Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez milady 30 wrz 2013, 22:34
Ja poszłam na studia, bo chcę się w końcu nauczyć organizacji, załatwiania spraw i systematyczności w nauce. No i może jeszcze poznawania ludzi. Robienia czegoś dalej po moim kierunku nie planuję za bardzo, bardziej chcę iść w stronę innych rzeczy (do których papierka mi nie potrzeba).
Ostatnio edytowano 30 wrz 2013, 22:44 przez milady, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez Autodestrukcja 30 wrz 2013, 22:35
haha smiesznie jest.
Autodestrukcja

Samotność

przez tanczaca_skarpetka 30 wrz 2013, 22:45
Na studiach to nawet władze uczelni nie wiedzą co to dobra organizacja :) ale to typowe leniwe urzędasy więc się nie dziwie.

Pamiętam jak poszedłem do urzędu pracy. Siedzę sobie i słyszę jak jakaś młoda dziewczyna po studiach się rejestruje. Babka pyta się o doświadczenie, ona głupia mówi, że pracował kiedyś jako hostessa. Na co urzędniczka DOKUMENTY, ona mówi, że to dawno było i tak dalej, na co urzędniczka, że niestety musi mieć papiery (udokumentowane doświadczenie) i dziewczynę spławiła. Kilka godzin w kolejce zmarnowane. Z resztą sam się zarejestrowałem (skłamałem, że nie mam doświadczenia, bo pracowałem przy jakiś duperelach). Dwa miesiące i nie znaleźli dla mnie złamasy żadnej pracy, sam ją sobie znalazłem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ( Dean )^2 30 wrz 2013, 23:34
tanczaca_skarpetka napisał(a):Sami studenci a praca dobra tylko po informatyce jako programista albo po medycynie jako lekarz. Czytałem, że po prawie też są już problemy z pracą, tak samo po budownictwie..

E,u nas po budo 92% absolwentów ma prace,na 2012 rok to były statystyki a panuje teraz kryzys w budowlance,wiec to i tak dobrze chyba.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez elo 30 wrz 2013, 23:54
po infie wcale nie jest tak super z praca jakby sie niektorym moglo wydawac. no chyba ze lubisz programowac w javie :P
milady napisał(a):Ja poszłam na studia, bo chcę się w końcu nauczyć organizacji, załatwiania spraw i systematyczności w nauce. No i może jeszcze poznawania ludzi. Robienia czegoś dalej po moim kierunku nie planuję za bardzo, bardziej chcę iść w stronę innych rzeczy (do których papierka mi nie potrzeba).

tez nie poszlam po papierek tylko by sobie cos udowodnic
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Samotność

przez ( Dean )^2 01 paź 2013, 00:23
E,u nas w tym badaniu 100% absolwentów infy znalazło prace.....także nie jest źle.Nie jestem z branży więc nie wiem czy programowanie w javie jest jakieś upokarzające czy cos??:P
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez elo 01 paź 2013, 00:37
co to za badanie? opisali dokladnie jaka prace?
nie no wiadomo ze to juz zalezy od osobistych preferencji programujacego ale ten jezyk na ogol nie cieszy sie popularnoscia wsrod studentow po prostu :D
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Samotność

przez koszykova 01 paź 2013, 02:33
tez nie poszlam po papierek tylko by sobie cos udowodnic

ja poszłam nie tyle co po sam papierek, ale żeby się czegoś nauczyć, zajmować się w przyszłości czymś ciekawym, pracować umysłowo, rozwiązywać problemy. Szkoda tylko, że dopiero na studiach odkryłam jakie mam problemy sama ze sobą.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Kiya 01 paź 2013, 10:04
jetodik napisał(a):a jak jest na zaocznych?

jetodik napisał(a):Autodestrukcja, ale tez imprezy i wjazdy na desce jak elo ziom? czy raczej kazdy zajety swoimi sprawami?

Przyjęło się mówić, że to dzienni są ze sobą zgrani, chodzą na piwo, imprezują, a nawet sporadycznie - razem się uczą, natomiast zaoczni mają swoje życie do którego wracają zaraz po zakończeniu zajęć. Moje doświadczenia wskazują na skrajną odwrotność. Przez pół roku bycia na dziennych moja grupa RAZ poszła na piwo - czekając na wyniki egzaminu :P Nikt nie był też jakoś szczególnie zgrany, nie zauważyłam, żeby zawiązały się jakieś przyjaźnie, czy koła wzajemnej adoracji. Natomiast na zaocznych prawie wszyscy spotykają się cały czas, w mniejszych lub większych grupach, mają te swoje hermetyczne dowcipy, nieustanny kontakt przez internet i nawet wakacje spędzili w swoim towarzystwie. Oczywiście mnie to nie dotyczy, bo mnie nikt nie lubi. :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez tahela 01 paź 2013, 11:23
Kiya,
Gosia nie przesadzaj z tym nikt mnie nie lubi, przeca Ty fajna jesteś całkiem dziewczyna jesli idzie o charakter.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez koszykova 01 paź 2013, 11:27
Kiya, u mnie podobnie jeśli chodzi o studentów zaocznych i dziennych :?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez carlosbueno 01 paź 2013, 11:35
widzę że z tematu samotności zrobił się tu studencki temat. ;) Ja je skończyłem tak dawno że niewiele pamiętam, ale w sumie to chyba był i tak najlepszy okres w moim marnym życiu, chociaż wtedy wcale on mi się tak nie podobał.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez tahela 01 paź 2013, 11:38
mrrafal napisał(a):nigdy nie byłem dobry w kontaktach, po 3 latach od skończenia studiów nie przetrwała żadna znajomość (w sumie nie miałbym po co pisać do osób z byłej grupy, wszystko wiem z fejsa). Pozostaje bardziej dbać o obecne kontakty

U mnie tez ze studiów nie przetrwała, jak patrzę na znajomych to u nich również z tym cienko, za to w moim mieście czyli Wałbrzych mam grupę znajomych, z którymi się spotykam , chodzimy do tych samych knajp, mamy podobne zainteresowania, jeździmy na rowerach, czasem w góry się wybierzemy. Łączy na podobny pogląd na świat, zainteresowania, styl bycia raczej rockowy, metalowy lub górski niż dyskotekowy i muzyka , której słuchamy.W większości jesteśmy po studiach i mało kto ma znajomych z uczelni, szkoła, to jak praca jak kończysz to większość znajomości ucieka i kończy się wraz z nimi ,ze szkołą czy daną praca, czasem można poznać kogoś bliższego, ale to rzadko. Moje bliższe znajomości nawiązywane są poza szkoła i pracą od zawsze tak było i jest.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez carlosbueno 01 paź 2013, 11:44
Ja to celowo nie utrzymuje kontaktów z ludźmi ze studiów bo oni porobili kariery, albo chociaż normalnie żyją i wstydziłbym się przed nimi, bo oni maja normalną prace i rodziny. Zresztą z 95% ludzi drogi rozszedły mi się zaraz po ukończeniu studiów i nie czuje z nimi żadnego związku.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg