Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez namiestnik 03 cze 2012, 09:03
Kiya napisał(a):
namiestnik napisał(a):Czy ja wiem?
Dużo zrozumienia, ale jak rozpi...ucha to też na całego!

Jest pewne ryzyko :mrgreen: Ale na ulicy też możesz trafić na świra :P A tak przynajmniej wiesz, czego się spodziewać ;)

slow motion napisał(a):namiestnik, zależy kto jaki ma problem ;)

Co prawda to prawda :)

Stark z moich obserwacji to wychodzi, że tak najlepiej dla związku. Tyle, że wtedy związek staje się oddzielnym bytem. Najłatwiej i najlepiej by być z kimś kogo się nie kocha. Ale jaki to sens?

Kochając kogoś, strasznie dużo psuję. Wszystkim się przejmuję. I bardzo boję się, że stracę. Więc??

Ale po jaką chorobę być z kimś kogo się nie kocha?

Samotność

przez ajajaj89 03 cze 2012, 09:15
Oj, a j dzisiaj mialem kolejny piekny sen. Byłem na wycieczce. Tam poznałem piekną długonogą szatynkę. Uśmiechnęła się do mnie. Jechaliśmy obok siebie w autobusie. Zagadała mnie. Zaczęliśmy się poznawać. Emanowało od niej kobiecością i ciepłem. Zawróciła mnie w głowie. Siedzieliśmy obok siebie, przytulaliśmy się, ja ją obcałowywałem.Ona do mnie się usmiechała. Widać ze byla ze mna szczęścliwa.

Niestety się obudziłem.

Oj, Bożę kiedy w końću przeżyję coś takiego w prawdziwym życiu. Od 10 roku życia śnią mi się takie romanisda, niestety na jawie nic takiego nigdy się nie zdarzyło. :cry:
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez Philosoph 03 cze 2012, 12:52
Zachowaj spokój, drogi kolego - nie jedziesz sam na tym wózku! Miewam podobne sny. Muszę dodać przy tym dodać od siebie, że nie jestem nawet pewny czy kiedykolwiek się zakochałem. A mawiają, że jestem przystojnym mężczyzną...

...tym niemniej należy zdać sobie sprawę, że jeszcze istnieją kobiety na tym świecie ;)! Ba, zda się że w naszym kraju jest ich już znacznie więcej, aniżeli mężczyzn!
„Potrzebny mi jest towarzysz. [...] Potrzeba mi wspólnika do przedsięwzięć odkrywczych. To, co dla jednego człowieka jest ryzykiem, niemożliwością, na głowie postawionym kaprysem – odbite w czterech oczach staje się rzeczywistością." (Bruno Schulz w liście do Tadeusza Brezy, 21 VI 1934)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Stark 03 cze 2012, 13:03
No to panowie.. co za problem, do boju i ruszać do szukania waszej 2 połowy ^^.
Stark

Samotność

przez Kalebx3 03 cze 2012, 15:30
Ba, zda się że w naszym kraju jest ich już znacznie więcej, aniżeli mężczyzn!

Philosoph, statystycznie to co mówisz to by się zgadzało,ale tylko dlatego ,że kobiety żyją dłużej i przez to jest ich więcej w ogólnej populacji. Ale Tobie zapewne nie chodzi o staruszki,tylko te wolne młódki. I tych myślę ,że w Polsce jest mniej od młodszych mężczyzn. Prawda to nie powinna nikogo dołować ,straszyć ,czy pocieszać ( płeć piękną).
Każdy ,jak będzie wierzył w powodzenie i szukał, trafi w końcu na swoją pannę. Ja znowu już jestem w ponad 6 letnim związku małżeńskim i twierdzę ,że znależć kobietę to pryszcz ,w stosunku do wspólnego życia ,docierania sie ,znoszenia czyiś wad ,dzwigania trudów życia,wychowywania dzieci itd . To ciężka ,acz satysfakcjonująca robota,ale już bez przesranej samotności ( którą też dane mi było poznać).
Nawiązując jeszcze do pierwszej części mojej wypowiedzi ( kogo więcej),to chciałbym Ci powiedzieć Philosoph ,że na świecie są duże kłamstwa ,małe kłamstwa i...statystyki ,jak powiedział znany filozof.I według mnie się nie pomylił wcale.
Pozdrawiam i życzę aby samotni na tym Forum w końcu odnależli swoje Połówki. Mi się to udało ,to i wam się uda.Zawsze próbujcie na tyle na ile Was stać ,,,i hej,więcej wiary i do przodu...
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez tahela 03 cze 2012, 15:39
ajajaj89,
myślę ,ze jakbyś zaczął obmacywać obca laskę w autobusie to byś dostał w pysk i tyle, a jakby była głupia to by siedziała cicho i wzięła Cie za zboczeńca i totalnego gnoja, ale by siedziała cicho,
ja zrobiłam kilka razy awanturę na cały autobus za coś takiego a gościu się robił, mały coraz mniejszy a ja od zboczeńców nawciskałam, nienawidzę takich palantów,

-- 03 cze 2012, 14:40 --

oczywiście nie myslę ze ty jesteś palantem żeby nie było tylko tak po prostu stwierdziłam fakt
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez ajajaj89 03 cze 2012, 16:27
No wiesz to byl sen a nie opowiesc z zycia
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez Kalebx3 03 cze 2012, 16:54
żeby nie było tylko tak po prostu stwierdziłam fakt

Ajajaj89 ,
Taheli ,przez niedokładne czytanie Twojego postu pomyliły się fakty ze snem. To jest według mnie najgorsze :niezrozumienie tekstu ,albo opaczne jego zrozumienie ,,,a potem ewentualne pretensje i awantury.Nie lubię tego szczególnie.Fe.

Apropo Twojego snu ,super filmik . Ja też takie lubię ,są w nich jakieś namiastki niespełnionych w rzeczywistym świecie tęsknot ,pragnień ,pożądań.Super!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez Bonus 03 cze 2012, 17:50
Ale wiecie o tym, że ludzie czują się też samotni w związkach? Nieszczęśliwi? To nie jest tak, że jak kogoś się poznaje i jest związek, to jest gwarancja szczęścia i radośći. To wszystko zależy na kogo się trafi i czy sami ludzie dadzą od siebie wiele, by to szczęśćie było. Samo to, że ludzie mają odmienne charaktery, nie mają wspólnego języka już jest powodem do rozstania. Wielu ludzi szuka tylko zapomnienia na chwilę w niepewnym związku, ale to nie trwa długo. Żeby spotkać na swojej drodze osobę podobną do nas, która ma wiele wspólnego z nami, to jest prawdziwa sztuka, a tak dzieje się bardzo rzadko.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez jasaw 03 cze 2012, 17:58
Bonus, własnie tak jest. Bycie w związku nie gwarantuje szczęścia, ani też zrozumienia. Znalezienie tego "kogoś", by nie czuć się samotnym, mieć wsparcie, lojalność i serdeczność na co dzień, nie jest proste. Ja wierzę, że przypadki rządzą światem.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Samotność

przez Transfuse 03 cze 2012, 18:09
Bonus, Nigdy nie masz pewności. Ale chyba warto się przekonać ? Każda lekcja w życiu czegoś nas uczy. Do mnie powoli dociera, że obrażanie się na wszystkich, bo ktoś kiedyś zawiódł nie jest poprawnym rozwiązaniem. Dlaczego przyszłość ma pokutować za przeszłość ? Zaczyna mi brakować bratniej duszy, bardzo ...
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez Bonus 03 cze 2012, 18:11
Ale w życiu przypadków jest niewiele, a jeśli są to zawsze one są spowodowane działaniem samych ludzi, bo nic nie dzieje się bez przyczyny. Każda decyzja człowieka, każde działanie może spowodować przypadek. Ale tutaj się zgodzę, że przypadki mogą rządzić życiem, bo tak się dzieje.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez jasaw 03 cze 2012, 19:07
Transfuse, :great:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Samotność

przez Candy14 03 cze 2012, 19:51
Bonus, Nigdy nie masz pewności. Ale chyba warto się przekonać ? Każda lekcja w życiu czegoś nas uczy. Do mnie powoli dociera, że obrażanie się na wszystkich, bo ktoś kiedyś zawiódł nie jest poprawnym rozwiązaniem. Dlaczego przyszłość ma pokutować za przeszłość ?

:D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg