Płacz przy ćwiczeniach! DLACZEGO?!

Inne zaburzenia.

przez Atalanta 06 mar 2014, 20:45
hermenegildka, piszesz, że miałaś problemy z narkotykami, nie dziw się że teraz ich brak sprawia, że masz kłopoty ze zdrowiem. Uwierz mi , narkotyki z pewnością namieszały w Twojej psychice więc teraz aby wrócić do normalnego funkcjonowania po prostu musisz udać się do lekarza. Pozwól sobie pomóc!

przez Candy14 06 mar 2014, 20:46
To wszystko jest bardziej skomplikowane.. Skończyłam z narkotykami. Miałam mnóstwo problemów. Depresja, myśli samobójcze. Przeczytałam gdzieś, że wysiłek fizyczny może mi pomóc. Rzeczywiście tak było, ale tylko na początku. Później wymagałam od siebie coraz więcej.
Ostatnio zakończył się mój toksyczny związek.. i znowu wpadłam w wir ćwiczeń, obowiązków. Pałam ogromną nienawiścią do siebie. Ciągle porównuje się do innych lepszych dziewczyn.
Widzę ile straciłam przez narkotyki, przez rok 2013..

To sokojnie kwalifikuje sie na terapie...na co czekasz?
Ale nie mam możliwości pójścia do specjalisty.

bo?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez hermenegildka 06 mar 2014, 20:58
Bo nikt mnie na terapię nie umówi, a jestem niepełnoletnia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 06 mar 2014, 20:59
Umow sie sama i wez tylko zgode opiekuna
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez hermenegildka 06 mar 2014, 21:01
Nie wiem nawet, czy ktoś taki jest w moim mieście..

-- 06 mar 2014, 20:04 --

znalazłam jest.. 70 zł za 50 minut..

przez Maggda92 06 mar 2014, 21:06
Przecież nie musisz iść prywatnie. Myśli samobójcze, narkotyki, trudne przejścia i nienawiść do siebie. Nie chcę być wredna ani uprawiać czarnowidztwa ale jak chcesz sama sobie poradzić? :roll:
Maggda92

przez Candy14 06 mar 2014, 21:14
hermenegildka, a kto powiedzial ze masz placic? Jezeli sie uczysz to jestes ubezpieczona i przysluguje Ci darmowa terapia

przez hermenegildka 06 mar 2014, 23:05
Darmowa terapia? Tylko gdzie? Nie sądzę by w moim mieście była taka możliwość.

przez Maggda92 06 mar 2014, 23:21
NFZ, dobrze poszukaj. Mało prawdopodobne, że nie ma u Ciebie czegoś takiego.
Maggda92

przez Candy14 06 mar 2014, 23:22
hermenegildka, w kazdym miescie jest Poradnia Zdrowia Psychicznego. Jezeli jestes z mega malej miesciny to penie masz jakies wieksze miasto w poblizu

przez Anetolij 07 mar 2014, 20:07
W moim mieście też już nie ma z NFZu. Miałem to samo tylko że nie brałem narkotyków, jedynie wypijałem duże ilości kawy, czasem nawet lubię palić zapałki i patrzeć jak ogień pożera drewno - czuję wtedy spokój, a dzisiaj to dopiero miałem frajdę jak babcia napaliła w piecu :D Też przeżywałem frustrację przy ćwiczeniach, tak się wysilałem, katowałem się, czasem przez cały dzień podciąganie się i te wszystkie głosy że nie dam sobie rady, to uczucie że przegrywam, gniew, bezradność, czułem ogromny smutek że nie osiągnę zamierzonego celu. Bardzo obwiniałem się za los który mnie spotkał, w końcu zrozumiałem że to przecież nie moja wina że dostałem podłego ojca, że dostawałem wycisk w szkole. Kiedy zrozumiałem mój stres i moje zachowania wywołane olbrzymim poczuciem winy zacząłem czuć się lepiej, wybaczyłem sobie że tak się nienawidziłem ale smutek że wciąż jestem samotny i bez właściwej partnerki pozostał.
Wszystko co w nas złe jest wynikiem otrzymanej krzywdy w przeszłości. Gdy robisz coś złego nie zdając sobie sprawy - to nie twoja wina.

przez essprit 07 mar 2014, 20:26
Hermenegildka, a skąd jesteś ?

przez zaczarowana 08 mar 2014, 13:06
żadne ćwiczenia, które nie są interesują dla ćwiczącego nie dadzą skutku, a jedynie w najlepszym przypadku irytację. Zmień ćwiczenia lub dyscyplinę na taką, która da Ci przyjemność i satysfakcję z pokonywania barier własnej psychiki, bo to ona w trakcie ćwiczeń i uprawiania sportu jest najważniejsza ;)
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

przez Anetolij 08 mar 2014, 17:45
czasem takie katowanie się jest dla mnie najlepszym sposobem na wyładowanie złości, przez dwa tygodnie aż przestały mi ręce drżeć tylko że ojciec na nowo mnie wkurzył bo powiedział że to od chodzenia do pracy i już przekrzykiwał swoimi teoriami to co ja mówiłem ale przecież ja wiem lepiej co mi jest, tylko że on ma taki charakter że wszystko wie najlepiej i nikt nie ma prawa być mądrzejszym od niego.
Wszystko co w nas złe jest wynikiem otrzymanej krzywdy w przeszłości. Gdy robisz coś złego nie zdając sobie sprawy - to nie twoja wina.

Sortuj wg