"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Sorrow 08 lis 2007, 22:02
Mooni napisał(a):
Sorrow napisał(a):A jak to się robi?

nie podam ci przepisu. Ale podpowiem, że najpierw trzeba mieć chęć, żeby cokolwiek zmienić.

Nie wiem, mi ani chodzenie na studia ani nauka, ani nauka robienia takich rzeczy jak rysunek czy programowanie nie wychodzi.

przez Jovita 08 lis 2007, 22:33
tekla napisał(a):Cała się trzęsę... Aaa!!!

Tekla nie panikuj , sluchaj ty wcale nie trzesiesz sie ty chcesz zwrocic na siebie uwage , wiem to bo troszeczke cie znam i mam wrazenie ze tobie brakuje osoby ktora sie nad toba zlituje , nie mowie tego zeby cie zezloscic ale twoje wypowiedzi sklaniaja mnie do tego! Ty bardzo chcesz zyc i sory ale mam wrazenie ze po prostu szukasz osob ktore sie nad toba zlituja , owszem wszyscy ci tu wspolczuja ale nie dramatyzuj kochana. Pogadamy sobie na gg znow.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Mooni 09 lis 2007, 10:50
mam trzepawki i jest mi niedobrze, ale nie mam czego z siebie wyrzucic :evil: - oczywiscie chodzi mi otreść żoładkową, bo negatywnej treści nienamacalnej byłoby na 5 kontenerów
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ericaba 09 lis 2007, 11:32
Ja już nie moge kto chce pogadac na gg? 10551937
Jestem bliska samobójstwa chocby dziś.Jovita nie wyrzucaj mojego posta proszę:)

przez Jovita 09 lis 2007, 14:36
ericaba no co ty??????? nie wyrzucalam jeszcze zadnego posta :shock:
a jesli chodzi o samobojstwo - babeczko trzymaj sie i nie daj sie!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez BEHEMOT 09 lis 2007, 16:31
To straszne czuć że pragnie się końca,śmierci...odpoczynku.Znam to aż za dobrze.Takie myśli doprowadziły mnie prawie do grobu-a teraz?z perspektywy jakiegoś czasu jestem szczęśliwa że żyje.A było tak źle,fatalne-wegetacja jak roślina.Dlatego dziewczyny nie poddawajcie się.Wiem że w tym momencie ciężko jest myśleć pozytywnie,o tym że będzie dobrze-ale będzie.Nie ma innej obcji.Nie warto niszczyć sobie życia w taki sposób.Tyle przed wami-tobą ERICABA,TEKLA....Zaufajcie sobie:)Życie jest takie piękne i tyle przed wami...Dla kilku pięknych chwil warto żyć,cierpieć...
Doceniam to że żyje...paradoksalne teraz jak pragnę być,trwać jestem chora:(a tak nie doceniałąm tego że byłam zdrowa fizycznie...
,,Myte dusze pragną snu..."

przez makanti 09 lis 2007, 19:04
Myśli samobujcze to nic przyjemnego dla osoby która takowe ma, a co dopiero jak już spróbuje popełnić samobujstwo. Byłem swego czasu przy takiej próbie (na szczęście nie udanej), bo zrobiła to najbliższa mi osoba i wtedy coś we mnie pękło... Sam nie wiem co takiego, wiem tylko tyle że do dziś nie mogę się z tego otrząsnąć.
...

przez BEHEMOT 09 lis 2007, 20:00
MAKANTI masz racje.Wtedy gdy próbowałąm to zrobić byłam egoistką-nie pomyślałam o tych którzy są bliscy.Pamiętam przerażonego mojego chłopaka jak zaczęłam się dusić...To musiało być straszne-i takie było,zarówno dla mnie jak i dla niego.Teraz to wiem -wtedy,niestety było mi wszystko jedno.
Gdyby np zrobił to ON nie wiem jak bym sobie z tym poradziła...Nie wyobrażam sobie tego

przez Sorrow 11 lis 2007, 18:00
Jestem przygnębiony, bo ludzie zdrowi żyją na wyższym poziomie materialnym ode mnie i więcej mogą robić.
To jest k*wa niesprawiedliwe :( !

No dodatek czuję się przez nich nierozumiany. Wymyślają, że mi się nie chce, itd. :evil:

Normalnie rzucić ich lwom na pożarcie :evil: !

przez smutna48 11 lis 2007, 18:28
Sorrow napisał(a):Jestem przygnębiony, bo ludzie zdrowi żyją na wyższym poziomie materialnym ode mnie i więcej mogą robić.
To jest k*wa niesprawiedliwe !

nie wiem czy zdrowi ja jak byłam zdrowa całkiem niedawno gówniane zarobki miałam i teraz to samo :evil: mam sąsiadów ktorzy są wiecie wyższy poziom to Ci ktorzy zaprosili wtedy moją siostre a mnie nie nie na urodziny wczoraj to samo tym razem były to urodziny dziewczyny wtedy jej męża. Piwa w towarzystwie nie piją oburzają się jak ktos prosi ludzie ktorzy są drętwi bleee moim zdaniem co prawda zarabiają po 2 do 3 tyś miesięcznie jężdzą drogimi samochodami pewnie moze mają bogatych rodziców banaowi imbec... taka sztuczna elita tak słyszałam hak im w smak i kotwica w plecy jak mawia Dżejem. I tak zasnęłam wczoraj wcześnie... jestem bez sił czuje się zgaszona zmęczona bez energii nie chce mi się pracować ojjjj b mi sie nie chce tam chodzić dostaje ataku jakiegos lęku jak o tym pomysle :cry: cięzko mi jest... Moje zycie to klęska nie potrzebuje do szczęścia kupy kasy chce miec kogoś obok siebie nie chce być samotna. Mi zawsze imponowały kobiety ktore pracują są zadbane jeżdzą samochodem załątwiają sprawy radzą sobie ze wszystkim same tez taka chciała bym byc a czuje się jak niż społeczny... i jestem samotna na cholere mi uroda ona nic nie daje :cry: boszzz miałam zycie i ktos mi je gumką starł dorysował do innej bajki całe włącznie z mieszkaniem :cry: cche mi się wyć nie wiem co robić czemu mam znowu ochote zaszyć się w domu pod koldrą albo gdzieś tam gdzie nic nie dociera gdzieś miejscu gdzie bede mogła sobie zyć i nikt mi nie będzie właził w paradę. Jestem psychicznie fizycznie chyba tez zje...a maksymalnie.
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Wesnaa 11 lis 2007, 20:57
tekla napisał(a):A ja nie jestem w stanie przestać myśleć o samobójstwie. Często wyobrażam sobie jak to bt było beze mnie.

Ja to wyobrażam sobie jak reagują rodzice i przyjaciele na moją smierć :shock: To jest pokopane....
Second Life Syndrome

przez BEHEMOT 11 lis 2007, 21:14
Tekla i co ci da myślenie co by było gdyby?To nie ma sensu...Czy nie warto się skupić na tym co jest teraz i co może być?Żyjesz myśleniem o czymś co nie ma sensu.Wesnaa masz 100% racji:)

przez .Tomek 11 lis 2007, 21:44
GRRR rozwaliłem dzisiaj kompa :twisted: hm..w sumie to nie wiem co mu jest, jutro jeszcze raz przeinstaluje winde xD Ach...
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez BEHEMOT 11 lis 2007, 21:57
Rozwaliłeś?hm?to musiało być ostro...:)

Sortuj wg