Toksyczne związki !!!! (związki które was wykańczają)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez vlad1974 31 mar 2016, 16:39
Ja sobie odpuściłem ze względu na dzieci które widzą co się dzieje. NIe chciałem robić "chorej sytuacji" w domu poprzez kłótnie . Po prostu po 4miesiącach dałem sobie spokój. Dzieci wiedzą że ona je okłamuje w żywe oczy i niby na spotkania z koleżanką idzie a ich koledzy pytają się o nowego pana mamy co szła z nim za rączkę. Ona ma żonę od której nie odejdzie a ona się niby na to godzi ale robi się coraz bardziej nachalna bo w jej swiatku on mieszka z nią i do takiego celu dąży nawet kosztem rodziny (dzieci)

przez Bonus 31 mar 2016, 17:57
vlad1974 napisał(a):Ja sobie odpuściłem ze względu na dzieci które widzą co się dzieje. NIe chciałem robić "chorej sytuacji" w domu poprzez kłótnie . Po prostu po 4miesiącach dałem sobie spokój. Dzieci wiedzą że ona je okłamuje w żywe oczy i niby na spotkania z koleżanką idzie a ich koledzy pytają się o nowego pana mamy co szła z nim za rączkę. Ona ma żonę od której nie odejdzie a ona się niby na to godzi ale robi się coraz bardziej nachalna bo w jej swiatku on mieszka z nią i do takiego celu dąży nawet kosztem rodziny (dzieci)

Czyli, ludzie sami siebie okłamują, nie tylko innych.
Jeżeli ktoś nie jest w porządku wobec samego siebie i to źle świadczy o sobie samym, to co można więcej tu powiedzieć?
Nie ma wpływu na to, że takim ludziom się przewraca w głowach i potem postępują podle, chamsko.

Nawet nie wiem, czy jakieś leczenie, terapia by pomogła takim ludziom, skoro oni sami nie chcieliby się zmienić i dostrzec w sobie złe postępowanie.
W sobie trzeba widzieć, wady, złe zachowania.
Niektórzy tego w sobie nie widzą i nie chcą widzieć, bo mają to gdzieś.

przez woowoo 31 mar 2016, 22:38
Jak wyglądały wasze wyjścia z tych związków pod względem zaburzeń?
Czy objawy dały wam żyć, utrzymać pracę i zwyczajnie nie zwariować?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vlad1974 31 mar 2016, 23:37
woowoo napisał(a):Jak wyglądały wasze wyjścia z tych związków pod względem zaburzeń?
Czy objawy dały wam żyć, utrzymać pracę i zwyczajnie nie zwariować?

Moja żona weszła w taki związek z kochankiem i niestety nie dałem rady jej z tego wyciągnąć bo do niej nie docierało nic a kochas manipulował nią jak kukiełką . Postawiony pod ścianą rozwiodłem się . A teraz kukiełka podcina sznureczki i wbrew woli kochasia zaczyna ingerować w jego uporządkowane rodzinne życie. Praca pozwoliła mi o tym nie myśleć i miałem kontakt z ludzmi. Dawali mi "dobre rady" i to pozwoliło mi popatrzeć na moją sytuację z różnych stron i podjąć dla mnie rozsądne rozwiązanie aby to skończyć z jak najmniejszą ilością problemów dla mnie i moich dzieci. Praca pozwala oderwać się od tego choć na chwilkę i nie jesteś sam :)

przez vlad1974 31 mar 2016, 23:58
Reynevan napisał(a):
vlad1974 napisał(a):Muszę troszkę nacieszyć się wolnością , i odpocząć od kobiet ale za jakiś miesiąc dwa trzeba będzie się rozejrzeć i za czymś z normalnym "oprogramowaniem" bez defektów :)

gumową lalę se kup

na pewnie byłaby lepsza niż była która stała się zimną su....

przez NN4V 01 kwi 2016, 06:56
Bonus napisał(a):...Czyli, ludzie sami siebie okłamują, nie tylko innych.

Bardzo sprawnie i automatycznie. Ty również.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez vlad1974 01 kwi 2016, 10:21
Żeby to było takie proste . Oni w to wierzą dopóki coś nie zburzy tego ich wyimaginowanego światka albo zacznie docierać świat rzeczywisty . Kłamca wiedziałby że coś jest nie tak :D

przez Bonus 01 kwi 2016, 11:18
No tak.
Dla mnie jest niepojęte to, że są kobiety, które się pchają do różnych typów i z każdym innym idą do łóżka.

Takie kobiety nie mają żadnych zahamowani, granic tylko, aby z kimś pójść do łóżka, pieprzyć się, mieć przyjemność, a reszta jest nieważna.
Nie chcę używać tego określenia, ale są to takie ladacznice, które latają od jednego typka do drugiego typka i same siebie nie szanują.
Ja miałem też do czynienia z takimi kobietami, to dałem sobie z tym spokój, bo to żadna przyjemność mieć do czynienia z kobietami, którym takie rzeczy siedzą w głowie.
Jak to świadczy o takich kobietach?
Inni ludzie, osoby w rodzinie to widzą i oceniają, wyrabiają sobie opinię o takich kobietach.
A niestety, jeżeli takie kobiety w taki sposób się prowadzą, to same sobie psują opinię.

One sobie mogą z tego nie zdawać sprawy, że ktoś o nich ma tak złą opinię.
Ale na "dobrą opinię" to trzeba samemu zapracować.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez vlad1974 01 kwi 2016, 14:25
Ona uważa że nie jest taka bo daje dupy tylko jemu swojemu wybrankowi a ja uważam że jest dla niego darmową dzi.... . Skoro on ją traktuje jak zabaweczkę i nie ma żadnych poważnych zamiarów względem jej.

przez Bonus 01 kwi 2016, 14:51
vlad1974 napisał(a):Ona uważa że nie jest taka bo daje dupy tylko jemu swojemu wybrankowi a ja uważam że jest dla niego darmową dzi.... . Skoro on ją traktuje jak zabaweczkę i nie ma żadnych poważnych zamiarów względem jej.

To jest, po prostu chore...
Gdyby ona była normalną kobietą, myślałby poważnie, to nie zachowywałaby się w taki sposób.
Ale taki jest właśnie problem z niektórymi kobietami, że im coś siedzi w głowach i robią to, co robią.

przez vlad1974 01 kwi 2016, 16:25
Ale zauważyłem że ostatnio sama musi "dbać " o siebie a wiec chyba jej wybrany nie daje jej ewentualnej okazji złapania na "dziecko" i raczej traktuje jako sponsora na wizytach w pubie i delikatnie zwiększa dystans tylko nie zdaje sobie sprawy że w jej stanie tak łatwo się nie uwolni :) .

przez NN4V 01 kwi 2016, 22:16
Bonus napisał(a):No tak.
Dla mnie jest niepojęte to, że są kobiety, które się pchają do różnych typów i z każdym innym idą do łóżka.

Z każdą to raczej faceci idą do łóżka.

Bonus napisał(a):Takie kobiety nie mają żadnych zahamowani, granic tylko, aby z kimś pójść do łóżka, pieprzyć się, mieć przyjemność, a reszta jest nieważna.
Nie chcę używać tego określenia, ale są to takie ladacznice, które latają od jednego typka do drugiego typka i same siebie nie szanują.

Co to znaczy: "nie szanują"?
Kobieta, która nie jest w związku, może sobie chodzić do łóżka z kim chce i kiedy chce - jeśli ma takie potrzeby.
"Nie szanuje sie" wówczas, gdy nie szanuje swoich potrzeb.

Bonus napisał(a):Ja miałem też do czynienia z takimi kobietami, to dałem sobie z tym spokój, bo to żadna przyjemność mieć do czynienia z kobietami, którym takie rzeczy siedzą w głowie.

Przyjemność widzisz w związku z kobietą aseksualną?

Bonus napisał(a):Jak to świadczy o takich kobietach?

No jak? Nijak.

Bonus napisał(a):...Inni ludzie, osoby w rodzinie to widzą i oceniają, wyrabiają sobie opinię o takich kobietach.
A niestety, jeżeli takie kobiety w taki sposób się prowadzą, to same sobie psują opinię.

Jak ktoś jest głupi jak Ty, to bez znaczenia co kobieta zrobi.
Zawsze znajdziesz bzdurę żeby sie doczepić.
Pilnuj własnego prowadzenia się, bo to co napisałeś, fatalnie świadczy o Tobie.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Bonus 01 kwi 2016, 22:43
Nie, ja się niczego nie czepiam, tylko mówię, jak jest.
Czyli, rozumiem że należy popierać to, że kobiety niektóre się nie szanują? Że można z każdym uprawiać seks, kto się nawinie? Żadnych granic, ani wartości?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez dawid90 01 kwi 2016, 23:11
NN4V napisał(a):
Bonus napisał(a):No tak.

Z każdą to raczej faceci idą do łóżka.

Bonus napisał(a):Takie kobiety nie mają żadnych zahamowani, granic tylko, aby z kimś pójść do łóżka, pieprzyć się, mieć przyjemność, a reszta jest nieważna.

Co to znaczy: "nie szanują"?
Kobieta, która nie jest w związku, może sobie chodzić do łóżka z kim chce i kiedy chce - jeśli ma takie potrzeby.
"Nie szanuje sie" wówczas, gdy nie szanuje swoich potrzeb.

Bonus napisał(a):Ja miałem też do czynienia z takimi kobietami, to dałem sobie z tym spokój, bo to żadna przyjemność mieć do czynienia z kobietami, którym takie rzeczy siedzą w głowie.

Przyjemność widzisz w związku z kobietą aseksualną?

Bonus napisał(a):Jak to świadczy o takich kobietach?

No jak? Nijak.

Bonus napisał(a):...Inni ludzie, osoby w rodzinie to widzą i oceniają, wyrabiają sobie opinię o takich kobietach.

Jak ktoś jest głupi jak Ty, to bez znaczenia co kobieta zrobi.
Zawsze znajdziesz bzdurę żeby sie doczepić.
Pilnuj własnego prowadzenia się, bo to co napisałeś, fatalnie świadczy o Tobie.

Jakiś feministyczny bełkot. Moja dupa robię co chce. To nie dziw się że później takie kobiety traktowane są podmiotowo. Jak facet zalicza każdą to świnia, bawi się kobietami. Kobieta waląca nogi gdzie chce tylko spełnia swoje potrzeby. Dobre. Prawda jest taka dla facetów i dla kobiet. Jeśli ktoś myśli tylko o swoich potrzebach seksualnych, uprawia sex gdzie chce i z kim chce nie patrzą czy jest w związku czy nie po prostu nie szanuje siebie i partnera. Nie będąc w związku każdy robi co chce ale prawda jest taka że ani porządna kobieta nie chce faceta z doświadczeniem ginekologa ani facet kobiety z dużym przebiegiem. Czemu?? Bingo. Bo jeśli ktoś myśli tylko o zaspokajaniu swoich potrzeb seksualnych, poza szacunkiem do siebie to prędzej czy później zacznie robić partnera po rogach. Dorabiając do tego ideologie typu "czułam się samotna", "nie układało się miedzy nami", "nie jesteś już taka pociągająca jak kiedyś". W końcu potrzeb się nie oszuka, a jak ktoś nie ma hamulców to i nie potrafi panować nad swoimi potrzebami.

Sortuj wg