"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kornelia_lilia 22 maja 2012, 20:43
Stark, Sławek :?:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Stark 22 maja 2012, 21:00
kornelia_lilia, a, ot ta codzienność mnie denerwuje,moje posrane myślenie,ludzie którzy powiedzą "weź się w garść" - wsadź sobie pan w... to hasło itp.

Nie ufam komukolwiek,nawet jeśli to i tak chyba byłoby tylko gorzej...stać mnie jedynie na robota>sen, a i tak z biedą, bo mi się odechciewa jak pomyślę o tej powszechnej durnocie w robocie .
A niestety to jedyne miejsce, gdzie mam jako taki kontakt z ludźmi...
Poznawanie innych, cóż, losowe kluby,imprezy gdzie można dostać tulipanem w gębę, lub gdzie liczy się chlanie na umór, i inne głupoty...zupełnie nie pasuje do rówieśników.

Wiem,wiem ludzie głodują,są śmiertelnie chorzy itp, ale cóż, myślę że gdybym to ja zdychał na raka/czy innego a owa osoba była zdrowa, to też by miała to w "życi" na dłuższą metę...
Nie wiem,czy już coś jest źle, czy sobie wmawiam...
gówno warte to wszystko tak czy siak :-| .
Stark

przez Marsal2 22 maja 2012, 21:02
Stark, a może w końcu pora udać się do specjalisty?
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miśka123 22 maja 2012, 22:11
potrzebuję się wygadać, wykrzyczeć niektóre rzeczy które nie dają mi spokoju, nie pozwalaj życ, ale nie wiem jak to zrobić od czego zacząć:(

-- 22 maja 2012, 21:14 --

spotkało mnie coś z czym nie mogę sobie poradzić, to coś niszczy mnie od środka. sprawia że staję się całkiem inną osobą wogóle do siebie nie podobną, zamknietą w sobie, stroniącą od nowych znajomości, spotkac z ludzmi, bojącą się samej wyjść wieczorem z domu:(

przez Marsal2 22 maja 2012, 22:16
miśka123, zacznij więc od początku. Co Cię spotkało?
Marsal2

przez miśka123 22 maja 2012, 22:20
wydarzyło się to 4 miesiące temu, kiedy wracałam sama wieczorem po treningu, stwierdziłam, że pójdę skrutem bo chciałam być jak najszybciej w domu. Jednak okazała się to najdłuższa droga w moim życiu, nigdy nie przestanę żałować, że tamtędy poszłam.

-- 22 maja 2012, 21:23 --

Marsal2, kiedy szłam spotkałam jakiegoś faceta, był pijany zaczęłam iść szybciej on też przyśpieszył. (kurcze nawet pisać jest mi ciężko)

przez Stylow 22 maja 2012, 22:24
miśka123, ja chyba rozumiem.
Stylow

przez Marsal2 22 maja 2012, 22:24
miśka123, rozumiem, że było to dla Ciebie... nawet nie wiem jakiego słowa użyć, bo wszystkie wydają się nie na miejscu... :( Na forum znajdziesz więcej osób, które coś takiego spotkało. Rozejrzyj się, nawet tematy traktujące o takich wydarzeniach znajdziesz.

Pod opieką psychologa jesteś? Jakaś terapia?
Marsal2

przez miśka123 22 maja 2012, 22:26
Mirabeleee, to mnie wykańcz, nie mogę spać w nocy, jak patrzę w lustro czuję wstręt do samej siebie, tak potwornie się wstydę:(

-- 22 maja 2012, 21:28 --

Marsal2, przez pewien czas chodziłam do psychologa ale to nie dawało efektów gdzy wracałam do domu czułam się jeszcze gorzej

przez Snejana 22 maja 2012, 22:31
dwa apapy a mnie dalej brzuch boli :why:
miśka123, nie ma się czego wstydzić! mówisz, że dopiero 4 miesiące... ale myślę, że z każdym dniem będzie coraz lepiej, że już jest lepiej niż np. 3 miesiące temu, przesyłam e-wsparcie :)
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Stylow 22 maja 2012, 22:32
miśka123, wiem, jak na złość czytam właśnie książkę o tej tematyce. Nie zdradzę tytułu bo nie wiem jak się skończy.
Masz czyjeś wsparcie?
Stylow

przez Stark 22 maja 2012, 22:33
miśka123, Może trafiłaś na złego? Jak myślę, ciężko bez specjalisty w takiej sytuacji...
że chodzą takie ścierwa po ziemi..by tak ludzi krzywdzić :-| .
Stark

przez miśka123 22 maja 2012, 22:33
Snejana, sama nie weim czy jest lepiej czy nie. Nie potrawię na tę sytuację spojrzeć obiektywnie. dla mnie czas zatzymał się tamtrgo wieczoru.

przez Snejana 22 maja 2012, 22:35
miśka123, zdecydowanie potrzeba czasu i dobrego psychologa, Stark, ma rację, poszukaj, jeśli tu piszesz to znaczy, że chcesz pomocy więc i jestem pewna, że uda Ci się znaleść dobrego lekarza i poprawisz swój stan
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Sortuj wg