Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Ana_88 09 mar 2016, 09:38
brzydas napisał(a):Gdybyście Wy "babeczki" nie szukały wiecznie tego "księcia na białym koniu" to by było inaczej, a nie wiecznie nie ten bo to 2 cm za niski, bo kolor włosów nie ten, itd. itd. :blabla:

Co to za argumentacja? Takiej samej mozna by bylo uzyc w odniesieniu do Was "mezczyzni" ;)

brzydas napisał(a):Zmierzchun, masz wille z basenem? zarabiasz > 5k? jestes piękny i przystojny? jesli tak, to masz jakies szanse.... ale to i tak nic nie gwarantuje...

Jezeli sam tak to widzisz, to dlaczego oczekujesz od innych innego sposobu widzenia?

Samotność

przez Bluepb 09 mar 2016, 11:25
Brzydas "Hajs jest niezbędny ale nie żyje się dla niego" 8)
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Samotność

przez Reynevan 09 mar 2016, 11:42
NN4V napisał(a):
brzydas napisał(a):Zmierzchun, masz wille z basenem? zarabiasz > 5k? jestes piękny i przystojny? jesli tak, to masz jakies szanse.... ale to i tak nic nie gwarantuje...

Natomiast nie bycie nieudacznikiem może pomóc.

W takim razie brzydas przegrał życie. xD
Reynevan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Bluepb 09 mar 2016, 12:02
W takim razie brzydas przegrał życie. xD

Nie tylko On... :pirate:
Sertralina 200mg

Samotność

przez Disaster123 09 mar 2016, 14:50
Wstyd mi, bo nie mam już teraz właściwie nikogo. Czuję się samotna, rozczarowana i opuszczona. . Nigdy nie miałam swojego życia - ich życie było moim życiem, ich awantury moimi, ich agresja moją odpowiedzialnością :( Smutno. Samotnie. Chciałabym znać kogoś z równie porąbaną sytuacją życiową, byłoby łatwiej i nie musiałabym udawać.. :why:

Samotność

przez Bluepb 09 mar 2016, 15:54
Szczerze to dużo tu takich ludzi...
Sertralina 200mg

Samotność

przez Padaczek89 09 mar 2016, 20:45
Ana_88 napisał(a):
brzydas napisał(a):Gdybyście Wy "babeczki" nie szukały wiecznie tego "księcia na białym koniu" to by było inaczej, a nie wiecznie nie ten bo to 2 cm za niski, bo kolor włosów nie ten, itd. itd. :blabla:

Co to za argumentacja? Takiej samej mozna by bylo uzyc w odniesieniu do Was "mezczyzni" ;)

Jezeli sam tak to widzisz, to dlaczego oczekujesz od innych innego sposobu widzenia?

Ana_88 ja od małego dziecka dokładniej na dzień chłopca wiecie od kogo dostawałem prezenty? Od niezbyt ładnej dziewczyny i to zawsze co rok ale to była podstawówka i gimnazjum, później po gimnazjum we wakacje się... zakochałem 3dni i 3 noce co chwilę o niej myslałem, nawet na grze komputerowej co w tamtych czasach mego życia było frajdą i zajęciem uwagi nie poskutkowało Chwała ci Panie Boże :uklon: . Teraz szukam kobiety o podobnych walorach, ale czy ja znajdę? Obawiam się, że nie :why:

Samotność

przez brzydas 09 mar 2016, 22:27
NN4V napisał(a):

Natomiast nie bycie nieudacznikiem może pomóc.

Jednak wolę być tym kim jestem niż nieudacznikiem jak ty, ale dzięki za rady....

Samotność

przez Bluepb 10 mar 2016, 07:23
@up No to poprawiłeś mi humor z rana. haha :lol:
Sertralina 200mg

Samotność

przez Zmierzchun 10 mar 2016, 12:21

Szukam kogoś zwyczajnego, a nie gwiazdy filmowej która potrzebuje basenów. Kobiety o zbyt wysokich wymaganiach sobie daruję, a takich jest sporo. Swojego wyglądu nie zmienię, podobnie jak zainteresowań czy charakteru. Nic na siłę, ale miło by było gdyby kobieta miała podobny sposób patrzenia na świat, czy wspólne ze mną pasje
I really tried. I did my time

Samotność

przez NN4V 11 mar 2016, 10:17
Zmierzchun napisał(a):...Szukam kogoś zwyczajnego, a nie gwiazdy filmowej która potrzebuje basenów. Kobiety o zbyt wysokich wymaganiach sobie daruję, a takich jest sporo. ...

Najwięcej jest takich, w których potrzeby zwyczajnie się nie wpasowujemy. Obniżone poczucie wartości skutkuje oceną tegoż jako "wysokie wymagania". Zresztą odwrotna zależność też zachodzi. De facto one (wymagania) nie sa "wysokie", są "nie pasujące".
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez Ana_88 11 mar 2016, 11:20
Zmierzchun napisał(a):Szukam kogoś zwyczajnego, a nie gwiazdy filmowej która potrzebuje basenów. Kobiety o zbyt wysokich wymaganiach sobie daruję, a takich jest sporo. Swojego wyglądu nie zmienię, podobnie jak zainteresowań czy charakteru. Nic na siłę, ale miło by było gdyby kobieta miała podobny sposób patrzenia na świat, czy wspólne ze mną pasje

No i to jest wlasciwe podejscie ;)

drodzy koledzy z forum, powiem Wam szczerze, z mojej perspektywy co jest najgorszą przeszkodą w nawiazywaniu relacji.
Marudzenie i narzekanie...to odstrasza i zniechęca...nikt nie jest idealny,,,a poza tym rozne sa gusta i to co dla jednych jest atrakcyjne i fajne, nie musi byc takie dla innych...i zawsze mozna trafic na kogos z kim sie bedzie nadawalo na tych samych falach
Jak sie poznaje kogos nowego, to przeciez u tej osoby masz czysta karte tak samo ona u Ciebie. Przykladowo, przypuscmy ze poznaje jakiegos mezczyzne.
Nie wiem przeciez jaki on jest i co sobie mysli, wiec tu juz jest jego rola, wiec jakbym na dzien dobry, uslyszala jaki to swiat jest okropny i kobiety zle, nieczule, materialistki, leca na to i na tamto... to TAK chcialoby mi sie zwiewac od kogos takiego :)
Nie mowie, ze ja sama jestem taka super optymistka i nie miewam roznych takich mysli, bo kazdy je ma, ale nie marudze o tym w towarzystwie innych ludzi
Mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ;)

Samotność

przez NN4V 11 mar 2016, 22:04
Ana_88 napisał(a):
Zmierzchun napisał(a):Szukam kogoś zwyczajnego, a nie gwiazdy filmowej która potrzebuje basenów. Kobiety o zbyt wysokich wymaganiach sobie daruję, a takich jest sporo. Swojego wyglądu nie zmienię, podobnie jak zainteresowań czy charakteru. Nic na siłę, ale miło by było gdyby kobieta miała podobny sposób patrzenia na świat, czy wspólne ze mną pasje

No i to jest wlasciwe podejscie ;)

To jest podejście poprawne politycznie. :mrgreen:
Rzekłbym reprezentacyjne. :lol:
Nie wiemy, jak bliskie rzeczywistości.

Ana_88 napisał(a):drodzy koledzy z forum, powiem Wam szczerze, z mojej perspektywy co jest najgorszą przeszkodą w nawiazywaniu relacji.
Marudzenie i narzekanie...to odstrasza i zniechęca...nikt nie jest idealny,,,a poza tym rozne sa gusta i to co dla jednych jest atrakcyjne i fajne, nie musi byc takie dla innych...i zawsze mozna trafic na kogos z kim sie bedzie nadawalo na tych samych falach
Jak sie poznaje kogos nowego, to przeciez u tej osoby masz czysta karte tak samo ona u Ciebie. Przykladowo, przypuscmy ze poznaje jakiegos mezczyzne.
Nie wiem przeciez jaki on jest i co sobie mysli, wiec tu juz jest jego rola, wiec jakbym na dzien dobry, uslyszala jaki to swiat jest okropny i kobiety zle, nieczule, materialistki, leca na to i na tamto... to TAK chcialoby mi sie zwiewac od kogos takiego :)
Nie mowie, ze ja sama jestem taka super optymistka i nie miewam roznych takich mysli, bo kazdy je ma, ale nie marudze o tym w towarzystwie innych ludzi
Mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ;)

Hehe.... to wiemy.
Zawsze się ktoś obrazi. :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez kazimierz61 12 mar 2016, 05:55
Ja nie potrafię się pozbyć samotności, już przez tyle lat. Kiedy mówię żonie jak się czuję (źle) to ona się nie odzywa, a ja mam wrażenie że myśli że chcę się wymigać od jakiejś pracy. Poprostu samotność jest we mnie, nie mam przyjaciół tylko swoją rodzinę co do której mam wątpliwości czy rozumieją temat. Nie mam z kim porozmawiać na swoje tematy np choroby.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Sortuj wg