Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 01 cze 2016, 16:12
INTEL 1 napisał(a):Jak niby chcesz sie skutecznie utopić?
Według moich przemyśleń to nie jest takie proste.
Ten cholerny instynkt każe Ci płynąć do utraty tchu, co - jeżeli potrafisz pływać- będzie długotrwałą męką.
Jeżeli chodzi o skuteczne utopienie się, to ja widzę tylko jeden sposób ( tak, mam opracowane w głowie kilka metod i z pewnością którąś w końcu bedę zmuszony wykorzystać)
Nachlać sie jak świnia, naćpać jak armata i wypłynąć w sztormowe morze....
Na coś takiego nie ma mocnych. Prawie się kiedyś utopiłem w ten sposób ( będąc trzeźwym i jeszcze zdrowym, co powodowało że myśli samobójczych jeszcze nie miałem...) W ciągu kilku dosłownie sekund o wejścia do morza "po pas" bylem juz porwany w cholerę od brzegu i tylko tytaniczny wysiłek doprowadził mnie do brzegu... jakies 300-400 metrów od miejsca gdzie wszedłem do wody...
Fart jak cholera.
Po pijanemu i bez chęci do dalszej wegetacji- skuteczny efekt gwarantowany...
Z tym, że ponoć bardzo boli ten ostateczny haust wody do płuc...
Ale pijany i naćpany... może nie byłoby tak źle...

bzdura.można sie napierdolić lub nie,wziąć ze sobą kajdanki,podpłynąć z nimi do boi,zanurkować i przykuć się do łańcucha od boi.mało prawdopodobne że ratownicy czy współplażowicze zauważą co robisz więc można to zrobić w biały dzień.z tego co przypuszczam pacjenci przypięci pasami do łóżek na całe tygodnie czy miesiące w zakładzie zamknietym gdzie przypinających pielęgniarzy nie obchodzi że zamikły im mięśnie,mają skurcze,odleżyny,zakrzepy,charczący oddech marzą by ich wrzucić do jeziora razem z łóżkiem/więzniowie odsiadujący wyroki dożywocia absolutnego na oddziałach N marzą o wypełnieniu wodą okratowanych od góry spacerniaków.w ten sposób społeczenstwo codziennie by sie pozbywało partii "wygnanych" niczym czekiści

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 01 cze 2016, 17:16
INTEL 1 napisał(a):Również jakoś do końca nie jestem przekonany co do 100% skuteczności strzału w głowę...
Boję się, że odstrzelę sobie kawał głowy i nadal będę żył...
.

https://www.youtube.com/watch?v=HgKye5g ... Qzv4x9-x3g

Myśli samobójcze

przez INTEL 1 01 cze 2016, 17:35
nieboszczyk napisał(a):
INTEL 1 napisał(a):Również jakoś do końca nie jestem przekonany co do 100% skuteczności strzału w głowę...
Boję się, że odstrzelę sobie kawał głowy i nadal będę żył...
.

https://www.youtube.com/watch?v=HgKye5g ... Qzv4x9-x3g

No właśnie....
...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Monster6 01 cze 2016, 19:34
Utopić się świadomie lub nawet nie świadomie ale z takim zamiarem to nie takie proste.Człowiek ma jakieś odruchy ratowania się choćby siłą przed śmiercią w takich sytuacjach napływ wody do płuc do ryja nie jest niczym przyjemnym żeby czekać aż się całkiem utonie.Chociaż pod wpływem afektu i mając silną wolę wytrzymywać nie raz spierdolone całkiem życie i z tym można było dać radę.Mimo to wolę jednak wódkę prochy rozpędzenie samochodu i wjechanie w drzewo lub jakąś przepaść.Wtedy to jest chwila albo się przeżyję albo nie.Gaz do końca i niech się dzieje wola boska :D
W samobóju trzeba się znieczulić skupić mocno na celu porządnie wkurwić że to jest jedyne słuszne wyjście nie dopuszczać do siebie innych myśli i to zrobić.Strach zamienić w to że to najlepsze wyjście że po śmierci skończy się cała męka że to będzie coś pięknego cudownego i po śmierci będzie już tylko super.Śmierć przyjąć jako nagrodę wtedy wydaję mi się wszystkie aspekty spełnione i fiu na tamten świat.

Myśli samobójcze

przez miyaa 02 cze 2016, 09:35
Ja chciałabym się powiesić. Jeszcze niestety nie mogę, musze trochę poczekać.

Myśli samobójcze

przez huśtawka 02 cze 2016, 09:59
http://www.paranormalzone.pl/niewyjasni ... ne-zdjecia

Jak widać,można skutecznie,chociaż mam nadzieję że wam się odechcę chrzanić na temat najlepszego sposobu by się zabić... :mrgreen:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Myśli samobójcze

przez INTEL 1 02 cze 2016, 11:39
Monster6 napisał(a):Utopić się świadomie lub nawet nie świadomie ale z takim zamiarem to nie takie proste.Człowiek ma jakieś odruchy ratowania się choćby siłą przed śmiercią w takich sytuacjach napływ wody do płuc do ryja nie jest niczym przyjemnym żeby czekać aż się całkiem utonie.Chociaż pod wpływem afektu i mając silną wolę wytrzymywać nie raz spierdolone całkiem życie i z tym można było dać radę.Mimo to wolę jednak wódkę prochy rozpędzenie samochodu i wjechanie w drzewo lub jakąś przepaść.Wtedy to jest chwila albo się przeżyję albo nie.Gaz do końca i niech się dzieje wola boska :D
W samobóju trzeba się znieczulić skupić mocno na celu porządnie wkurwić że to jest jedyne słuszne wyjście nie dopuszczać do siebie innych myśli i to zrobić.Strach zamienić w to że to najlepsze wyjście że po śmierci skończy się cała męka że to będzie coś pięknego cudownego i po śmierci będzie już tylko super.Śmierć przyjąć jako nagrodę wtedy wydaję mi się wszystkie aspekty spełnione i fiu na tamten świat.

Lepiej bym tego nie ujął...
...nie mam podpisu...

Myśli samobójcze

przez WolfMan 02 cze 2016, 16:11
Monster6, Łatwo gadać i filozofować,trudniej ze spełnieniem takich planów ;)

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 02 cze 2016, 16:42
WolfMan napisał(a):Monster6, Łatwo gadać i filozofować,trudniej ze spełnieniem takich planów ;)

jak komuś sie nie chce samemu zrobić tego na serio to można wylecieć do indonezji,tam kupić 8kg geroiny z czym nie powinno być najmniejszego problemu,umieścić ją w bagażu rejestrowanym lub przywiązać sobie pakunki do ciała i próbować z nią wrócić do kraju.bagaż rejestrowany jest prześwietlany zaraz po nadaniu i pieski niuchacze obwąchują każdą walizkę jak i na kontroli bezpieczeństwa masz przymusowy masaż i jak masażysta z pistoletem coś wyczuje to zaraz kajdanki,areszt,sąd i cela śmierci.rozstrzelanie jest pewne i bezapelacyjne,pewne jak śmierć chorego na zaawansowanego glajeka wielopostaciowego z metastazami gdzie popadnie.skazany przed śmiercią ma zajebisty wybór czy chce umrzeć na klęczkach,na stojąco czy na krześle.najlepsze jest to iż kiedy pluton egzekucyjny odda salwe z karabinów do skazańca a ten jeszcze nie umarł podchodzi dowódca z kałachem i wali mu w skroń.

Myśli samobójcze

przez kazimierz61 02 cze 2016, 18:02
Ja trzy razy prubowałem odebrać sobie życie i za każdym razem trudem się lekami miałem ich dużo, zawsze byłem w głębokiej depresji i miałem myśli samobójcze, ale przychodził taki dzień, taki moment że miałem wszystkiego dosyć i wtedy nie zastanawiałem się za dużo, brałem leki i popijając wódką kładłem się na tapczan i zasypiałem. No ale jak widać Bóg nie chciał mnie po tamtej stronie bo zawsze mnie jakoś odratowali, bieg wydarzeń tak się zawsze ułożył, że rodzina zdążyła wezwać pogotowie. Raz mnie płukli, a dwa razy przeczekiwali podając jakieś kroplówki, może dlatego że wiedzieli co zażyłem, tego nie wiem do dzisiaj.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Myśli samobójcze

przez cozicozicozi 02 cze 2016, 18:03
kazimierz61, po próbie zamykają w psychiatryku przymusowo na jakiś czas?
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

Myśli samobójcze

przez kazimierz61 02 cze 2016, 18:24
cozicozicozi,
Za każdym razem namawiał mnie psychiatra, tłumaczył co jest grane i pytał o zgodę. Zawsze się zgadzałem bo nie radziłem sobie sam ze sobą, byłem na dnie. Poza tym jeszcze dwa razy byłem w szpitalu bez skierowania tak na szybko z wizyty , bo już było źle.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

Myśli samobójcze

przez cozicozicozi 02 cze 2016, 18:31
kazimierz61, a jakie leki Ci dawali w psychiatryku po próbie?
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

Myśli samobójcze

przez kazimierz61 02 cze 2016, 19:03
cozicozicozi,
Przeciwdepresyjne i uspokajające.
Więcej nie pamiętam bo to było dawno, a lekarze nie garnęli się żeby mi wszystko mówić.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

Sortuj wg