Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Bonus 30 maja 2013, 22:33
To tak jest chyba coraz częściej, że niektóre dziewczyny, mając kogoś, "na boku" szukają nowych znajomości. Na portalach randkowych tak jest często, że ogłaszają się na profilach i szukają znajomości z innymi facetami, a są w związkach już z kimś.
Myślę, że wiele dziewczyn nie trafia na właściwych facetów, więc ciągle szukają. A poza tym są wolne i żaden facet nie może je do czegoś przymuszać i ograniczać.
Związek to nie jest żaden przymus, ani ograniczenia. Każdy sam decyduje, co chce zrobić. Mamy przecież demokrację w Polsce?

-- 30 maja 2013, 21:42 --

To prawda.
Dziewczynom trzeba czymś zaimponować, coś im zaoferować, bo inaczej nie będą zainteresowane. Takie są czasy, że biedni, nie mający nic ludzie, mają marne szansę na zainteresowanie sobą dziewczyn.
To smutne, ale taka jest rzeczywistość. Chyba niewiele jest dziewczyn, które zainteresowałyby się facetami bez pracy lub z marną pracą i z brakiem perspektyw na przyszłość?
Na to ludzie zwracają uwagę, bo to jest istotne w życiu. A dzisiejsze dziewczyny ( nie wszystkie oczywiście ), mają spore wymagania od życia i od facetów.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez ( Dean )^2 30 maja 2013, 22:45
No to normalne,faceci nie lecą na brzydki,kobiety na biednych.

Ale ja jestem studentem to jednak jest troche inaczej kurde.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Bonus 30 maja 2013, 23:16
Ja to już do tych dziewczyn nie mam siły. Normalnie psychicznie już człowiek nie wyrabia. Cierpliwości już też brakuje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Kiya 31 maja 2013, 00:00
Dziewczyny nie lecą na kasę i perspektywy na przyszłość (wolą same to sobie zapewnić), tylko na poczucie humoru, inteligencję i zaradność życiową. Tak, wiem, to nie zwiększa Waszych szans, chciałam po prostu sprostować te pogłoski. :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Candy14 31 maja 2013, 00:17
Kiya, dokladnie.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 31 maja 2013, 00:21
Kiya napisał(a):Dziewczyny nie lecą na kasę i perspektywy na przyszłość (wolą same to sobie zapewnić), tylko na poczucie humoru, inteligencję i zaradność życiową. Tak, wiem, to nie zwiększa Waszych szans, chciałam po prostu sprostować te pogłoski. :P

Hej,podobno wszystko od jednostki zależy... ;)
Ale zgadzam się, zaradność/zdolność dostosowania się>>>>>pieniądze. :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Miro 31 maja 2013, 00:22
Kiya napisał(a): zaradność życiową

Możesz rozwinąć?

-- 31 maja 2013, 00:23 --

Kestrel, Do tego właśnie dążyłem :mrgreen:

-- 31 maja 2013, 00:24 --

Ale jak ładnie ubrane w słowo, co nie? Zaradny życiowo :mrgreen:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Samotność

przez Arhol 31 maja 2013, 00:38
Miro, Może ważną rzeczą jest by przy tym nie zatracić człowieczeństwa aż tak bardzo...
Jednak,jak wiele razy to "cel uświęca środki"..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Bonus 31 maja 2013, 00:40
Może i tak czasem jest.
Zgodzę się, że dziewczyny lubią poczucie humoru i inne zalety. Ale to, że są faceci, którzy mają życiowe problemy i nie radzą sobie z nimi, to nie znaczy, że tacy są od razu gorsi.
To może nie być wina tych facetów, że mają taką sytuację i z tego powodu dziewczyny mają mieć gdzieś takich facetów? Pieniądze są teraz ważne, bo dzięki nim można żyć wygodnie i nie martwić się "o jutro", a ludzie, dziewczyny na to zwracają uwagę.
Przecież po co dziewczynie facet do związku, który nie mógłby nic jej zaoferować? A już myślenie o poważnym życiu na przyszłość, nie wchodzi tu w grę. Na to potrzebne jest zabezpieczenie, ustawienie życiowe. Przecież: bieda, brak pracy, brak perspektyw, brak możliwości, powoduje, że ludzie tacy żyją na jakimś marginesie społecznym.
Są zepchnięci gdzieś na bok, bo przestali się liczyć w społeczeństwie i godnie żyć. O tym to jakoś się nie mówi, tylko patrzy się na ludzi, którzy żyją wygodnie, są na stanowiskach i mają dużo kasy.
Bo komu potrzebni są ludzie bezdomni, biedni, samotni, odrzuceni? Dlaczego nie staje się w obronie tych ludzi, nie rozumie się ich sytuacji, nie wspiera, a widzi się i popiera tylko tych "lepszych". To jest cholernie niesprawiedliwe w naszym kraju.

Samotność

przez Miro 31 maja 2013, 00:55
Widziałem kiedyś na stacji benzynowej taką sytuację: Podjeżdża Porshe 911, taakie nawet. Wysiada niski spocony jak jasny ch*j facet, a za nim wysiada bardzo ładna szczupła o wiele wyższa od niego dziewczyna. Idzie za nim jak pies, wszedł na stację, walnął jej drzwiami przed nosem, w drodze powrotnej to samo - wyszedł ysiejący mały książe, spocony (porshe sporo pali a z klimą to juz w ogóle) wpłynął do tego auta, dziewczyna jak pies za nim. No i odjechała zakochana para ;)

Ja z większym polotem traktuję swojego psa ;)

Warto tak się ponizyć?

No chłop był "Zaradny Życiowo" napewno :mrgreen:

Samotność

przez Arhol 31 maja 2013, 00:59
Miro, Ludzie wolą się szmacić za pieniądze,często jak wspomniana przez ciebie dziewczyna
Godność?
Honor,czy poczucie własnej wartości?
A gdzie,poszły w /cenzura/ dawno temu,teraz liczy się kasa,lans i tyle.
Jednak nie żal mi owej panny,sama wybrała zeszmacenie się ( czy raczej pozbawienie godności - lepiej brzmi), dla $$$.
A gość ma profit,bo za kasę kupił sobie ładną,żywą ozdobę ; ).
Moderator

Samotność

przez Kiya 31 maja 2013, 01:03
Bonus napisał(a):Zgodzę się, że dziewczyny lubią poczucie humoru i inne zalety. Ale to, że są faceci, którzy mają życiowe problemy i nie radzą sobie z nimi, to nie znaczy, że tacy są od razu gorsi.

A jacy niby są? Lepsi? Oczywiście, że są gorsi. Nie ma sprawiedliwości na świecie i nigdy nie było. Ja również zaliczam się do tych gorszych - milcząca pryszczata dziewczyna z krzywymi zębami i depresją nie jest marzeniem żadnego faceta.

-- 31 maja 2013, 01:05 --

Miro, czego nie rozumiesz w pojęciu "zaradności życiowej"? :P

Samotność

przez Miro 31 maja 2013, 01:11
Kiya, Czym dla Ciebie jest zaradność życiowa, co ty rozumiesz poprzez to okreslenie?

-- 31 maja 2013, 01:23 --

Nie wygooglujesz więcej niż ja wiem, pozwól że zrobię to za Ciebie:

"Zaradność życiowa

W najprostszym ujęciu efektywność osobista bywa kojarzona z zaradnością życiową. Jeszcze bardziej konkretnie a nawet dosadnie można to ująć tak (chociaż to bardzo zawężona interpretacja):

skuteczność (efektywność) = działanie przynoszące pieniądze.

Oczywiście przedstawione w serwisie XXX metody i pomysły na efektywność, choć wspomagają tak pojętą efektywność, to nie muszą jej gwarantować."

Samotność

przez Kiya 31 maja 2013, 01:34
skuteczność (efektywność) = działanie przynoszące pieniądze

Bez sensu jest to równanie.

Sortuj wg