Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez cyklopka 04 sty 2016, 23:40
owsik napisał(a):Nie odp mi cyklopka na pytanie byłbym w Twoim typie czy nie?

Nie mam określonych ram typu wzrost albo rozstaw oczu. Naprawdę liczy się ogół i całokształt. To co tam ktoś przede mną powiedział, sposób poruszania się, język ciała mówi więcej o człowieku niż nieruchomy obraz. No i kurczę, zachowanie się liczy.

Ogólnie, zdjęcie to retuszowane i te trzy, co koleżanka fotografka robiła to naprawdę ok, spoko facet, który nie ma wymalowane na twarzy, że jest skazany na samotność.

A w sytuacji hipotetycznej randki ciężko mi się postawić, bo mam myśli zaprzątnięte kimś innym. Kimś, kogo uważam za najbardziej chrupiące ciastko świata, a moje bdb koleżanki powiedziały "wygląda sympatycznie, ale jakiś taki nie w moim typie, chociaż fajnie sobie włosy układa" :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez Śmiercionauta 04 sty 2016, 23:41
owsik, ja tylko stwierdziłem, ze mam kolegę podobnego do Ciebie. Gdzie tu moje mądrzenie się?
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Brzydota

przez khaleesi 04 sty 2016, 23:44
owsik nie żeby coś ale ten temat ma 95 stron kiedy się ogarniesz w końcu, ze to bezsensu? Tu trzeba działac a nie smęcić.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Lord Kapucyn 04 sty 2016, 23:45
Z genami nie wygrasz. Zaakceptuj to jako coś czego nie można zmienić, a zmieniaj to na co masz realny wpływ, było parę propozycji wcześniej wymienionych, albo jeżeli masz kilka przypadkowych kafli na zbyciu to udaj się do dr Szczyta na konsultację plastyczną. Chociaż znając życie , jeśli w racjonalny sposób nie uzasadnisz mu co konkretnie chciałbyś zmienić, tylko powiesz , że "wszystko", wymienić całą facjatę od podstaw, to pewnie odeśle Cię z kwitkiem, albo nawet skieruje do psychiatry. Ewentualnie nadrabiaj innymi aspektami- intelektem, usposobieniem, stanowiskiem, metką koszuli, stanem konta bankowego, marką samochodu, whatever. Oczywiście wtedy jak wyhaczysz jakąś extra szprychę to zawsze będziesz mógł urągać, że to blachara, że jest z Tobą tylko dla forsy, że nie możesz liczyć na realne uczucia itp.

Może problem nie leży stricte w testosteronie , poza tym musiałbyś oznaczyć jego wolne stężenie, a nie całkowite, bo to drugie jest niemiarodajne, tylko np. w zbyt wysokim poziomie estrogenów albo jakiejś dysfunkcji kory nadnerczy, która wydziela endogenne sterydy, w tym androgeny. Nie mówię od razu o jakichś ekstremach typu Addison czy Cushing, ale coś może być nie tak.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Brzydota

przez cyklopka 04 sty 2016, 23:46
khaleesi napisał(a):owsik nie żeby coś ale ten temat ma 95 stron kiedy się ogarniesz w końcu, ze to bezsensu? Tu trzeba działac a nie smęcić.

Kolegi nie interesują działania inne niż dotyczące poznania dziewczyny.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez Ḍryāgan 04 sty 2016, 23:49
cyklopka, nie poznania tylko poderwania. Znać to podobno zna. Owsik chce iść na randkę a nie poznać dziewuchę
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez Druid 04 sty 2016, 23:50
owsik napisał(a):
Śmiercionauta napisał(a):owsik, ma zajebistą żonę.

Na pewno jest do mnie bardzo podobny? Ile ma wzrostu ile zarabia? Czym ujął ta żonę?

Dobre pytania, zwłaszcza ostatnie. Może owsik zdołałby ją odbić?
Druid

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 23:51
Nie wydaje mi się, Raczej będę nadal zle wyglądał tylko, że starzej.

Brzydota

przez Lusesita Dolores 04 sty 2016, 23:52
Moim zdaniem ten chłopak ze zdjęcia jest przystojny
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Brzydota

przez Masturbow 04 sty 2016, 23:52
kułłłłwa, sto stron owsikowego bełtu, gdzie noworoczne świniobicie, znaczy konkurs na misskę przegrywów? wchodzę, a tu tylko samoyebki owsika :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Masturbow

Brzydota

przez Ḍryāgan 04 sty 2016, 23:53
owsik, ale głównym twoim problemem jest gówniarzowaty wygląd właśnie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez Śmiercionauta 04 sty 2016, 23:53
Dark Velvet, a może jest sexmaszyą ;)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 23:58
Lusesita Dolores napisał(a):Moim zdaniem ten chłopak ze zdjęcia jest przystojny

Ale z którego, bo ja jakiś czas temu skasowałem zdjęcia także w linkach nic już nie ma.

Brzydota

przez Druid 05 sty 2016, 00:00
owsikoo,
Obrazek

przykro mi, ale nie będziesz drugim Casanovą ani innym playboyem. Mało który przystojniak nim jest.
Druid

Sortuj wg