Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja a studia.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, mark123, może to studia ogłupiają? ;)

..aczkolwiek jak ktoś zaczął i nie ogarnął, to sprawa jest bezdyskusyjna..w dodatku taki ktoś pozostaje na całe życie, debilem w oczach innych(to akurat wiem z doświadczenia). Dlatego myślę, że lepiej zawczasu oszacować swoje możliwości intelektualne, bo ktoś kto nigdy nie studiował, chociaż mógł, zawsze będzie lepiej wyglądał od kogoś , kto już zaczął a nie skończył..:?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, mark123, może to studia ogłupiają? ;)

..aczkolwiek jak ktoś zaczął i ogarnął, to sprawa jest bezdyskusyjna..(to akurat wiem z doświadczenia).

Chyba nie ogłupiają, tylko na niektóre studia można się dostać, będąc bardzo kiepskim uczniem i na studiach czasem niektórym nie może nic wejść do głowy i/lub nie chcą, żebym im coś weszło, a są uczelnie, przez które można przejść nie robiąc prawie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo powrót na studia, a moja motywacja do nauki jest zerowa. Kierunek przestał mnie interesować i nie potrafię w sobie wzbudzić na nowo zainteresowania. Wiem, że dużo osób olewa studia i robi byleby zaliczyć, ale ja nie potrafię się zaangażować, jeśli nie czuję czegoś na 100 %. Jak zmusić się do skończenia studiów dla papierka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×