CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Carica Milica 19 lip 2016, 21:07
I kur*a na jedenastym dniu bez faz się skończyło.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez bedzielepiej 19 lip 2016, 21:14
Monster6 napisał(a):Bode Miller, Nikomu nie wierzę w ciemno.Sam wiem jak np. w szpitalach psychiatrycznych wiele rzeczy jest tuszowanych jak na epikryzie ze szpitala jest napisane tylko to do czego nikt inny nie może się przyczepić.Jak są zatajane fakty.Jak mogą napisać że pacjent jest agresywny,ale nie na piszą że pacjent w szpitalu spożywał alkohol bo oni są od tego by do tego nie dopuścić.Podobnie jak są tuszowane wszelkie nadużycia.Ile syfu jest w jedzeniu...Co nie zmienia faktu że to co piszesz to tylko z ch*uja wyssane teorie spiskowe.Podaj dowód na potwierdzenie teorii że został już wymyślony uzdrawiający lek bo jak twierdzisz wszystko już zostało odkryte.Doprawdy? Wszystko? Przyczyny stwardnienia rozsianego też nie są do końca poznane i co tam też już ktoś wymyślił cudowny lek tylko to ukrywa by nie dostać za to nagrody nobla i być mega bogatym?
Co do tego że koncerny farmacetyczne nakazują lekarzom wypisywanie swoich leków.Firmy mają umowę z lekarzami żeby gdy będzie potrzebny ów lek oni wypisywali receptę na lek z tej firmy! Jeden lek może produkować kilka firm farmaceutycznych,jednego leku nazw handlowych potrafi być z 15.(Setralina jest lekiem który ma 15 nazw handlowych)
Byłem kiedyś u lekarki która miała dwa kalendarze,zegarek na stole,karteczki i na wieszaku fartuch-wszystko firmy ESCITIL(Escitalopram).
Popatrzyłem na ten kalendarz i przypomniałem sobie że czytałem o tym leku i zacząłem nalegać,namawiać,prosić by mi go wypisała.A jak się na coś uprę to koniec świata.Z kilkanaście minut chciałem dosłownie ten lek.Nie ugieła się powiedziała że musi mnie szybciej postawić na nogi i przepisała starą klomipraminę i sulpiryd stare leki od których raczej nie miała żadnych profitów.Nie wątpie że od tamtej firmy nie jeżdziła nawet na wakcje.Ale nie przepisała mi tego leku mimo iż w jej gabinecie świeciło po oczach aż od nazwy tej firmy.Nie masz podstaw by wierzyć lekarzom a masz podstawy by wierzyć w teorie spiskowe? Jakie to podstawy? Co do mnie oczywiście że narzekam na leki i będę dlatego że dobrze wiemy że nie są to leki idealne że mają wiele skutków ubocznych...Tylko to że narzekam nie znaczy że mam za to obwiniać bogu ducha winnych ludzi.Szukac ofiary na której za to by się wyżyć.Wyżywać się na psychiatrach,na firmach farmaceutycznych, tworzyć i powielać teorie spiskowe.Leki są jakie są,lekarze leczą tym co mają dostępne i jak ich uczyli.Oczywiście że firmy farmaceutyczne kombinują przy lekach potrafią sprzedawać tą samą substancję dokładając różnych wypełniaczy które to nawet wypełniacze sa chemią od której mogą być skutki uboczne nie od leku tylko od substancji pomocnicznych tylko po to by zrobić konkurencje i sprzedawać towar.Oczywiście że są psychiatrzy którzy załatwiają lewe renty,wypisują lewe recepty,kręcą wałki,są psychiatrzy którzy trzepią kasę za robienie filmików z suplementami niby leczących choroby psychiczne.Nic nie jest czarno-białe.Świat nie jest cukierkowy.Ale nie wrzuczam wszystkich do jednego worka i nie powielam spiskowych teorii których sens i dowody są takie jak to że nie ma chorych psychicznie tylko koncerny farmaceutyczne w porozumieniu z psychiatrami wywołują i pogarszają celowo choroby,że jest to kontrolowanie społeczeństwa...Chyba że to co piszesz to są twoje objawy psychotyczne.Jak tak to ok.

Monster, odchodzę przez Ciebie z forum. Chcę Ci tylko napisac, że jesteś niedojrzałym kawałem skorvvysyna, agresywnym i w pełni zdrowym człowiekiem udającym chorego, bo czerpiesz z tego korzyści. Za 10 lat ja będę zdrowa, a ty ze swoją wiarą w leki i psychiatrów z encefalopatią w DPSie. Wal się 8)

przez Monster6 19 lip 2016, 21:53
bedzielepiej, Dzięki za info.Tęsknił nie będę.Wystarczy przeczytać twoje posty by zdać sobie sprawę jaką jesteś wyjątkową kretynką.Życzę ci żebyś wyzdrowiała nawet jutro bez tych znienawidzonych przez Ciebie januszy psychiatrii.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bode Miller 19 lip 2016, 22:47
Monster6 napisał(a):Bode Miller, Oczywiście że firmy farmaceutyczne kombinują przy lekach potrafią sprzedawać tą samą substancję dokładając różnych wypełniaczy które to nawet wypełniacze sa chemią od której mogą być skutki uboczne nie od leku tylko od substancji pomocnicznych tylko po to by zrobić konkurencje i sprzedawać towar.Oczywiście że są psychiatrzy którzy załatwiają lewe renty,wypisują lewe recepty,kręcą wałki,są psychiatrzy którzy trzepią kasę za robienie filmików z suplementami niby leczących choroby psychiczne.

Tyle w temacie wczorajszej dyskusji ;)
Bode Miller

przez WolfMan 19 lip 2016, 23:55

przez zdiagnozowana 20 lip 2016, 12:12
Carica Milica napisał(a):I kur*a na jedenastym dniu bez faz się skończyło.

Zawsze po kilku dniach pełnej remisji zjazd jest dla mnie dużo, dużo cięższy. Chyba dlatego, że przez te kilka dni potrafię uwierzyć, że wszystko będzie dobrze i narobić planów na najbliższe kilka miesięcy. Kiedy jest źle, albo mnie buja i miesza wręcz na odwrót widzę tylko jakie moje życie jest bezsensu, że nie korzystam z czasu zdrowszego, bo wtedy po prostu nadrabiam obowiązki. Sprzątam, gotuję zapas jedzenia i nadrabiam zaległości w firmie. Brakuje mi wtedy czasu żeby po prostu cieszyć się świętym spokojem.
Wczoraj się dowiedziałam, że przenosimy siedzibę firmy, będę miała do pracy jedynie 36km autostradą w jedną stronę. Mąż na mnie na krzyczał, że nie mogę tyle pracować, że to mnie wykańcza i dokłada w chorowaniu... ale ja nie umiem inaczej, jestem typem pracoholika, który uwielbia swoją pracę no i cenie sobie niezależność finansową. Nie wiem co robić... brakuje mi odwagi na zmiany w swoim życiu. Powinnam pomyśleć o pracy w trybie stacjonarnym, albo chociaż kilka dni w tygodniu stacjonarnie. Totalnie nie wiem co robić z życiem i chorobą.

przez Carica Milica 20 lip 2016, 14:30
Po wczorajszej odpierdalance, czyli pocięciu się, dzisiaj czuję sie dobrze. Jedynie senność mi doskwiera, tak jakby mój organizm potrzebował regeneracji po tym szaleństwie. Miałam dzisiaj kontynuować znęcanie się nad magisterką, ale nie mam siły i wystukałam na klawiaturze ze cztery zdania do rozdziału. Brawo ja! -.-
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Monster6 21 lip 2016, 02:19
Jestem zajebistym wariatem :great:

przez kazimierz61 21 lip 2016, 07:47
Fazy mam na poziomie lekkim, nie groźne, zobaczymy na jak długo.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Carica Milica 21 lip 2016, 11:53
Monster6, jesteś zajebistym wariatem, bo słuchasz Cleo? xD
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

przez Monster6 21 lip 2016, 12:55
Hehehehe,nie.
Sluchalem tego nayebunny po swietnym wieczorze po ktorym czulem sie zajebistym lecz nadal wariatem.Ot co.

przez Carica Milica 21 lip 2016, 13:04
Monster6, Cleo da się słuchać tylko, jak się jest w stanie najebanym. Ale to moje zdanie, jeżeli ktoś słucha tej artystki, to proszę nie bić.

Mam dzisiaj dziwny nastrój - chce mi się spać, a jednocześnie muszę ciągle łazić, ruszać się, chodzić. Nie mogę usiedzieć na doopie. Czyżby jakaś lekka akatyzja po wcinaniu 30 mg aribitu? Meh, nie, pewnie tylko mózg mi świruje.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

przez zdiagnozowana 21 lip 2016, 13:56
Ja ostatnio wstaje w stanie depresyjnym, tak mi się nie chce, nie mam siły, ledwo co autem jestem wstanie jechać, po czym po paru godzinach dostaje napędu, pracuję za trzech, a popołudniu kolejny zjazd... no może czasem tak jak wczoraj włącza mi się zakupoholizm. ale mam na to patent kupuję jak pojebana, a przed kasami zjawia się mój mąż i przegląda koszyk, zazwyczaj połowa wózka do odstrzału, ale zawsze pozwalam sobie na chociaż jeden mały drobiazg zupełnie niepotrzebny :)

przez Carica Milica 21 lip 2016, 14:06
zdiagnozowana, zakupoholizm ostatnio mnie dopada. Nigdy nie miałam problemów z rozsądnym planowaniem swoich zakupów, ale przy chadzie już narozrabiałam kilka razy. Kilka tygodni temu wydałam duuużo monet na ubrania, kosmetyki i jakieś inne pierdoły - ten szał trwał kilka dni. Dzisiaj kupiłam sukienkę ychy. :hide:
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Sortuj wg