Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Masked_Man 22 lis 2013, 01:00
jetodik, sorki, ale nie bardzo wiem, co chcesz przez to powiedziec. Ja nie twierdze, ze chcialbym byc samotny. Chodzi mi o to, ze jak podoba mi sie jakas Panna to nie umiem sie jakos zabrac za podryw, nie mam na to koncepcji albo wiecznie analizuje co zrobic, zeby bylo najlepiej.
Masked_Man

Samotność

przez jetodik 22 lis 2013, 01:02
moim zdaniem to tylko taka przykrywka ze analizujesz, czy ze nie wiesz jak sie zabrac.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez SmutnaTęcza 22 lis 2013, 01:02
Masked_Man mam bardzo podobnie. No i ta cholerna obawa przed odrzuceniem...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Masked_Man 22 lis 2013, 01:05
jetodik, moim zdaniem nie. Uwierz, wiem co mowie ;)
Aurora92, coz, do odrzucenia juz sie przyzwczailem w sumie. Nic mnie nie zdziwi jesli o to chodzi. Jednak wiem, ze bylem odrzucany, poniewaz sam zle cos robilem w wiekszosci przypadkow. Probuje to zmienic, ale nie wiem w jaki sposob. Nie wiem jak podrywac, tyle.
Masked_Man

Samotność

przez Candy14 22 lis 2013, 01:30
tanczaca_skarpetka, a to a propos samotnosci bylo? :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Pieprz 22 lis 2013, 06:50
nie umiem podrywac/bajerowac.

bo to nienaturalne jest. człowiek tylko robi z siebie błazna.

-- 22 lis 2013, 06:50 --

Aurora92 napisał(a):Masked_Man mam bardzo podobnie. No i ta cholerna obawa przed odrzuceniem...

e tam odrzuceniem, wyśmianiem
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 09:36
Podryw to takie se...może ma racje bytu,czy można próbować,ale czy to co warte..z emocjami czy relacjami z płcią przeciwną to je tak,że albo od razu widać chemię,albo czasem i po lataach...
Podryw pewnie czasem nie zadziała.
Ale to tylko teoria.
Better hate mankind,tru story.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez jetodik 22 lis 2013, 10:25
Masked_Man, może sabotujesz swoje działania podrywu, właśnie tym analizowaniem, po to, żeby nie mieć dziewczyny. ciekawe jakby jakaś odpowiedziała 'tak'. wtedy dopiero byś się przestraszył.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez TEUFEL 22 lis 2013, 10:29
jetodik napisał(a):Masked_Man, może sabotujesz swoje działania podrywu, właśnie tym analizowaniem, po to, żeby zostać odrzucony. ciekawe jakby jakaś odpowiedziała 'tak'. wtedy dopiero byś się przestraszył

jetodik, świetnie to ująłeś ;)
Wypękałby sie i wycofał najprędzej, w niedowierzaniu, że mu tak powiedziała
TEUFEL

Samotność

przez Candy14 22 lis 2013, 12:28
Aurora92, sprawa jest glupia, ale...nie umiem podrywac/bajerowac. Normalnie potrafie gadac z kobietami, ale nie umiem zrobic kroku ku czemus grubszemu.

Skoro normalnie potrafisz gadac to wszystko ok. Ta ktorej sie spodobasz okaze Ci to
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez SmutnaTęcza 22 lis 2013, 14:01
Mushroom napisał(a):
Aurora92 napisał(a):Masked_Man mam bardzo podobnie. No i ta cholerna obawa przed odrzuceniem...

e tam odrzuceniem, wyśmianiem

Odrzucenie, wyśmianie - wszystko jedno. Dla mnie to synonimy. Jedno z drugim się łączy. ;)

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 15:44
Masked_Man, jeśli potrafisz normalnie rozmawiać i się dogadujecie, to naprawdę nie trzeba żadnych 'podrywów'. Dziewczyna prędzej ucieknie od faceta, który na siłę próbuje ją 'bajerować' niż wyobrazi sobie bliższą relację z nim ;)

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 16:24
Wychodzi na to że git bajera,krasomówstwo i inne szmery bajery niekoniecznie potrzebne.
Sam nie potrafię,i za uja bym nie potrafił,chyba że poczucie hu(j)moru można pod to "podpiąć"
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Masked_Man 22 lis 2013, 16:57
To ja juz nie wiem. Ja slysze wersje, ze podstawa to dobry bajer. Moze jest to uwarunkowane wiekiem? W koncu mam 18 lat. Byc moze jak sie ma te 30 lat to wystarczy dobrze rozmawiac. Nie wiem, niedoswiadczony jestem ;p.
jetodik, dobre pytanie zadales, na ktore nie znam odpowiedzi.
Masked_Man

Sortuj wg