Już sobie nie radze z tym wszystkim

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Już sobie nie radze z tym wszystkim

przez znerwicowana__ 06 lis 2010, 15:19
Na początek wypadałoby się przywitać.. Jestem Ania mam 13 lat... nie radze już sobie z niczym. Mam depresje w stanie zaawansowanym, nie wiem jak sobie radzić. Mam alergie na szkołe, usłysze słowo szkoła czy cokolwiek z tym związanego zaczynam sie rzucać, krzyczeć,przeklinać, chce uciekać z domu.. już mi sie żyć nie chce, w środe jak sie dowiedziałam że nauczyciele będą do mnie przychodzić od poniedziałku zaczełam krzyczeć, chciałam uciec, przyjeżdżało pogotowie bo rodzice już nie wiedzieli co mi jest. Nie moge sie uczyć w ogóle, drgawek dostaje, mam nerwice normalnie, życie mi sie chrzani, mam myśli samobójcze, nie ma już sensu życia, nie wiem już co z tym wszystkim robić. Prosze pomóżcie mi bo ja sie wykończe :( :( :(

Re: Już sobie nie radze z tym wszystkim

przez coksinelka 06 lis 2010, 15:40
Aniu, niestety nie my jesteśmy od pomagania (chyba, że ktoś z forumowiczów uważa, że jest kompetentny, to jak najbardziej). Musisz się zgłosić do jakiegoś specjalisty. Na forum można się wyżalić, ale tak naprawdę nikt nie jest w stanie rozwiązać Twoich problemów. Skorzystaj z pomocy psychiatry lub psychologa, zwłaszcza, że masz myśli samobójcze. I trzymaj się!
P. S. Twój lęk przed szkołą wskazuje na fobię szkolną. Szukaj pomocy!

przez Kanashimi 06 lis 2010, 16:21
Będziesz miała nauczanie indywidualne rozumiem?

Chodzisz do psychologa?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Polanka 09 lis 2010, 01:29
przetrwalam naczucianie indywidualne, wiem ze wtedy nie bylo lepszego wyjscia ale postaraj sie sprobowac a jak tylko nabierzesz sil wroc do szkoly albo zmien na inną bo to osamotnia ale fakt ze wsrod ludzi rowniez mozna sie czuc samotnym to i tak czasem lepiej z nimi. jak chcesz to odezwij sie to pogadamy. bylam w podobnym wieku jak to przechodzilam i teraz wiem co bym inaczej zrobila (jakbym mogla) przedewysztkim nie mysl tak zeby jak najszybciej skonczyc szkole. Ja tez tak myslalam ze wtedy wszystko sie odmieni a moze byc jeszcze trudniej pozniej z praca, studiami. Myslalo sie ze bedzie sie pracowalo i robilo co chce ale tak nie jest. Jak najbardziej cieszyc sie latami niepelnoletnosci trzeba ...

Sortuj wg