Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez czarna roza 31 lip 2011, 22:02
Sprawiedliwości nigdy nie było. Ten kto nie dotknął dna nie wie jak tam jest. Potrafią tylko dobijać człowieka.
czarna roza

Myśli samobójcze

przez brid 31 lip 2011, 22:05
a jak by tak po prostu choć raz wziąć się w garść i skończyć z sobą, czyż to nie lepsze niż ciągłe użalanie się nad sobą (...)
"czy zrobiłaś/eś wszystko co możliwe aby się wyleczyć ze swoich zaburzeń?"

Myśli samobójcze

przez halenore 31 lip 2011, 22:10
czarna roza napisał(a):Sprawiedliwości nigdy nie było. Ten kto nie dotknął dna nie wie jak tam jest.

Chyba muszę się z tym zgodzić...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez czarna roza 31 lip 2011, 22:10
brid napisał(a):a jak by tak po prostu choć raz wziąć się w garść i skończyć z sobą, czyż to nie lepsze niż ciągłe użalanie się nad sobą (...)

pomyślałeś zanim to napisałeś? Wiesz ile osób w tej chwili ma myśli samobójcze i czyta to co napisałeś? Chciałbyś żeby tak w tym momencie każdy wziął się w garść? Tego właśnie chcesz? Jeśli tak to mogę być pierwsza osoba która wzięła twoja radę do siebie i wzięła się w garść.
czarna roza

Myśli samobójcze

przez tolken24 31 lip 2011, 22:21
HAHAHA BIRD DOBRY TEKST TYLKO JAKOS TAK TRUDNO SIE ZEBRAĆ JA CZEKAM SKORO TEN SWIAT JEST DLA MNIE TAKI NIESPRAWIEDLIWY TO MOZE PRZYDARZY MI SIE JAKIS NIESZCZESLIWY WYPADEK, JAKAS SMIERTELNA CHOROBA, PRZYNAJMNIEJ MOGŁBYM ODDAC SWOJE ORGANY POTRZEBUJĄCYM WIECIE WYDAJE MI SIE ZE TEN KTO CHCE SIE ZABIC TO TO ROBI A MY ROZPACZLIWIE POSZUKUJEMY CHOCBY SEKUND NORMALNOSCI

Myśli samobójcze

przez brid 31 lip 2011, 22:21
no to parę problemów rozwiązanych, ja jednak to przemyśle, może nie ma co się tak spieszyć

chyba jedynie tą normalność można znaleźć w chemicznych zmianach w mózgu, inaczej chyba się nie da, jak nie na prochach

Myśli samobójcze

przez czarna roza 31 lip 2011, 22:29
Dlaczego zmieniłeś zdanie?
czarna roza

Myśli samobójcze

przez brid 31 lip 2011, 22:32
obejrzałem:
http://www.youtube.com/watch?v=x3pM3MdW5X4
http://www.youtube.com/watch?v=Vn8NbQbi

i się ból istnienia zmniejszył trochę

Myśli samobójcze

przez czarna roza 31 lip 2011, 22:40
tolken24 napisał(a):HAHAHA BIRD DOBRY TEKST TYLKO JAKOS TAK TRUDNO SIE ZEBRAĆ JA CZEKAM SKORO TEN SWIAT JEST DLA MNIE TAKI NIESPRAWIEDLIWY TO MOZE PRZYDARZY MI SIE JAKIS NIESZCZESLIWY WYPADEK, JAKAS SMIERTELNA CHOROBA, PRZYNAJMNIEJ MOGŁBYM ODDAC SWOJE ORGANY POTRZEBUJĄCYM WIECIE WYDAJE MI SIE ZE TEN KTO CHCE SIE ZABIC TO TO ROBI A MY ROZPACZLIWIE POSZUKUJEMY CHOCBY SEKUND NORMALNOSCI

ja kiedyś prosiłam Boga żebym miała jakąś nieuleczalna chorobę, i nic, przechodziłam przez ulice nie patrząc czy coś jedzie i też nic, przechodziłam przez tory w miejscach niedozwolonych i też nic, nazarłam się leków i też nic bo aby całą chatę obżygałam, nie tak łatwo o wypadek jeśli się go planuje. Tak samo ze samobójstwem, choćby nie wiem jak by się tego pragnęlo to i tak nie każdy ma w sobie tyle odwagi.
czarna roza

Myśli samobójcze

przez tolken24 31 lip 2011, 22:51
KURCZE CZARNA ROZO TWOJE ZYCIE MUSI BYC RÓWNIE CHUJO... JAK MOJE O LOSIE JUTRO ZNOWU DO TEJ KLINIKI I ZNOWU TO SIEDZENIE W KREGU, PSYCHODRAMY, RYSUNKI, WYCINANKI, KOLOROWANKI, RUCHÓWKI JA /cenzura/ JAKIE TO JEST ZAŁOSNE.

Myśli samobójcze

przez brid 31 lip 2011, 23:07
tolken24, to musi być zajebiste, odgrywanie ról, rysowanie tego co masz w głowie, dlaczego uważasz że to żałosne?

Myśli samobójcze

przez tolken24 31 lip 2011, 23:13
BYŁAS KIEDYS W KLINICE NERWIC? TAM PAKUJA WSZYSTKICH OPRÓCZ SCHIZOFRENII I GŁĘBOKICH ZABURZEŃ NASTROJU, JAKBYM WIEDZIAŁ CZYM TO PACHNIE TO ANI BYM SOBIE DUPY NIE ZAWRACAŁ, RANO GRUPOWA, KAZDY PIERDOLI CO SIE DZIAŁO DZIEŃ WCZESNIEJ, POZNIEJ CHOREOTERAPIA TANCUJEMY JAKIS SHIT, MUZYKOTERAPIA SŁUCHAMY JAKIEGOS GÓWNA I WYOBRAZAMY SOBIE CUDA WIANKI, PSYCHORYSUNEK TEMAT JA NA MORZU, JA ZA 2 LATA, SMIECH NA SALI,

-- 31 lip 2011, 22:14 --

TO JUZ LEPIEJ BYŁO W TYCH PSYCHIATRYKACH BO PRZYNAJMNIEJ Z TYCH CIĘZEJ CHORYCH MOZNA BYŁO POBRECHTAĆ
Ostatnio edytowano 31 lip 2011, 23:18 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie piszemy postów wielkimi literami

Myśli samobójcze

przez czarna roza 31 lip 2011, 23:17
Twierdzisz że można się śmiać z tych ciężko chorych? To jest bardziej żałosne niż ta terapia... Chciałbyś żeby ktoś z ciebie się śmiał?
czarna roza

Myśli samobójcze

przez brid 31 lip 2011, 23:18
tolken24, kolego widzę, że jednak poczucie humoru masz, czego mi brakuje.
a nie możesz się wyrwać z tej kliniki??

Sortuj wg