Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Eteryczna 01 lut 2016, 08:47
Peter740, To trzymam kciuki ,spokojnie bez presji zacznij zmieniać swoje życie i nastawienie najlepiej pod okiem fachowca.
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light"

Samotność

przez Bluepb 01 lut 2016, 12:06
przybijają pieczątkę pod jakimś srakowatym lekiem który gówno pomoże ale oni mają tytuł dr

Takie pisanie nie pomaga wiesz?
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Samotność

przez insadness 01 lut 2016, 16:59
:cry:

Tak sobie właśnie myślę, że powoli wchodzę w czas godzenia się ze swoją własną decyzją. Moje życie powoli dobiega końca i to nawet już nie przynosi ulgi. Daję sobie ostatnią szansę. Męczę się po raz ostatni. Spróbuję przetrwać powrót do pracy, jeżeli mi nie wyjdzie, to już nie widzę dla siebie nadzieji. Kolejnej porażki i jedynej szansy zmarnowanej, już nie przeżyję. W sumie od dawna jej nie widzę. To beznadziejny stan i taki samotny... Jeżeli to czytasz, to wiedz, że kiedyś tu byłam, żyłam jak Ty. Koniec przychodzi spokojniej niż myślałam. Ja już się pogodziłam ze swoją śmiercią. To ostatni etap. Jeżeli istnieje jakiś cud, który uchroni mnie przed tym, to uznam to za łaskę. Nawet nie wierzę, ale nie wiem czy da się odwrócić to co mam w głowie. To już nawet nie jest błędne koło. Tym razem to już chłodna akceptacja własnych zamiarów, jakby to było nieuchronne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Follow_ 02 lut 2016, 00:40
wiem, że to moja wina, że jestem samotna
złe wbory, upór i lenistwo...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Alicja92 02 lut 2016, 01:35
Tak bardzo źle mie samej. Ale jak już jakiś cudem uda mi się z kimś porozmawiać, to później mam ogromne poczucie winy, że zrobiłam coś źle. Nie wiem, co ze sobą zrobić.
Fluoksetyna 20 mg

Samotność

przez Expresia 02 lut 2016, 18:08
Smutno tak jakoś. Czasem wydaje mi się, że patrzę na ludzi pod kątem ich problemów. Tak bardzo chcę każdemu pomóc, ale sama nie daje rady. Mam opory przed rozmawianiem, czuję taką dziwną niechęć, a to z kolei rodzi poczucie winy. Nie chcę taka być. Nie chcę zmuszać się do rozmowy, bo to się wyczuwa.
"Miejsce na cytat głęboki jak moja depresja" - Pałlo Koala

Samotność

przez warrior11 02 lut 2016, 18:12
Expresia,
Najpierw pomóż sama sobie,dopiero wtedy będziesz mogła skutecznie pomóc innym.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Samotność

przez szrama 02 lut 2016, 23:37
Expressia mam identycznie jak Ty. Warrior ma rację, żeby komuś pomóc trzeba być do tego zdolnym. Ja też bardzo komuś chciałem pomóc i okropnie mnie to boli, że nie jestem do tego zdolny przez to, że sam tej pomocy potrzebuję, a gdy jest się samotnym to boli jeszcze bardziej.

Samotność

przez arrivistE 03 lut 2016, 02:37
jakby popatrzec na moje zycie przez pryzmat nazwy tego tematu... to nie mam w tym kraju ani jednej osoby, ale w kraju ojczystym tez nie mam :pirate: :pirate: :pirate:
:pirate:
Smiling when you don't feel like it? Fake.
Showing enthusiasm when you're not sure about the issue? Fake.
Asking how I feel just to show concern? Fakefakefake.

Samotność

przez Druid 03 lut 2016, 11:15
Druid chce przyjaciela
Druid

Samotność

przez akwen 03 lut 2016, 12:34
szrama napisał(a):Expressia mam identycznie jak Ty. Warrior ma rację, żeby komuś pomóc trzeba być do tego zdolnym. Ja też bardzo komuś chciałem pomóc i okropnie mnie to boli, że nie jestem do tego zdolny przez to, że sam tej pomocy potrzebuję, a gdy jest się samotnym to boli jeszcze bardziej.

Ja chciałem wybawić cały świat od zagłady i co? Nie udało się, gdy chęci są najlepsze, a brak umiejętności i sił to nic się nie zdziała. Niemniej nawet najmniejsza pomoc w postaci słowa pociechy dla osób w podobnej sytuacji, byle pociechy nieskalanej pochlebstwem i oszukiwanej danej osoby, ma swoje znaczenie.

Samotność

przez Panix 04 lut 2016, 11:20
Skoro temat to samotność. To może jest ktoś z Torunia lub okolic kto chciałby się spotkać, pogadać?

Samotność

przez dar 04 lut 2016, 19:32
kurde czuję się samotny. Nie wiem ale przydałaby się jakaś nowa znajomość bo w tym co mnie otacza nie widzę sensu :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez Aluś 05 lut 2016, 12:50
Też czuje się samotny wszyscy już mnie chyba olali :(
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Sortuj wg