"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez bieszczadniczka 10 gru 2010, 15:35
coma, ja zauważyłam, że wolę chodzić do psychiatry niż psychologa. Wizyty u mojej pani doktor są wizytami lekarskimi z elementami psychoterapii, co jest dla mnie niesłychanie ważne. A do psychologa chodzę do poradni studenckiej (bo za darmo) i czasem czuję, jakby ta babka miała milion takich pacjentów jak ja i zachowuje się, jakby była znudzona. Ale to tylko czasami. Ogólnie też pozytywne wrażenia. Wychodzę naładowana nową energią.
"Wszystko mnie boli, gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie"...
Sted.

przez korppi 10 gru 2010, 15:50
Myślę, że boisz się choroby psychicznej, schizofrenii bo nie rozumiesz tego co się z Toba dzieje. Może jeżeli poznasz swoją chorobę, i zrozumiesz to co się z Tobą dzieje to Twoje obawy częściowo znikną?

właśnie tego oczekuję od lekarza, że mnie uspokoi w tym temacie, że jest to wynik depresji/nerwicy albo czegoś takiego a nie poważnej choroby psychicznej. Bo swoim odczuciom przestaję ufać i nawet boję się nad nimi zastanawiać.

A terapii się bardzo boję. Boję się, że jak zacznę grzebać w tych brudach to mój stan się pogorszy.[/quote]

ja się nie boję niczego, niech zrobią ze mną co chcą tylko żebym jakoś "wróciła do siebie"

P.S. całe swoje życie obawiałam się choroby psychicznej choć nie miałam do tego podstaw, a teraz to wyskoczyło jak diabeł z pudełka :cry:

przez Duran84 10 gru 2010, 16:15
antidow złamany Palancie... Niech dojdzie w końcu do twojej pustej pały, że zaśmiecasz to forum jak tylko się da wypisując te same brednie pod wszystkimi możliwymi nickami... A są tu ludzie, którzy naprawdę niekiedy potrzebują pomocy... Także wypierdalaj stąd kretynie i żebym Cię już więcej na forum nie widział... Ani pod tym nickiem ani pod jakimkolwiek innym...
Przepraszam za słownictwo, ale mnie już cholera jasna bierze... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coma 10 gru 2010, 16:23
korppi napisał(a):ja się nie boję niczego, niech zrobią ze mną co chcą tylko żebym jakoś "wróciła do siebie"
A jak wrócić do siebie, jeżeli nie wie się kim się jest/ było? :?
coma

przez eliope 10 gru 2010, 20:10
szkoda ze tacy zaprzedani przydupasy nawet rzeczywistosc mają za klamstwo i sa nakarmieni chorymi przekonaniami
Duran84 napisał(a):antidow złamany Palancie... Niech dojdzie w końcu do twojej pustej pały, że zaśmiecasz to forum jak tylko się da wypisując te same brednie pod wszystkimi możliwymi nickami... A są tu ludzie, którzy naprawdę niekiedy potrzebują pomocy... Także wypierdalaj stąd kretynie i żebym Cię już więcej na forum nie widział... Ani pod tym nickiem ani pod jakimkolwiek innym...
Przepraszam za słownictwo, ale mnie już cholera jasna bierze... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

przez Duran84 10 gru 2010, 20:25
eliope wolę być "zaprzedanym przydupasem" niż kimś takim jak Ty. Żal mi Ciebie człowieku...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez eliope 10 gru 2010, 20:27
chyba masz male pojecie o kobietach, uwierzyles w pozór ze to romantyczne delikatne myslace o miłości istoty, tymczasem mezczyzna pozbawiony kariery statusu bez perspektyw zyciowych jest takim bladym robaczkiem dla kobiety:) ale ty sobie wierz po swojemu nadal ze kobiety kochaja mezczyzn, otaczają zycie miloscią czy jak tam to nazywasz:)
To sobie bądz sprzedanym - samo za siebie mówi :)

przez Duran84 10 gru 2010, 20:34
eliope możliwe, że mam małe pojęcie o kobietach... Możliwe, że kobiety są diabłami wrodzonymi, które myślą tylko o jednym... Ale Ja się lepiej czuję mając małe pojęcie o kobietach... Nie mam żadnych uprzedzeń względem płci, rasy, preferencji itp. I jest mi z tym dobrze... Tobie dobrze radzę zająć się czymś innym niż logowaniem się po raz Bóg Wie Który pod różnymi nickami. Bo to już przestało dawno być śmieszne...

przez Marcinek231 10 gru 2010, 20:37
pomóż ktoś;((( PW;(((
---nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli---

przez eliope 10 gru 2010, 20:38
wiec jesli kobiety sa diabłami wrodzonymi to miej pretensje do diabłów , nie do mnie a co do spamu to tez kieruj pretensje do osob ktore go tworza.
Ostatnio edytowano 10 gru 2010, 20:43 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: CZŁOWIEKU!!!!!!!!! OPAMIĘTAJ SIĘ!!!!!!! ADIOS po raz n-ty.....

przez Duran84 10 gru 2010, 20:38
Marcinek231 co sie stało??;>

[Dodane po edycji:]

eliope, właśnie to robię...

przez Korba 10 gru 2010, 20:44
no żesz ręce mi opadają.... co za zaraza... :evil:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Duran84 10 gru 2010, 20:46
Korba mi już dawno opadły... :( :( :( Ale na Niego nie ma siły...

przez emen 10 gru 2010, 20:54
wiesz tez mi by bylo dobrze , np z mysla ze kobiety otaczają zycie miloscią, ale niestety w pozor nie moge wierzyc, pisanie o roznych nikach tez zachowaj dla siebie, za to juz nie ja ponosze wine. Nie jestem tu niczemu winy i nigdy niechcialem nikomu robic krzywdy - to jest chyba oczywiste, jesli sie mszcze mam powod, jesli pisze jak jest znaczy ze niepotrafie zyc w klamstwie, to jest chyba bardzo jasne dla kazdego. Wiec nieponosze tu winy za zaden post a moje posty sa szczera prawda ktora tylko sie w zyciu liczy i dzieki niej tylko swiat moze stac sie prawdziwy, to ze pisze teraz z setnego niku oznacza tylko ze ta prawda jest niewygodna dla osob mozna sie domyslac jakich.
emen

Sortuj wg