Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez LilaWolken 19 wrz 2014, 02:37
dar, jeden z największych problemów naszych czasów. W otoczeniu społeczeństwa, tłoku, wielu rozmów codziennie nadal jesteśmy sami. To kure*wsko irytujące.
Mów do mnie,
bo jestem pozytywna
w cudzych problemach.

Samotność

przez 520m.n.p.m. 19 wrz 2014, 19:55
Semir napisał(a):Niki333, Ale wszystkie to topienie kasy lepiej próbować iść gdzieś gdzie się lubi spędzać czas rozrywkowy i móc mieć cały obraz a nie tylko głupią fotkę bez czytania jakim/ą się jest to najbardziej prymitywna selekcja jaką zna świat :). Nawet czasem najlepsza koleżanka, siostra dziewczyny mojego znajomego czy zwyczajnie ktoś kogo wcześniej się aż tak nie dostrzegało może się okazać strzałem w dziesiątkę a poza tym najbardziej oklepany w memach tekst NIGDY NIE WIESZ TAK NAPRAWDĘ KTO JEST PO DRUGIEJ STRONIE mówi sam za siebie :mrgreen:

Zgadzam się portale randkowe to przeżytek
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Samotność

przez bedzielepiej 19 wrz 2014, 21:16
A co byście poradzili komuś żyjącemu całe życie w izolacji.
Mój największy lęk to wizja życia samej do końca życia i śmierć przed telewizorem, którą odkryją po tym jak smród zacznie wydobywać się z chałupy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez hucpa 19 wrz 2014, 21:24
Wali mi na dekiel z braku interesującego towarzystwa. Mam niby jakichś znajomych, wychodzimy ze sobą, gdzieś wyjeżdżamy, ale tylko jeśli ja cokolwiek zainicjuję lub zorganizuję .
hucpa

Samotność

przez mrrafal 19 wrz 2014, 21:30
bedzielepiej napisał(a):A co byście poradzili komuś żyjącemu całe życie w izolacji.
Mój największy lęk to wizja życia samej do końca życia i śmierć przed telewizorem, którą odkryją po tym jak smród zacznie wydobywać się z chałupy.

Zacznij eksperymentować z towarzystwem ludźmi. Na początku może nie wychodzić :twisted:
Niemniej, ekspertem co do relacji nie jestem

Samotność

przez bedzielepiej 19 wrz 2014, 21:34
mrrafal napisał(a):
bedzielepiej napisał(a):A co byście poradzili komuś żyjącemu całe życie w izolacji.

Zacznij eksperymentować z towarzystwem ludźmi. Na początku może nie wychodzić :twisted:

Ale jakim towarzystwem? Przecież nie zagadam do nikogo w tramwaju... :(

Samotność

przez mrrafal 19 wrz 2014, 21:40
bedzielepiej napisał(a):
mrrafal napisał(a):

Ale jakim towarzystwem? Przecież nie zagadam do nikogo w tramwaju... :(

Przecież są spotkania forumowe. Spróbuj :smile:

Samotność

przez bedzielepiej 19 wrz 2014, 21:53
Kiedyś może się odważę i pójdę...

Samotność

przez dar 20 wrz 2014, 01:34
kurde to może i ja się kiedyś na jakieś spotkanie forumowe wybiorę z ciekawości :lol:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez qxy 20 wrz 2014, 02:33
Upiory naszych czasów... Samotność w tłumie ludzi. Mi się wydaje, że powtarzanie na zasadzie "idź do ludzi" to takie "weź się w garść" tylko w odniesieniu do samotności, a sami pewnie wiecie, że "weź się w garść" znaczy żeby spadać na drzewo.

Żeby nie pitolić o niczym, bo i mi jakiś rozumiejących oczu w pobliżu brak jak wody, to zadam konkretne pytanie, bo jestem tu praktycznie nowy. Ludzie z tego forum czasami spotykają się na kawach / herbatach itd? Widziałem, że jest taki dział tutaj, ale jakaś kompletna martwica i w zasadzie mało kto i mało kiedy tam cokolwiek pisze.

Niech Ci bardziej doświadczeni w forum mi podpowiedzą, bo czasami takie jedne rozumiejące gały, to więcej niż wiadro psychotropów podane przez speca od umysłów mówiącego "weź się w garść" tylko na okrętkę. ;)
qxy

Samotność

przez Follow_ 20 wrz 2014, 10:31
tak, ludzie sie spotykaja
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Makabra 20 wrz 2014, 16:04
Mam już dosyć tej cholernej samotności :cry: Tęsknię za byłym, który ma mnie zapewne gdzieś :cry:
Makabra

Samotność

przez abrakadabra xx 20 wrz 2014, 16:08
Makabra, z wiekiem ci przejdzie ;)
abrakadabra xx

Samotność

przez Saraid 20 wrz 2014, 16:08
Makabra napisał(a):Mam już dosyć tej cholernej samotności :cry: Tęsknię za byłym, który ma mnie zapewne gdzieś :cry:

to wyrwij jakiegoś faceta z forum i już ;) a nie siedż w przeszłosci /
Saraid

Sortuj wg