"Znawcy" z forum

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez bezmuzg 13 sty 2008, 02:08
poeta: to ja, więc nie napiszę nic więcej bo i tak kto to zrozumie... Szufladkowanie zawsze jest jakimś systemem który służy zrozumieniu, trzeba sobie ułożyć wszystko w głowie
God knows you lonely souls

przez Amy Lee 13 sty 2008, 12:41
Zahn napisał(a):Np. w moim życiu są okresy, że chciałbym się komuś wypłakać... albo tupnąć nóżką i krzyknąć "teraz ja mówię... słuchać mnie i pocieszać", albo... itd.
Jesteśmy w potrzebie ludziska... mamy prawo zachowywać się jak chcemy i jak w danej chwili czujemy

O to to to :D
Amy Lee

przez IceMan 13 sty 2008, 16:09
Taka ludzka natura że łatwo wytyka wady a zalet nie widzi :roll:
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 13 sty 2008, 18:24
Człowiek bez wrogów to człowiek bez charakteru".

Totalna bzdura ;) .Mozna mieć własne zdanie i nie mieć wrogów.
:)

przez Gods Top 10 13 sty 2008, 19:21
Anand22, najwyraźniej nie rozróżniasz posiadania własnego zdania od narzucania swojego zdania innym (a to właśnie rodzi agresję).
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Tromgenn 13 sty 2008, 19:30
ja jestem dość wyraźista osobą i przez to mam kilku "wrogów" nie za dużo ale zawsze...

KIJ IM W OKO I NA POCHYBEL HE HE :D

Choć staram się unikać konfliktów...

przez Amy Lee 13 sty 2008, 19:55
IceMan napisał(a):Taka ludzka natura że łatwo wytyka wady a zalet nie widzi :roll:

Zwłaszcza nerwicowa ;)
Amy Lee

przez luthien 13 sty 2008, 20:36
Oczywiście, że ludzie mają różne zdania na różne tematy, tylko chodzi o to, że trzeba szanować prawo innych do własnego zdania (czego niektórzy niestety nie rozumieją :lol: :lol: :lol: ), bo jak ktoś ma inne zdanie, to nie znaczy, że musi być moim wrogiem.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez luthien 13 sty 2008, 21:29
Nie, w ogóle nie narzucałeś :? Ty z góry zakładasz, że jak ktoś ma inne zdanie niż ty, to ono jest złe, bo powinien mieć takie jak ty, no ewentualnie że ten ktoś kłamie, bo nie chce się przyznać do twojej "prawdy". Nie uwzględniasz w ogóle, że na świecie są różni ludzie z róźnym podejściem do życia. Ja szanuje twoje prawo do własnego zdania, a ty na każdym kroku próbujesz innych zmieniać, zmieniać ich podejście do życia, bo nie jest takie jak twoje.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez Pstryk 13 sty 2008, 22:18
anand22, b/ur/ied/oku, daltonista w dodatku z Ciebie - istnieje cała gama kolorów... Chociaż dla Ciebie chyba wszystko (tu: wszyscy) są czarni, a Ty biały...

IceMan napisał(a):Taka ludzka natura że łatwo wytyka wady a zalet nie widzi Rolling Eyes

Otóż to - chyba dlatego tak zareagowałam na ten temat :? Jest takie coś jak empatia :?
Pstryk

Sortuj wg