"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez domi88 11 paź 2007, 07:57
Dzisiaj powinno być lepiej,ale nic z tego.Jestem strasznie załamana.Nie wiem jak to dalej ze mną będzie.Na dodatek mój chłopak nie odzywa sie do mnie od 3 dni :( Chyba go wystraszylam.

przez Mooni 11 paź 2007, 10:30
Matthew napisał(a):wynajem mordercy do zabicia samego siebie

po co go wynajmować za grubą kasę? lepiej ukarać siebie i zyć dalej!
:twisted:
Mam dokładnie to samo co ty, raz lepiej, raz gorzej, falowanie i spadanie. tylko kurna nie widać nigdzie słońca.... nawet jednego promyczka, że będzie lepiej. Moje falowanie to rozpacz - smutek - obojętność - wqrw - złość - lęk - benadzieja - płacz i tak w kółko.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Radison 11 paź 2007, 14:54
niqqa napisz coś...
Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 11 paź 2007, 14:55
Polina :roll: :roll: :roll: co się kochana stało????okazało się, że narzeczony ma żonę ???
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 11 paź 2007, 15:25
Polinko kochanie bardzo mi przykro :( ech Ci faceci :( rozumiem, że dowiedziałaś się nagle teraz on przecież wyjechał dobrze pamiętam??? Trzymaj się jak będziesz chciała pogadać znasz moje gg Buziaczki i tule
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Mooni 11 paź 2007, 15:35
Polina, trzymam za ciebie, żebyś się szybko pozbierała. Jak będziesz miała ochotę, odezwij się.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Pstryk 11 paź 2007, 15:54
domi88, to chyba po prostu jeszcze się nie wyleczyłyśmy. Piszę w liczbie mnogiej, ponieważ moja historia jest podobna. Dwa lata temu było tak dobrze, wszystko szło coraz lepiej... Teraz udaję wszędzie wszystkim, że jest świetnie, że sobie radze, ale czuję się coraz bardziej bezradna...

Polina napisał(a):nie no normalnie jestem w szoku nie wiem czy się śmiać, czy płakać

Śmiej się Kochanie, bo łez szkoda ;) Kupa gówna z gościa i tyle...
Pstryk

Ku*va

przez morpheus 11 paź 2007, 20:26
a w hooi z tym calym moim zyciem jedyne co mi wychodzi to zawodzenie innych ludzi jak nie tak to w inny sposob przestaje istniec w tym momencie i mam w dupie kto co powie mam dosc nie dosc ze doprowadzielm iz nie jedna osoba ode mnie odeszla to jeszcze cierpia prze ze mnie koniec tutaj moja historia sie urywa...

przenoszę do jęczarni//Jaskowa
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez smutna48 11 paź 2007, 20:35
Nie wygłupiaj się nawet tak sopokojnie nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło byc lepiej ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez morpheus 11 paź 2007, 21:02
sory wiem ze tego nie zrobie tylko taki glupie gadanie nie stac mnie na to poprostu trace sily bo jestem tylko kolejnym glupkiem ktory na nic nie zasluguje przeze mnie tylko cierpia ludzie dlatego chce sie odseparowac od nich any ich nie krzywdzic bo nie sztuka jest krzywdzenie tylko uszczesliwianie ale mnie widocznie nie jest dana taka mozliwosc jedyne co potrafie to zawodzic innych i nawet kiedy chce dobrze to wychodzi zle a kiedy nie robie nic jest jeszcze gorzej

Obrazek

przez smutna48 11 paź 2007, 21:08
Nie urodziłes sie po to aby uszczęśliwiac innych! czemu uważasz, że krzywdzisz innych? wydaje mi sie że to tylko Twoje odczucia ktore moga byc mylące. ;) Sory jakos nic mądrego nie umiem nic dzis napisać miałam koszmarną noc i koszmarny wczorajszy wieczór :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez morpheus 11 paź 2007, 21:12
nom wspolczuje
a co do tego iz krzywde to jak to moge inaczej nazwac jak ehh sam nie wiem chce dobrze oddaje cale swoje serce bo przecierz jak kochac to z calych sil a nie po troszeczku, chce rzucac codzien swiat do stop ale to moze byc to ze druga strona sie boi tego i ucieka no sam nie wiem ale to zawsze owocuje tym iz z wielkim bulem oboje meczymy sie w domach i ani jedna ani druga strona nie odzywa sie do siebie

Obrazek

przez ewelin 12 paź 2007, 04:40
nie przesypiam nocy już od roku, jestem w 5 tygodniu ciąży odstawiłam asentrę, papierosy, zaczeły mnie boleć zęby jestem wykończona i co noc płaczę, wiecie jak strasznie się czuję,
Nie traktuj życia zbyt serio i tak żyw z niego nie wyjdziesz.

przez Jovita 12 paź 2007, 11:30
ewelin kochana trzymaj sie dasz rade, pozostaje nam tylko cie wspierac duchowo , pamietaj ze masz w sobie malenstwo i jak ono juz przyjdzie na swiat to duzo sie zmieni , mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej , musisz byc teraz cierpliwa i twarda , bardzo dobrze zrobilas rzucajac papierosy i leki to bardzo dobrze o tobie swiadczy , musisz teraz byc dzielna i sie trzymac , zrob todla siebie i dla dziecka , pozdrawiam.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Sortuj wg