Depresja a studia.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja a studia.

przez mark123 11 sty 2015, 20:58
ego napisał(a):carlosbueno, mark123, może to studia ogłupiają? ;)
..aczkolwiek jak ktoś zaczął i ogarnął, to sprawa jest bezdyskusyjna..(to akurat wiem z doświadczenia).

Chyba nie ogłupiają, tylko na niektóre studia można się dostać, będąc bardzo kiepskim uczniem i na studiach czasem niektórym nie może nic wejść do głowy i/lub nie chcą, żebym im coś weszło, a są uczelnie, przez które można przejść nie robiąc prawie nic.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Depresja a studia.

przez tristezza 29 sie 2015, 00:33
Niedługo powrót na studia, a moja motywacja do nauki jest zerowa. Kierunek przestał mnie interesować i nie potrafię w sobie wzbudzić na nowo zainteresowania. Wiem, że dużo osób olewa studia i robi byleby zaliczyć, ale ja nie potrafię się zaangażować, jeśli nie czuję czegoś na 100 %. Jak zmusić się do skończenia studiów dla papierka?
tristezza

Sortuj wg