Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Psychotropka`89 24 lis 2015, 00:54
owsik, nie podoba mi się. Jesteś egoistyczną pipą, a nie facetem i nie dziwię Ci się, że żadna nie jest Tobą zainteresowana.
Egoizm, impertynencja, ignoranckie podejście do innych, bo przecież to wątek biednego brzydkiego owsika... Żal mi Cię. Nie dlatego, że jesteś brzydki. Dlatego, że jesteś w swoim zachowaniu cholernie żenujący i nudny.
Z mojej strony to tyle.
Życzę miłego użalania się nad sobą. Na pewno z takim podejściem góry przeniesiesz <tak, tak, nikt Cię nie zrozumie i tego jaki biedny jesteś, boś brzydki. Wiem i zapewne umrę w tej niewiedzy>.
Żegnam.
:papa:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 00:54
Koncze temat...bo to jak dyskusja w slynnym na forum watku prawiczkow...czyli NEVERENDINGSTORY :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 00:59
Wiem, za co odpadam i wiem, że to jest wygląd. Dlatego już mam, gdzieś rady w stylu na pewno nie chodzi o wygląd. Kiedy właśnie ktoś mi w twarz mówi, że to przez mój kiepski wygląd się ze mną nie spotka. ale ty wiesz lepiej ode mnie i od pewni i tych kobiet co mi dały kosza za co mnie odrzuciły. Właśnie to typowa logika osoby, która nie chce przyznać, że wygląd ma znaczenie.

Weź się za siebie pewnie oznacza urośnij, albo udawaj, że Twoje kosze nie są spowodowane wyglądem tylko plamami na Słońcu.
Wiesz nie dziękuje wolę, się dalej żalić. Niż mam się samo oszukiwać. Napiszę jeszcze kolejne 171 stron jeżeli mam dalej odpadać z powodu urody. Ty też byś nie chciała być brzydka i odpadać tylko dlatego, że się nie podobasz fizycznie i dobrze to wiem, a teraz udajesz wielką mądrą mędrczynie, bo wiesz ,, lepiej".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Christina 24 lis 2015, 01:03
Owsiku?
Może pójdziesz na psychoterapię?
Na niej i po niej naprawdę można się troszkę lepiej poczuć, a nawet więcej niż troszkę.

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 01:05
owsik napisał(a):Wiem, za co odpadam i wiem, że to jest wygląd. Dlatego już mam, gdzieś rady w stylu na pewno nie chodzi o wygląd. Kiedy właśnie ktoś mi w twarz mówi, że to przez mój kiepski wygląd się ze mną nie spotka. ale ty wiesz lepiej ode mnie i od pewni i tych kobiet co mi dały kosza za co mnie odrzuciły. Właśnie to typowa logika osoby, która nie chce przyznać, że wygląd ma znaczenie.

Weź się za siebie pewnie oznacza urośnij, albo udawaj, że Twoje kosze nie są spowodowane wyglądem tylko plamami na Słońcu.
Wiesz nie dziękuje wolę, się dalej żalić. Niż mam się samo oszukiwać. Napiszę jeszcze kolejne 171 stron jeżeli mam dalej odpadać z powodu urody. Ty też byś nie chciała być brzydka i odpadać tylko dlatego, że się nie podobasz fizycznie i dobrze to wiem, a teraz udajesz wielką mądrą mędrczynie, bo wiesz ,, lepiej".

Nie, to jest jeszcze gorsze niz osławione prawiczki...

Uzalaj sie dalej...zadna kobieta nie zechce jojczacego faceta...powodzenia.
Ja zmykam stad :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 01:05
Christina napisał(a):Owsiku?
Może pójdziesz na psychoterapię?
Na niej i po niej naprawdę można się troszkę lepiej poczuć, a nawet więcej niż troszkę.

Chodziłem i to mało daje. Bo bycie nie w typie to nic przyjemnego i na to się nie ma wpływu.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 01:06
Sigrun napisał(a):
owsik napisał(a):Wiem, za co odpadam i wiem, że to jest wygląd. Dlatego już mam, gdzieś rady w stylu na pewno nie chodzi o wygląd. Kiedy właśnie ktoś mi w twarz mówi, że to przez mój kiepski wygląd się ze mną nie spotka. ale ty wiesz lepiej ode mnie i od pewni i tych kobiet co mi dały kosza za co mnie odrzuciły. Właśnie to typowa logika osoby, która nie chce przyznać, że wygląd ma znaczenie.

Nie, to jest jeszcze gorsze niz osławione prawiczki...

Uzalaj sie dalej...zadna kobieta nie zechce jojczacego faceta...powodzenia.
Ja zmykam stad :mrgreen:

Bardzo dobrze nie wiem jak jest po aramejsku, ale w grece oznaczało to niech tak się stanie.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 01:08
Za to każda marzy o brzydalu. Chyba, że jest bogaty, ale o tym nie piszę. Normalnie każda chce. Z dziećmi też się przekonałem jak chcą faceta, który im się nie podoba fizycznie. Więc bardzo się cieszę, że przestaniecie pisać bajeczki.

Brzydota

przez Christina 24 lis 2015, 01:16
Może poszedłbyś jeszcze raz do innego psychologa?
Psychoterapię trzeba sobie powtarzać ponoć bo się zapomina, tak słyszałąm.
Ja np sama się teraz wybieram........na 3 w sumie.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 01:20
Psychotropka`89 napisał(a):owsik, nie podoba mi się. Jesteś egoistyczną pipą, a nie facetem i nie dziwię Ci się, że żadna nie jest Tobą zainteresowana.
Egoizm, impertynencja, ignoranckie podejście do innych, bo przecież to wątek biednego brzydkiego owsika... Żal mi Cię. Nie dlatego, że jesteś brzydki. Dlatego, że jesteś w swoim zachowaniu cholernie żenujący i nudny.
Z mojej strony to tyle.
Życzę miłego użalania się nad sobą. Na pewno z takim podejściem góry przeniesiesz <tak, tak, nikt Cię nie zrozumie i tego jaki biedny jesteś, boś brzydki. Wiem i zapewne umrę w tej niewiedzy>.
Żegnam.
:papa:

Hipokryzja totalna z jednej strony przyznajesz sama, że Ci się nie podobam fizycznie. A z drugiej strony wmawiasz mi, że nie mam prawa się żalić i mam się jeszcze z tego cieszyć. Nie życzę Ci byś stała brzydka, ale może byś w tedy się przekonała jakie to ,, przyjemne" uczucie jest nikomu się nie podobać i jeszcze słuchać i czytać bzdury jak to wygląd nie ma znaczenia. Sama nawet w padłaś w te moralizatorskie sidła. Teraz żegnam.

Brzydota

przez Christina 24 lis 2015, 01:23
Masz prawo się wyżalać, Owsik, rozumiem CIę, bo ja sama zamęczam tym ludzi wkoło.............taki charakter po prostu.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 01:25
Jedyną skuteczną psychoterapią na urodę jest wyładnieć.
A bycie brzydkim i odpadanie z tego powodu i słuchanie jak to inni lepiej wiedzą za co odpadam dopiero irytuje.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 01:26
Christina napisał(a):Masz prawo się wyżalać, Owsik, rozumiem CIę, bo ja sama zamęczam tym ludzi wkoło.............taki charakter po prostu.

Rozumiem, ale co Ciebie tak naprawdę gryzie?

Brzydota

przez Christina 24 lis 2015, 01:35
W 50 zdaniach nie da się tego powiedzieć bo u mnie aktualnie jest wiele wątków.

Jak mnie coś gryzie to mam ochotę to wykrzyczeć komukolwiek. Jestem z tych co nie dusi tego w sobie tylko ma ochotę porozmawiać, wypłakać się, wyżalić.

A mój główny wątek ostatni to zakochałam się w żonatym i dzieciatym, który prawdopodobnie miał mnie gdzieś, a teraz straciliśmy kontakt...........

Sortuj wg