Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Anetolij

Użytkownik
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Anetolij

  witam witam ;)

  SzeŚŚŚŚŚŚ!!!!
 2. Uaaaa! Uaaaa! Uaaaa! Nie chcę nic od ojca! Muszę sam sobie z tym poradzić! Uaaaa!
 3. popracowałem na działce że aż miło
 4. Anetolij

  Chęć ucieczki

  Ja kiedyś planowałem ucieczkę do krainy Bogów na ośmiokopytnym ogierze z mieczem w jednym ręku i rogiem z miodem w drugim by pędzić ponad śnieżnymi wzgórzami.
 5. Anetolij

  proszę o pomoc !

  Miłość - wspaniałe lekarstwo. Ew. niech się pomodli.
 6. @up wydaje mi się, że to nie jest już do uratowania. Ze szkoły wiemy że ludzki mózg nie regeneruje się więc chyba już kaplica. pika30 a próbowałaś już rozmawiać ze swoimi myślami? Fajne uczucie, po prostu wycisz otoczenie - wyłącz muzykę, telewizor itp cokolwiek co wywoływałoby jakiekolwiek zakłócenie. Rozluźnij się, nie wymuszaj myśli, po prostu oddychaj spokojnie i daj popłynąć myślom (najlepiej rób to kiedy kładziesz się spać), niech twoje myśli same mówią, krzyczą, zamknij oczy i zobacz co chcą ci pokazać, możesz zapisywać swoje wrażenia.
 7. Anetolij

  Depresja objawy

  Coś ostatnio mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem
 8. Boli mnie głowa, jestem samotny, boję się zagadać do dziewczyny z obawą że znowu się skompromituję przy wszystkich, czy ja cierpię na frajerstwo? Zaczynam walczyć w ten sposób że patrzę na dziewczyny w inny sposób - jako drugiego człowieka z którym można porozmawiać o pierdołach jak z kolegą, niekoniecznie muszę kogoś szukać do mnie ale... nie mam nikogo
 9. Anetolij

  Witajcie :)

  Sześ! Bardzo mi przykro wnioskując po tym co napisałaś jesteś bardzo fajną dziewczyną, z tego powodu uważam, że nie zasługujesz na los jaki cię spotkał.
 10. Anetolij

  Cześć :)

  sześ! :)
 11. czasem takie katowanie się jest dla mnie najlepszym sposobem na wyładowanie złości, przez dwa tygodnie aż przestały mi ręce drżeć tylko że ojciec na nowo mnie wkurzył bo powiedział że to od chodzenia do pracy i już przekrzykiwał swoimi teoriami to co ja mówiłem ale przecież ja wiem lepiej co mi jest, tylko że on ma taki charakter że wszystko wie najlepiej i nikt nie ma prawa być mądrzejszym od niego.
×