CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Maggda92 16 maja 2014, 09:24
Użytkownik123, Ja mam obecnie zajechaną wątrobę, ale na mnie nie zwracaj szczególnej uwagi o już latami pożeram duże dawki leków więc...nie jestem w stanie Ci powiedzieć co od czego mam
Maggda92

przez evil never dies 16 maja 2014, 14:11
Chyba coś jest nie tak, pomyślałem sobie że nie chciałbym być w skórze tego kto by mnie teraz zaczepił.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez marwil 16 maja 2014, 14:37
evil never dies napisał(a):Chyba coś jest nie tak, pomyślałem sobie że nie chciałbym być w skórze tego kto by mnie teraz zaczepił.

Znalazłwszy się w skórze INTELA niezmiernie byś się uradował ;)

U mnie po wczorajszym spokoju półsenna (mimo Ketrelku) noc i atak silnej depresji z poKetrelkową zamułą.
Zjadłem połowicę alpry, przydrzemałem 0,5h w fotelu i jakoś dycham.
Tydzień leczenia - jestem w powijakach, nie ma co panikować.
Ketrelek odpuszczam. Wellbutrin podnosi dopaminę a Ketrelek przecież jako antypsychotyk - hamuje.
Nasenna Mianseryna wg. lekarza nie łączy się z Wellbutrinem, a w necie pełno zjadaczy owego koktajlu.
Coraz bardziej tracę zaufanie do lekarzy.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez macieywwa 16 maja 2014, 14:43
Co sie dzieje z Depakiniarzem, zaczynam sie troszke martwic o chłopaczynę, jego blog zatrzymał sie na wpisie piec dni temu, na forum brak aktywnosci....ostatnimi czasy był w złym stanie, aby nie zrobił jakiejś głupoty.
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Widmo 16 maja 2014, 14:51
Najpewniej ma odlaczony internet z powodu niezaplaconych rachunkow.
A na marginesie to szkoda, ze nikt sie wtedy nie przejmowal, kiedy Depakiniarz wyskoczyl
w gore :/

przez marwil 16 maja 2014, 14:56
Widmo, Oby.
Jak wyskoczył w górę, dostał dobre rady, z których skorzystał. A trochę żartów, które pojawiają się także odnośnie depresyjnych delikwentów nikomu nie zaszkodziło.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Użytkownik123 16 maja 2014, 15:18
to takie piękne, że w świecie wirtualnym człowiek martwi się o drugiego człowieka. w realu to rzadkie.
OD 16 MAJA
CONVULEX300mg
SERONIL40mg

nic nie pomaga, jeżleli i to nie pomoże wracam do PAROGENU

przez INTEL 1 16 maja 2014, 15:39
evil never dies napisał(a):Chyba coś jest nie tak, pomyślałem sobie że nie chciałbym być w skórze tego kto by mnie teraz zaczepił.

Może ustawimy się gdzieś na neutralnym terenie i urządzimy sobie "Fight Club" ? :D :D
Myślę , że nawet jak dostanę wpierdool to i tak mi ulży :D
...nie mam podpisu...

przez lucy1979 16 maja 2014, 15:47
evil never dies napisał(a):
lucy1979 napisał(a):Ja myślę, że to hipomania. Chyba musisz iść do lekarza.

Czy wg Ciebie, trzeba by odstawić wenle albo zmniejszyć jej dawkę?
Nie będę robił tego bez konsultacji z lekarzem, ale pytam z ciekawości czy dobrze kombinuję.

Powinieneś chyba zupełnie odstawić Wenlafaksynę. Ale może niech się wypowie jeszcze ktoś inny.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez INTEL 1 16 maja 2014, 15:48
Odkąd jestem na solianie ( 50 mg) rano to dziwnie się czuję. Inaczej. Nie wiem czy lepiej czy gorzej.
Rano wstaję, zawoże młodego do szkoły po czym bezskutecznie próbuje coś robić. Następnie kładę się na tapczan "na 15 minut" z czego robią się 2 godziny. Potem jestem dugo zmulony. Kiedy zauważam , że zawaliłem dużo spraw mam poczucie niewyróby i zaczyna się ostra jazda. Wkurw, nerwy, szczękościsk, gonitwa myśli, roztargnienie i kilka rzeczy naraz. Profilaktycznie do nikogo w domu się nie odzywam, aby nie wybuchła awantura karczemna. Byle przetrwać do wieczora kiedy to używki pacyfikuja ten zajob i wreszcie mogę się zatrzymać. Tak więc ostra i regularna huśtawka...
Jeszcze trochę pobiorę ten solian. Zobaczymy. Generalnie działa bardzo aktywizująco. Ale z zabarwieniem maniakalnym. Takie chemiczne sztuczne pobudzenie. Oczywiście lepsze niż melancholia ktora od kilku miesięcy mi stale towarzyszy....
Nie wiem co lepsze. Stabilnośc znacznie pod kreską czy obecna huśtawka...
Marwil widzę że też masz mieszane uczucia co do nowego zestawu.
Mnie ketrel za każdym razem miażdżył. Po kilku dniach , niezależnie od dawki powodował tak silną depresję , że samobójstwo było tuż tuż.
Ten lek jest nie dla wszystkich...
Depresant jak cholera
...nie mam podpisu...

przez khaleesi 16 maja 2014, 17:51
macieywwa napisał(a):Co sie dzieje z Depakiniarzem, zaczynam sie troszke martwic o chłopaczynę, jego blog zatrzymał sie na wpisie piec dni temu, na forum brak aktywnosci....ostatnimi czasy był w złym stanie, aby nie zrobił jakiejś głupoty.

Też zauważyłam, zero znaku życia na blogu, forum i fb. Ma ktos numer do Wojtka?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez evil never dies 16 maja 2014, 18:47
INTEL 1 napisał(a):

Może ustawimy się gdzieś na neutralnym terenie i urządzimy sobie "Fight Club" ? :D :D
Myślę , że nawet jak dostanę wpierdool to i tak mi ulży :D

E tam ;) A na poważnie to zaniepokoiło mnie to odczucie bo agresywny to ja byłem zawsze po alkoholu, a tu po lekach takie klimaty. Ale już mi przeszło. Lepiej jako doświadczony "czadowiec" skomentuj mój poranny post i powiedź co to wg Ciebie jest (generalnie od rana trochę mi przeszło).
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez _Jack_ 17 maja 2014, 00:46
Uuu Depakiniarz,chyba się zabrał.Dwie inne ewentualności to odłączenie internetu albo nieudana próba samobójcza i przebywa obecnie w szpitalu. Prędzej czy później każdego z nas to spotka, ale Pan Wojciech Młynarski mimo choroby dalej się trzyma.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez Asmo 17 maja 2014, 01:13
Martwię się o depakiniarza bo to jeden z nas. Jakby mu net odcieli albo jakis komornik zajal kompa to chyba by skorzystal z neta u kogos znajomego i dal znac a tak to nie wiem co myslec ku.rwa mac. Ale spokojnie ja tez czasem sie nie logowalem po 5 dni i przecież to nic nie znaczyło. Nie piszmy czarnych scenariuszy.

Mnie zaczynają nawiedzać lekkie stany lękowe ale długo nie trwają i póki co branie benzo nie wchodzi w grę. Ale ostatnio coraz częściej. Może to jakiś zarsany pierwszy dzwonek. Momentami zaczynam myśleć depresyjnie i kiepskie perespektywy mieć. Jakby powoli brakło wiary w siebie. Staram się odganiac momentami źle myśli i czasem wychodzi. I staram się nie myśleć o tym i nie wkręcać sobie że jest coś nie tak choć koleżanka z pracy zwróciła mi uwagę że jestem inny niż ostatni czas. Oczywiście uznaje zasadę że raz nie zawsze a dwa nie wciąż i że jeden zły dzień nic nie znaczy ale nieraz się czuje w głowie że coś się zmienia że śmiech z podobnych żartów w tym samym towarzystwie nie jest taki sam jak tydzień temu że coś w nim brakuje i uśmiechnięta mina nie jest naturalną i szybko opada. To się zauważa. Zobaczmy. Jak wyjście z pracy do miasta nie sprawi przyjemności to będzie musztarda po obiedzie.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

Sortuj wg