[ANKIETA ] Czy będąc w związku spotykasz się z innymi?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Myopic 28 mar 2011, 19:38
człowiek nerwica, myślę, że tym bardziej rozsądnym ludziom wystarczy przeczytać pierwszego posta w tym wątku, aby podjąć decyzję czy chce wypełniać ankietę, czy nie. Tacy ludzie nie potrzebują przekomarzać się i czytać wypowiedzi na 6 stron... Chyba, że z nudów. :smile:
"Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe – ale nie prościej."
Albert Einstein

przez depresyjny86 28 mar 2011, 19:42
Oj uwierz mi wielu rozsądnych ludzi choćby z czystej ciekawości przeczyta te 6 stron.
:)

przez Myopic 28 mar 2011, 19:48
Panna_Modliszka, spotkanie w kawiarni oraz w pubie - to najwyżej punktowane odpowiedzi, najbardziej preferowane formy spotkania sam na sam wśród ankietowanych, o czym świadczy fakt, że spotkanie to odbywa się wszakże sam na sam, ale w obecności wielu innych osób. Jadąc z kimś samochodem sam na sam niestety nie masz takiego komfortu. Podobna różnica występuje pomiędzy spacerem w parku i spacerem w lesie.
Wydawać by się mogło, że to proste do wskazania przyczyny, ale skoro pytasz - wyjaśniam.

człowiek nerwica, oczywiście, że są rozsądni ludzie, którzy lubią sobie z nudów podyskutować. Ale o tym mówiłem. Jestem jednak przekonany, że ktoś, kogo interesuje ankieta, po prostu kliknie linka, przeczyta wstęp do ankiety, przejrzy pytania i szybko podejmie decyzję czy wypełniać czy nie. Z pewnością rozsądny człowiek nie będzie celowo wypełniał ankiety fałszywymi, nielogicznymi odpowiedziami i jeszcze obnosił się z tym na forum.
Ostatnio edytowano 28 mar 2011, 19:54 przez Myopic, łącznie edytowano 1 raz
"Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe – ale nie prościej."
Albert Einstein

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Myopic 28 mar 2011, 19:55
Panna_Modliszka, fajnie, że masz uwagi, jednak nie zostaną one uwzględnione. :smile:

W pytaniu o długość spotkania jest kilka opcji, bo ludzie mają różne podejście do tej sprawy, jak sama możesz zaobserwować w wynikach - wybierane są różne opcje. Jednak przyrządzając wyniki zapewne zsumuję pozycje 1-6 godzin, aby otrzymać konkretne wnioski, a ewentualnie przedstawię także szczegółowe wyniki tego pytania, jako dodatek.
Ostatnio edytowano 28 mar 2011, 20:01 przez Myopic, łącznie edytowano 1 raz
Albert Einstein

przez Myopic 28 mar 2011, 20:03
Dziękuję. Mam nadzieję, że będzie ono jednak w miarę sensowne, pomimo, że nie jestem socjologiem. Myślę, że w przyrządzaniu wyników pomoże mi moja dziewczyna, która jest ekonomistką i zna dobrze Excel'a - ona wpisuje w nim wszystko np. kiedy miała okres, ile wydała na benzynę, na jedzenie, na ubrania, po prostu wszystkie wydatki zlicza, tworzy zestawienia miesięczne, które przedstawia na wykresach. Lubi to. :D

Przy okazji, czy to Ty jesteś na zdjęciu w Twoim avatarze? ;)
Ostatnio edytowano 28 mar 2011, 20:07 przez Myopic, łącznie edytowano 1 raz
Albert Einstein

przez Myopic 28 mar 2011, 20:33
Panna_Modliszka, dzięki za zainteresowanie ankietą.

Za to w moim avatarze jestem ja. ;)
Albert Einstein

przez Myopic 28 mar 2011, 20:37
Panna_Modliszka, zasady pomiędzy nami w kwestiach, które porusza ankieta ustaliliśmy pewien czas temu, więc ona moją ankietę traktuje jak zabawę, podobnie jak i ja. Wyniki ankiety interesują nas z takiej czystej ludzkiej ciekawości, podobnie jak wyniki każdej innej ankiety, którą gdzieś tam w swoim życiu wypełniamy.

-- 28 mar 2011, 20:58 --

Na etapie zbierania próbek moja dziewczyna nie angażuje się. Ale myślę, że jak już powiedziałem powyżej pomoże mi opracowywać wyniki, bo zna się na Excel'u.
Albert Einstein

przez paradoksy 29 mar 2011, 10:48
Myopic napisał(a):No to zaszalałaś.
Muszę Cię jednak zmartwić - gdy będę opracowywał wyniki najpierw usunę wszystkie nielogicznie wypełnione ankiety.

Swoją drogą, proponuję udać się do lekarza, aby zwiększył Ci dawkę leku.

wstrzymaj się ze swoimi chamskimi docinkami, bo ktoś nie robi po Twojej myśli... :roll:
paradoksy

przez Myopic 29 mar 2011, 11:29
shinobi, przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi w tym wątku, potem jeszcze raz, i jeszcze... Czytaj tak do czasu, aż Twoje wnioski będą zgodne z treścią przekazywanych przeze mnie informacji. :smile:
Ja Ci tylko nieco pomogę cytując moją wypowiedź z tej strony:

...zasady pomiędzy nami w kwestiach, które porusza ankieta ustaliliśmy już pewien czas temu, więc ona moją ankietę traktuje jak zabawę, podobnie jak i ja. Wyniki ankiety interesują nas z takiej czystej ludzkiej ciekawości, podobnie jak wyniki każdej innej ankiety, którą gdzieś tam w swoim życiu wypełniamy.

i z pierwszej strony:
Ankietę należy traktować jak zwykłe badanie, a nawet zabawę. :smile:

i z drugiej strony:
Nie wiem dlaczego miałbym tą ankietą chcieć komuś coś udowadniać? Po prostu pobaw się nią,

i z trzeciej strony:
...ta ankieta nie służy do rozwiązywania problemów w moim związku, o czym już pisałem tutaj i tylko się powtarzam. Problem w moim związku to tylko pretekst to sporządzenia takiej ankiety, która jest zwykłą zabawą, i wzbudza zainteresowanie wielu osób.
Ostatnio edytowano 29 mar 2011, 11:43 przez Myopic, łącznie edytowano 4 razy
Albert Einstein

przez linka 29 mar 2011, 11:34
Myopic, a Ty cały czas zakładasz, że wszystkie osoby wypowiadające się w tym wątku to banda idiotów nie potrafiąca cię zrozumieć, już 25 raz każesz komuś coś czytać i czytać i czytać. To może teraz Ty przeczytaj jeszcze raz, i jeszcze i jeszcze raz - bo jak widać to nie My mamy problem ze zrozumiem tylko Ty masz problem z wysłowieniem się.
:lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Myopic 29 mar 2011, 11:47
cd. wypowiedzi:

i z piątej strony:
A ja już ostatni raz powtórzę, że ankieta to tylko zabawa i nie ma wpływu na mój związek.

I co shinobi, może dobrze by było choć raz przeczytać ten wątek zanim się człowiek decyduje brać udział w dyskusji?
Albert Einstein

przez linka 29 mar 2011, 11:59
Obrazek
Grochem o ścianę....... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Myopic 29 mar 2011, 13:44
Śmiertelniczka, dzięki za zrozumienie i mądre słowa. :smile:
Faktycznie w większości w w tym wątku muszę się zmagać z negatywną postawą wobec mnie i nie mam pojęcia skąd się ona bierze. Wygląda to tak jakby nie wolno było mi mieć swojego stanowiska w jakieś sprawie.

Ankieta została przygotowana zarówno dla tych, którzy zgadzają się na takie spotkania, jak i dla tych, którzy takich spotkań nie tolerują (czyli tak jak Ty i Twój partner), więc zapraszam Ciebie i Twojego chłopaka do jej wypełnienia.
Albert Einstein

przez linka 29 mar 2011, 13:53
Myopic, śmiertelniczka nigdzie nie napisała że takich spotkań nie toleruje - po prostu ( jak większość ludzi w związkach) nie musi w ogóle takich kwestii poruszać.... bo jak można w związku czegoś "zabronić" drugiej osobie? :smile:
Przyjaciel forum

Sortuj wg