Paraliż Senny

Inne zaburzenia.

Paraliż Senny

przez Saanna 31 maja 2012, 16:26
omamy?

no własnie, dzis mialam cos dziwnego, nie wiem, czy to kwestia nakrecania sie, czy tez nie. ale... dzisiaj jak sie budzilam- o ile mozna to tak nazwac. mialam wrazenie, -we wlasnej głwoei- ze spada karton, jakies stuki, albo piszczenie/szumienie w uszach. potem mialam wrazenie,z e kolezanka powiedziala do mie - ale jestes wstretna. ja jej odpowiedzilam, nie jestem wstretna. nie wiem, czy to byl sen, czy jawa, czy sen - bo moje spanie jest tak na pograniczu. w ciagu dnia, jest ok ;) nic nie widze, tzn nadnaturalnego, ani nie slsze niczego dziwnego. nie mam pojecia, czy moj umysl jest po prostu zmeczony ze wzgl. na nikla jakosc snu :( bo mozna by rzec, ze jest to równia pochyla. najlepsze momenty mialam miesiac temu. z 2 tyg nawet usnelam sama, a potem lecialam na trittico i juz coraz slabiej jakby dziala. mam wrazenie,ze czasem sie budze jakby we snie. bo jestem dalej zmeczona. tzn oczy sa zmeczone, ale umysl działa:(
aha, czasem odnosze wrazenie mrowienie, pieczenia pleców - głównie jak oddycham przeponowo, ale to taki delikatne i nie wiem, czy tak jest ze wzgl powiedzmy an przewlekly stres. kiedys tak mialam, ze mnie pieklo, czy mrowilo i byla to kwestia stresu. teraz nib jestem mniej zestresowana, ale emocje, w które we mnie zalegaja moze tak teraz wychodza. nie wiem.
Ostatnio edytowano 01 cze 2012, 01:22 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu

Paraliż Senny

przez *Monika* 01 cze 2012, 01:23
Saanna, Przejrzyj proszę ten wątek, może coś rozjaśni.
Obrazek
Główny Moderator

Paraliż Senny

przez Saanna 01 cze 2012, 09:29
ok, dzieki. no niby pasuje - bo mam stwierdzoną padaczkę. Bede sie upierac, ze to kwestia citalu -0 bo tego nie mozna dawac przy padaczce,a kobieta mi to przepisała. Jak to brałam i nie mogłam spac, byłam zmęcozna i znerwicowana, mialam wrazenie non stop ataków - czułam sie potwornie zmęczona. kto to rpzezyl to wie jakie to jest zmeczenie głowy. mialam nawet wrazenie, ze 2 dni temu tez mialam atak bedac w swiadomosci - ja to odrozniam, bo mam zawieszki. a co do paralizów to mam tak co noc. nawet przeszlo mi przez mysl, ze to lunatykowanie, bo to co sie dzialo na moim łózku, widac było, ze cos robilam, przesuwalam, a tego nie pamietalam. nigdy wczesniej tak nie mialam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Paraliż Senny

przez rhplus90 17 lip 2012, 22:49
Saanna
Mam to samo ... ale dzisiaj byłem znów o swojej Psyhiatryni...
Ale jak biore Triitico regularnie to przechodzi
teraz lekarz mi jeszcze dopisał Depakine Chromo 300
bo tez mialem 2 razy padaczke i mam drgawki
jestes nadzieje ze jak bede bral te prochy to przejdzie , ale przy tym musze sie dobrze odzywiac i brac jakies leki regenerujace watrabe itp
Kto nigdy nie żył , nigdy nie umiera....
Nic nie utraci ten co nie miał nic...
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota :(

Paraliż Senny

przez rhplus90 18 lip 2012, 06:45
CO MAM ZROBIC Z TYM PARAZILEM SENNYM !!

Budzisz się w nocy z uczuciem, jakby poza Tobą w pokoju było coś jeszcze – coś złego i mrocznego… Czujesz ucisk na klatce piersiowej, Twoje ciało jest sparaliżowane, nie możesz się poruszyć. Leżysz tak, mając wrażenie, że mijają godziny… Coś szepcze Ci do ucha, przemyka po pokoju , gra muzyka (czasami to nawet ja wymyslam jakies utwory sobie przy zamknietych oczach po ciemku i odtwarzam teledysk do swojego tekstu ^^)… Powoli wraca Ci czucie w koniuszkach palców i Twoje ciało wreszcie zaczyna reagować, dając Ci możliwość wyrwania z tego stanu…

MASAKRA PO PROSTU ! WSPÓŁCZUJE KOBIETOM NAPRAWDE BO SAM W POKOJU BOJE SIE W NOCY OTWORZYC OCZU BO Z MOJEGO FOTELE ZROBI SIĘ JAKIŚ UPIÓR ! ZA DRZWIANI NIKOGO NIE MA A CIEŃ MI POLATA PRZED OCZAMI . WALCZE JUZ Z TYM GÓWNEM 3 DZIEŃ ALE DZISIAJ TO JUZ PRZEGIECIE (z kranu woda się nie leje a ja słyszę że leje i co chwile musze wstawac:/ )
PRZECIERZ JAK PÓJDE DO ROBOTY TO POMYSLĄI JAKIS ZIOMEK -ZJEB JA NIC DO NIEGO NIE GADAM A ON MI ODPOWIADA ^^
U SPECJALISTY BYŁEM WCZORAJ !
DOSTAŁEM RECEPTY
TRITTICCO 100 mg
HYDROXYZYNKE 25mg
DEPAKINE CHRONO 300 mg

-- 18 lip 2012, 06:46 --

ALE JA TO ZARAZ KAWA PRZEPEDZE MOZE JAK SIE WYBUDZE TO MINIE :)
Ostatnio edytowano 20 lip 2012, 19:26 przez *Monika*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: połączono z wątkiem zbiorczym dot. tego tematu.
Kto nigdy nie żył , nigdy nie umiera....
Nic nie utraci ten co nie miał nic...
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota :(

Paraliż Senny

przez rafka 18 lip 2012, 14:28
rhplus90, tez tak miałam z paraliżem sennym. Okropne uczucie.
Po jakim czasie samo przeszło. ale np. nie potrafią sama zasnąć w pokoju.
rafka

Paraliż Senny

przez Adam Smith 18 lip 2012, 14:58
Już minął mi paraliż senny nie mam go od 2 miesięcy , a ustąpił dopiero wtedy gdy przestałem się go bać , nawet podczas tych omamów już miałem świadomość co mi dolega i sobie obserwowałem te upiory , jak dla mnie nic strasznego a gdy człowiek przestanie się tego bać to może się całkiem nieżle bawić przy tym :D
Adam Smith

Paraliż Senny

przez ekspert_abcZdrowie 18 lip 2012, 15:15
Na temat paraliżu przysennego można przeczytać tutaj: http://portal.abczdrowie.pl/paraliz-senny i http://portal.abczdrowie.pl/porazenie-przysenne.
Psycholog

Paraliż Senny

przez rafka 19 lip 2012, 21:44
kurcze dzisiaj w nocy miałam porażenie. Straszny stan. Najlepsze było to, że śniłam, że wołam do siostry aby mnie obudziła a z siebie głosu nie mogę wydobyć.
Normalnie jakby mnie coś trzymało.
rafka

Paraliż Senny

przez tim 20 lip 2012, 19:23
Witam rafko jak będziesz chciała się tego pozbyć daj znać
gg 34414164
tim

Paraliż Senny

przez rafka 20 lip 2012, 21:30
tim napisał(a):Witam rafko jak będziesz chciała się tego pozbyć daj znać

a co masz do zaoferowania? masaż czy co?
rafka

Paraliż Senny

przez tim 20 lip 2012, 23:41
kurcze dzisiaj w nocy miałam porażenie. Straszny stan. Najlepsze było to, że śniłam, że wołam do siostry aby mnie obudziła a z siebie głosu nie mogę wydobyć.
Normalnie jakby mnie coś trzymało.

Nie nie masaż, gdy byłem młodym dzieciakiem załapałem to drętwienie we śnie i znalazłem rozwiązanie jak się tego pozbyć.

Nie było to miłe dla mnie jak pewnie dla wszystkich i znalazłem źródło tego g*********a za przeproszeniem
gg 34414164
tim

Paraliż Senny

przez rafka 21 lip 2012, 11:12
tim, to napisz jak się tego pozbyć.
rafka

Paraliż Senny

przez tim 23 lip 2012, 15:22
Podeślij gg albo coś to sobie pogadamy
gg 34414164
tim

Sortuj wg