normalny zwiazek opiera sie na dawaniu i braniu a nie TYLKO na dawaniu albo TYLKO na braniu. Jezeli nie masz odwagi miec wymagan w zwiazku to nie narzekaj , ze partnerki przestaja Cie szanowac i odchodza

A kobiety lubią być niezależne.

otoz to..wiec po co im wszystko podajesz na tacy? Zabijasz ich niezaleznosc

No w sumie tak, podasz wszystko na tacy wykorzysta cię egoistka, jak mówiłem.
Ostatnio edytowano 24 lip 2012, 17:42 przez Ferdynand k, łącznie edytowano 1 raz
Naczelny Użyszkodnik

przez Bonus 24 lip 2012, 17:39
A może to Ty masz paranoje, co? Wiesz w ogóle co i o czym piszesz, dziewczyno?

przez Candy14 24 lip 2012, 17:41
Bonus, a Ty czego sie wcinasz? Przeciez nie z Toba rozmawiam :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bonus 24 lip 2012, 17:52
A to do kogo to było? To nie było do mnie?

-- 24 lip 2012, 16:53 --

Przepraszam, ja myślałem, że to jest o mnie mowa?

-- 24 lip 2012, 16:54 --

A to kto ma tą paranoje? Kto jest tak atakowany?

przez Pitu 24 lip 2012, 18:06
Candy14 Jesteś feministką ?
Pitu

przez Wjesiekke 24 lip 2012, 18:06
Pitu napisał(a):
wykończony napisał(a):Na pewno nie skrzywdziłbym takiej powiedział, otwarcie, czy chcę z nią być, czy nie, a nie łudził nadzieją.

Dokładnie , I tego samego oczekujemy od kobiet !

no i chyba tak tez sie stało... po jakims czasie. Z pewnoscia ten czas wg was byl zbyt dlugi. Tylko jak to ocenic, czy juz mowic ? Czy moze potem ? Przeciez kobiecie jest dobrze jak jej facet wszystko daje, wiec sobie w takim zwiazku jest... Jest i sie meczy, bo facet przeciez taki dobry, a ona nic do niego nie czuje... No i tak to trwa, trwa, trwa... az do czasu kiedy sie miara frustracji przebierze... albo znajdzie sie inny facet na horyzoncie (bardziej męski)

Moim zdaniem to jest normalne, że mężczyzna w związku daje TROCHĘ więcej, jest tym silniejszym i tym, który się bardziej stara, ale bez przesady.

Hmmmmm.... Nie powiedzialbym, ze facet daje wiecej i ze sie bardziej stara. Powiedzialbym zupelnie odwrotnie ;)

no kurde, manipulacja ? ty wiesz co to jest manipulacja ?

przez Pitu 24 lip 2012, 18:22

Wlesieklekle napisał(a):Hmmmmm.... Nie powiedzialbym, ze facet daje wiecej i ze sie bardziej stara. Powiedzialbym zupelnie odwrotnie ;)

Kobieta daje więcej ? hehe przepraszam za mój próżny śmiech , masz jakiś nie rzeczywisty obraz społeczny , Ja rozumiem ,że są czasu równouprawnienia ale kolego żeby żyć na utrzymaniu kobiety.
I co na ten temat myśli twoja kobieta też pewnie zupełnieodrotne ma marzenia , chyba tym postem chiałeś być kontrowersyjny.
Pitu

przez Wjesiekke 24 lip 2012, 18:57
Kobieta daje więcej ? hehe przepraszam za mój próżny śmiech , masz jakiś nie rzeczywisty obraz społeczny , Ja rozumiem ,że są czasu równouprawnienia ale kolego żeby żyć na utrzymaniu kobiety.
I co na ten temat myśli twoja kobieta też pewnie zupełnieodrotne ma marzenia , chyba tym postem chiałeś być kontrowersyjny.

a czy ja powiedzialem cos o byciu na czyims utrzymaniu ? :D
pisalem o zaangazowaniu emocjonalnym , a nie o pieniadzach ... o tym ze kobieta wiecej przezywa, wiecej czasu chce spedzac razem, wiecej narzeka ze facet chce wyjsc z kumplami, wiecej sie stara, wiecej sprzata, wiecej mysli o wspolnym spedzaniu czasu, etc... - o tym pisalem ...
Teraz juz widze, ze ta rozmowa nie ma najmniejszego sensu, bo nadajemy zupelnie na innych falach ;)

przez Bonus 24 lip 2012, 19:20
Tak naprawdę, nawet jeżeli są związki fajne, wyglądające normalnie, to też może być tylko pozór takiego związku...Każdy może po pewnym czasie wykorzystać, zdradzić i nic nie musi na to wskazywać. Nigdy nie wiadomo, co komuś odbije w główce? Są kobiety, które, niby są wierne, ale może im czegoś w życiu brakować, czego nie maja w swoim związku i potrafią pójść do innych facetów i romansować. Chociaż sam romans czy zdrada, to nie musi być miłość i uczucie, a tylko sam seks. Coraz częściej tak się dzieje, że kobiety będące w małżeństwie, niby mają dobrą pracę, dzieci, normalną rodzinę, a jednak nadal czegoś brakuje, a może to być niespełnone uczucie, miłość i poszukują tego w innych facetach. Zresztą jest bardzo wiele małżeństw, czy związków, w których kobiety nie są szczęśliwe, nie mają tam miłośći, ale są w tych związkach ze względu na dobro dzieci i ich przyszłośći. Dlaczego są zdrady, romanse? Bo takim ludziom czegoś brakuje, przeważnie bliskośći, seksu, a nie mają tego w swoich związkach. Podobno prawie każda kobieta nie jest do końca spełniona w swoim związku i pragnie czegoś więcej, bo trudno jest im znaleźć pełne spełnienie w sferze erotycznej, uczuciowej, a wygodne życie, pieniądze i luksusy to nie wszystko.

-- 24 lip 2012, 18:33 --

Jak są rodziny, to kobieta po wielu latach dochodzi do wniosku, że jej znudziła się rola dobrej żony i matki, więc chce coś zmienić w swoim życiu i tak po prostu zostawia dzieci, męża i idzie do innego faceta, lub żyje sama, bo tak jej przypasowało. Po pewnym czasie rola ojca czy matki zaczyna się nudzić i ludzie już nie chcą takiego życia, chcą zmian, czegoś nowego, jakiejś rozrywki, bo tego zaczyna im brakować. Jak ja nawet tak myślę o sobie, to nie wiem czy nie znudziłoby mi się po wielu latach przebywanie z rodziną i ciągle to samo? Być może też zapragnałbym od życia czegoś więcej...Dlatego tylu ludzi teraz nie decyduje się na rodziny, na dzieci, bo oni wiedzą, że to duży obowiązek i nie dla nich, a chcą czuć się wolni, nie chcą zobowiązań, ociążęnia, ale przez takie myślenie cierpi nasze społeczeństwo, w którym będzie rodziło się coraz mniej dzieci i społeczeństwo kiedyś może upaść.

Sortuj wg