CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez zima 09 kwi 2015, 19:04
o tak ZIMA najlepsza
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Bode Miller 09 kwi 2015, 19:32
Flaszka będzie jak wrócą funkcje poznawcze :). Tylko to mi wystarczy. Też nie lubię wiosny i lata. Pogłębia się właśnie ta różnica między zdrowymi a mną.Poza tym robactwo i upał. W zimę jest zajebisty klimat. Ciemno, zimno. Ludzie siedzą w domach no i oczywiście Puchar Świata z nartami. Aż chce się żyć.
Bode Miller

przez Depakiniarz 09 kwi 2015, 19:45
U mnie chujnia, bo nastrój mi się zmienia. Praktycznie bez żadnej przyczyny. Siedzę na chacie i nie mam żadnych bodźców z zewnątrz sprawiających tendencje zniżkowe czy też zwyżkowe. Kilka godzin temu się jarałem pewną rzeczą, teraz siedzę zamyślony i zastanawiam się nad własną egzystencją. Możliwe, aby tak to się wszystko zmieniało? Nie miałem tak nigdy, od kilku tygodni tak jest. Mało co śpię, kwetiapina już na mnie nie działa. Biorę nawet o tej 22, siedzę przed kompem i edytuję mirrora bloga i nawet kweta nie działa tak jak powinna. Nie jestem śpiący. Jak już zasnę to budzę się po dwóch godzinach, zupełnie wypoczęty. Z rana jest jeszcze ok, nastrój spada od późnego popołudnia do wieczora. Potem znowu to samo. Jakby ktoś pytał o dawkę, kweta 200 mg na noc tylko. Czasem zapomni mi się wziąć lit, jak to miało miejsce dziś po południu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwicanacałego 09 kwi 2015, 21:50
Depakiniarz napisał(a):U mnie chujnia, bo nastrój mi się zmienia. Praktycznie bez żadnej przyczyny. Siedzę na chacie i nie mam żadnych bodźców z zewnątrz sprawiających tendencje zniżkowe czy też zwyżkowe. Kilka godzin temu się jarałem pewną rzeczą, teraz siedzę zamyślony i zastanawiam się nad własną egzystencją. Możliwe, aby tak to się wszystko zmieniało? Nie miałem tak nigdy, od kilku tygodni tak jest. Mało co śpię, kwetiapina już na mnie nie działa. Biorę nawet o tej 22, siedzę przed kompem i edytuję mirrora bloga i nawet kweta nie działa tak jak powinna. Nie jestem śpiący. Jak już zasnę to budzę się po dwóch godzinach, zupełnie wypoczęty. Z rana jest jeszcze ok, nastrój spada od późnego popołudnia do wieczora. Potem znowu to samo. Jakby ktoś pytał o dawkę, kweta 200 mg na noc tylko. Czasem zapomni mi się wziąć lit, jak to miało miejsce dziś po południu.

Możliwe że powinieneś się czymś zająć co da Tobie jakieś plusy na przyszlość.
Mozna np.czytać książki to będziesz oczytany.To na pewno wielki plus.

przez Nicholas1981 09 kwi 2015, 21:56
nerwicanacałego napisał(a):Możliwe że powinieneś się czymś zająć co da Tobie jakieś plusy na przyszlość.

Wojtuś, weź się czymś kurna zajmij - widzisz jaki masz mega przepis na szczęście - książkę sobie przeczytaj, albo lepiej napisz...
Nicholas1981

przez nerwicanacałego 09 kwi 2015, 21:57
Widzę że marudzicie na wiosnę i lato.Ale trzeba się zgodzić że w zimę statystycznie tyle samo czasu grzejemy kanpę co inni nie przygnebieni. :smile:
A może to wlasnie okazja aby coś wymyśleć konstruktywnie na to lato.

przez Nicholas1981 09 kwi 2015, 22:00
nerwicanacałego, ja tam nie marudzę a lato mam już zaplanowane - operacja nogi mnie czeka, więc z dobrodziejstw ładnej pogody raczej nie skorzystam
Nicholas1981

przez Łapa 09 kwi 2015, 22:11
nerwicanacałego, Ty wciąż tutaj? Dlatego nie lubię ogólnodostępnych wątków o ChAD na forach... :x Czytam w cholerę różnych książek i bycie oczytanym to raczej nie jest wielki plus. No chyba, że chce się wyrywać laski na to.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez nerwicanacałego 09 kwi 2015, 22:16
Łapa napisał(a):nerwicanacałego, Ty wciąż tutaj? Dlatego nie lubię ogólnodostępnych wątków o ChAD na forach... :x Czytam w cholerę różnych książek i bycie oczytanym to raczej nie jest wielki plus. No chyba, że chce się wyrywać laski na to.

Coś nie tak odnosnie mojego posta,wszystko w porządku?
A wracając do czytania, to jest akura tylko przykład.
Nie pytaj po co ci to,ja nie szaman aby czytać w myślach. :D

-- 09 kwi 2015, 21:19 --

Nicholas1981 napisał(a):nerwicanacałego, ja tam nie marudzę a lato mam już zaplanowane - operacja nogi mnie czeka, więc z dobrodziejstw ładnej pogody raczej nie skorzystam

Ja ogulnie nie mogę narzekać na lato ani na wisnę.Pogoda jest dobra to chyba dobrze. :great:

przez Łapa 09 kwi 2015, 22:20
nerwicanacałego, tak, coś nie tak odnośnie Twojego posta. Po prostu irytuje mnie Twoja ignorancja w sprawie ChAD. Twój nick sugeruje, że chorujesz na nerwicę, a uwierz mi, nerwica to, na szczęście dla znerwicowanych, mały pikuś w porównaniu do ChADu. Więc zamiast pieprzyć o czytaniu książek przez osoby chore doradzaj im chodzenie do terapeutów, regularne wcinanie leków albo chodzenie do psychiatry, przestań być takim trutniem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Nicholas1981 09 kwi 2015, 22:33
nerwicanacałego napisał(a):Ja ogulnie nie mogę narzekać na lato ani na wisnę.Pogoda jest dobra to chyba dobrze. :great:

Jakbyś dużo czytał, nie robiłbyś takich błędów ortograficznych. Ja np. czytam a nawet piszę, ale to mnie nie wyleczyło... chociaż pomogło w życiu.
Nicholas1981

przez Tańczący z lękami 09 kwi 2015, 22:53
marwil napisał(a):Tańczący z Lękami ty psie ogrodnika ;)

...ale dlaczego pies ogrodnika od razu? Ja też chcę tę flaszkę ;)

-- 09 kwi 2015, 22:02 --

Depakiniarz napisał(a):Wam też tak nastrój skacze przy tym wiosennym przesileniu?

skacze i to wyraźnie mocniejostatnio: kilka dni byłem przybity i jakiś taki mało pewny siebie. Dziś z kolei dość ładnie podjechałem pod górkę, ale do zdrowego poziomu. Jedynie, kiedy wracałem z pracy idąc kilkanaście minut za jedną (zajebistą!) dupeczką w legginsach -na końcu języka urywało się bezgłośne, wilcze: auuuuuu!!!!

-- 09 kwi 2015, 22:15 --

ach ta dupamina! :P
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez Depakiniarz 09 kwi 2015, 23:58
Juz sie obawialem ze ze mna cos nie tak jest, w ciagu dnia kilka razy wahania nastrojow. A libido owszem, podwyzszone :)

przez nerwicanacałego 10 kwi 2015, 12:40
Nicholas1981 napisał(a):
nerwicanacałego napisał(a):Ja ogulnie nie mogę narzekać na lato ani na wisnę.Pogoda jest dobra to chyba dobrze. :great:

Jakbyś dużo czytał, nie robiłbyś takich błędów ortograficznych. Ja np. czytam a nawet piszę, ale to mnie nie wyleczyło... chociaż pomogło w życiu.

A jak byś myslał logicznie to byś tak nie wyskakiwał jak filip z konopi :great:

-- 10 kwi 2015, 11:44 --

Łapa napisał(a):nerwicanacałego, tak, coś nie tak odnośnie Twojego posta. Po prostu irytuje mnie Twoja ignorancja w sprawie ChAD. Twój nick sugeruje, że chorujesz na nerwicę, a uwierz mi, nerwica to, na szczęście dla znerwicowanych, mały pikuś w porównaniu do ChADu. Więc zamiast pieprzyć o czytaniu książek przez osoby chore doradzaj im chodzenie do terapeutów, regularne wcinanie leków albo chodzenie do psychiatry, przestań być takim trutniem.

Piszesz tak ak by się wielkie nieszczęście stało,a stało się?
Przeciesz to forum karzdy ma prawo do swojej wypowiedzi,nie ma łańcuchów tutj.
To chyba dobrze? :papa:

-- 10 kwi 2015, 11:50 --

Nicholas1981 napisał(a):
nerwicanacałego napisał(a):Możliwe że powinieneś się czymś zająć co da Tobie jakieś plusy na przyszlość.

Wojtuś, weź się czymś kurna zajmij - widzisz jaki masz mega przepis na szczęście - książkę sobie przeczytaj, albo lepiej napisz...

Mega przepis na szczęście..powiadasz.
Wszyscy chcieli by być szczęśliwi tyko dziwne jest to że tak trudno nawzajem się szanować.
To gdzie to szczęście jest?
Może coś ukraść i sprzedać.
Albo kogoś na forum zjechać bo nie wie co to jest jakis chad

Sortuj wg