Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez ewap99 03 wrz 2011, 08:45
wiesz z psychiatrą nalezy byc szczerym ,przeciez on nie chce dla ciebie zle .sama piszesz ze coraz ci trudniej ,a czemu przestałas ufac ludziom?naprawde wszyscy sa zli?
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 08:52
Mam takiego ludzia.Mój psychiatra.Ale nie mogę dzwonić do niego codzienne :tel:
Wystarczy,że w poniedziałek wyłam mu o pólnocy do słuchawki.Ale jest juz lepiej. :great:
przetrwałam.Wizytę mam w poniedziałek :smile:
No i jest jeszcze mąż.Ale on jest tak często bezradny widząc moje stany :( czarna roza,
Czemu myślisz,że psych.nie można zaufać? Wiesz jakie ja mu czasami plotę głupoty? :blabla:
I jakoś mnie jeszcze nie zamknął w szpitalu mimo,że raz o mało się nie przękręciłam po przedawkowaniu proszków.Samemu jest trudno poradzić sobie z demonami.

Myśli samobójcze

przez kornelia_lilia 03 wrz 2011, 08:54
nikomu nie można w pełni ufać, a życie jest brutalne, podłe i niesprawiedliwe. Jak długo można znosić ciągłe krytyki, jak długo można żyć tylko nadzieją, ze nadejdzie jakaś pozytywna zmiana, ja już takiej nadziei nie mam, nikogo nie prosiłam o pomoc, a teraz za późno

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 08:55
czarna roza, to nie tak,że nikomu nie można ufać.Można.Tylko najpierw trzeba chcieć zaufać i się otworzyć.Czasami jest tak,że mimo tego ktoś nas rani, wykorzystuje to, co powiezieliśmy przeciwko nam.Ale czy z tego powodu mamy się izolować od świata?Zaufać komuś to chyba najtrudniejsza rzecz pod słońcem...
Ja też boję się szpitala.Ale jeśli znów nie będę sobie dawać rady, to pójdę na oddział.Jeśli to ma pomóc...a Ty jak uważasz?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 09:01
kornelia_lilia,
Nadzieja nie umiera nigdy.zawsze trzeba ją mieć.Oczywiście że life is brutal co nie znaczy nie ma na nim ludzi sympatycznych i pełnych oddania.I nigdy nie jest za późno.Wbij to sobie głowy.Wyjdź z domu i szukaj pomocy.Masz ode mnie kopa w zadek.Nie męcz się jak ja ,kiedy trafiłam do mojego psych. po 8 miesiącach walki z wiatrakami

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 09:04
Bo już raz wypisał mi skierowanie do szpitala w koscianie a ja mu powiedziałam że nie pójdę a on że może mnie zamknąć bez zgody bo zagrażam swojemu życiu, mówiłam mu wszystko, a teraz zanim coś powiem najpierw się zastanowie. W sumie i tak we wtorek ostania wizyta bo rezygnuje z leczenia bo muszę pracować a on tego nie rozumie i naciska na oddział.
czarna roza

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 09:06
samara22,
Witaj Widzę,że dobre samopoczucie trwa. :great: Tak trzymaj.
Masz moje pełne poparcie.Jesli będziesz czuła,że nie dajesz rady,szukaj pomocy.Choćby w szpitalu.Tak jak pisałam.Tu chodzi o Twoje życie.

-- 03 wrz 2011, 09:07 --

czarna roza,
Nie będziesz pracować jesli nie będziesz żyć.Masz jakiś inny wybór?

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 09:10
Inny wybór? Albo pójdę na oddział i zrezygnuje z pracy albo zrezygnuje z leczenia i będę pracować. Wybieram to drugie
czarna roza

Myśli samobójcze

przez kornelia_lilia 03 wrz 2011, 09:13
ja takich nie znam, w tej chwili, kiedyś owszem, ale jak to ja wszystko prędzej czy później niszczę. tel. nie działa, odcięta od świata, poza netem. Wychodzę z domu i co widzę? Nic. Pustka.Nie każdy mieszka w mieście, nie mając kasy i ubezp. nie mam jak tej pomocy szukać, ale nie widzę już nawet sensu. Jak długo można funkcjonować w takim zawieszeniu, ja nic nie mam, oprócz stosu problemów, nic nie osiągnęłam, wszyscy mnie mają za zero, patrzą z politowaniem- nienawidzę ich za to, chce żeby mieli wyrzuty sumienia do końca życia, żeby cierpieli, a na to jest tylko jeden sposób.

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 09:22
czarna roza, ja mam podobny dylemat.Napisałam Ci o tym...jednak jeśli nie chcesz iść do szpitala, to przynajmniej nie przestawaj chodzić do psychiatry...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 09:24
czarna roza,
Pod warunkiem,że nie palniesz sobie w łeb.Ale ok Twój wybór.Nic na siłę

Myśli samobójcze

przez ewap99 03 wrz 2011, 09:26
kornelia_lilia, owszem zycie to nie bajka ale sa ludzie którzy choc niektóe chwile moga uczynic lezejszymi,piekniejszymi i na nic jeszcze nie jest za późno póki jestes,uwierz mi

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 09:30
kornelia_lilia,
A co myslisz ,że jesteś pępkiem świata? Skrzywdzisz przede wszystkim siebie.Wiem,że w trudnych momentach widzi się tylko czerń i szarość.Regularnie to przerabiam.Co nie znaczy,ze zycie nie ma kolorów.A są przecież specjalne infolinie,które oferują pomoc ludziom,którzy stracili smak zycia.Nie mam przy sobie tych numerów,ale się dowiem i Ci je podeślę.A tak naprawdę,gdybyś nie chciała walczyć,to nie byłoby Cię na forum.Bo tu ludzie walczą.O siebie
i swoje zycie

-- 03 wrz 2011, 09:32 --

czarna roza,
Samara ma rację NIE REZYGNUJ Z TERAPII

Myśli samobójcze

przez ewap99 03 wrz 2011, 09:38
czarna róża istnieje tez cos takiego jak l4

Sortuj wg